Oldal: 11 / 82 ElsőElső ... 9101112132161 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #101

    Alapbeállítás

    Idézet Hanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kaptam lemezt hozzá...Vistani isit az xp "hardver telepitése során probláma lépett fel. Egyik portomnak sincs baja mert ki probáltam mind.

    Egészen pontosan ilyen a lejátszom Katt
    na ha már látja az fain. én nem találtam hozzá drivert sajnos. ha üresnek irja akkor lehet hogy rejtett/rendszer fájlokban vagy mappákban tartja a zenét. vagy ujra kell inditnai a gépet hogy rendesen kezelje.
    chaten dumálhatunk rola esetleg.
    Utoljára módosítva: namivanmar által : 2011-07-22 21:08
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  2. #102
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na ha már látja az fain. én nem találtam hozzá drivert sajnos. ha üresnek irja akkor lehet hogy rejtett/rendszer fájlokban vagy mappákban tartja a zenét. vagy ujra kell inditnai a gépet hogy rendesen kezelje.
    hát jó.. De ezeknél semmi nincs fönt.

  3. #103
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem tápegység hibája lehet, mivel azon keresztül megy az áram. kérdés hogy a táp ventije megy e, vagy a processzoré. még alaplap is lehet, mivel a kapcsoló arra van kötve és azon keresztül adja a jelet a tápnak. de furcsa hogy csak hébe-hóba. meg kell próbálni széthúzni meg összedugni a dolgokat, ha úgy sem változik valaki hozzáértőnek megmutatni. de amikor csak néha-néha csinál valamit, úgy nehéz kiszűrni. hibát úgy lehet megoldani ha fenn áll vagy elő tudjuk idézni.
    Nem tudom melyik ventillátor megy, mert kikapcsolás után csak alul az a kék led világít meg felül a zöld világít folyamatosan ami az a sárga led mellett van ami akkor villog amikor dolgozik a gép, bementem a szervíbe ott is azt mondták hogy látnia kellene a gépet, de azért a segítséget köszönöm
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #104

    Alapbeállítás

    Idézet Hanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát jó.. De ezeknél semmi nincs fönt.
    Rakd újra a géped, ha végleg kimerültél az ötletekből - Nekem is rengeteg olyan, hasonló problémám volt, amin csak a gépújrarakás segített.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  5. #105

    Alapbeállítás

    na persze megszopt@m a géppel nem kapcsol be. megin' ezer év mire garanciába átrágják hogy mi a baj és mit szúrtam én el, nehogy kicseréljék. utálom a világot. bár kezdem megszokni hogy mindig igy járok ha gépet veszek.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  6. #106
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rakd újra a géped, ha végleg kimerültél az ötletekből - Nekem is rengeteg olyan, hasonló problémám volt, amin csak a gépújrarakás segített.
    Már tegnap meg oldottam 1órába telt

  7. #107
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bár kezdem megszokni hogy mindig igy járok ha gépet veszek.
    miért nem hívtal szakembert, túl drága lett volna, mi?
    Anything could happen
    And it will

  8. #108
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na persze megszopt@m a géppel nem kapcsol be. megin' ezer év mire garanciába átrágják hogy mi a baj és mit szúrtam én el, nehogy kicseréljék. utálom a világot. bár kezdem megszokni hogy mindig igy járok ha gépet veszek.
    Nyugi nekem egyszer csak egy DVD olvasót kellett volna kicserélni helyette véletlenül kitéptem egy kábelt hopika
    Valamelyik vezetéket nem fordítva nyomtad bele? vagy nem elég erősen ?

  9. #109

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért nem hívtal szakembert, túl drága lett volna, mi?
    ahoz hogy szakembert hivjak, kicsit tul sok gépet raktam már össze szerintem....

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyugi nekem egyszer csak egy DVD olvasót kellett volna kicserélni helyette véletlenül kitéptem egy kábelt hopika
    Valamelyik vezetéket nem fordítva nyomtad bele? vagy nem elég erősen ?
    próbáltuk mindenhogy. alaplap táp proci. a lehető legkevesebb. be sem kapcsol csak a standby led világit a lapon. valoszínű a lap szar. másik táppal sem csinált semmit. töbféleképpen votl probálgatva úgyhogy nem "kontakthiba". egyszerűen utál engem az élet, de én is őt
    helyette inkább tomb raidereztem egy kicsit. yeah
    egyetlen baj az átfutási idő. unokatesóm vásárolt pesten (megsporoltam így egy új hdd-re valót), tesóm hozta haza aki kéthetente jön, így valószinű sok idő hozzáadódik mire akármit visszakapok, ha kapok. ha csak nem jár unokatesóm erre véletlenül korábban.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #110
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Én orjási segítséget akarok kérni. Ki ismeri a Daz 3d Progit? Me ez nekem nagyon magas.Vágom hogy be töltöm a modellt... De az extrákat amiket bele pakoltam nem tölti bé. A másik meg a texturát rá rakni?

Oldal: 11 / 82 ElsőElső ... 9101112132161 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •