Oldal: 10 / 82 ElsőElső ... 891011122060 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #91

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de van a HATRED is
    az az Annit törte fel!!
    Meg az, igen, kifelejtettem. Meg vannak még sokan mások is, csak azok nem olyan "híresek".
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  2. #92
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Én mindenesetre puszilom őket, akárhányan vannak.

  3. #93
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Most lehet butaságot fogok kérdezni:

    Az lehet Tápegység vagy kontakt hiba, hogy: A gépem csinál olyat hébe hóba hogy kikapcsolás után megy a ventillátor?
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #94

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most lehet butaságot fogok kérdezni:

    Az lehet Tápegység vagy kontakt hiba, hogy: A gépem csinál olyat hébe hóba hogy kikapcsolás után megy a ventillátor?
    szerintem tápegység hibája lehet, mivel azon keresztül megy az áram. kérdés hogy a táp ventije megy e, vagy a processzoré. még alaplap is lehet, mivel a kapcsoló arra van kötve és azon keresztül adja a jelet a tápnak. de furcsa hogy csak hébe-hóba. meg kell próbálni széthúzni meg összedugni a dolgokat, ha úgy sem változik valaki hozzáértőnek megmutatni. de amikor csak néha-néha csinál valamit, úgy nehéz kiszűrni. hibát úgy lehet megoldani ha fenn áll vagy elő tudjuk idézni.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  5. #95
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Na jó én is kérdezek. Nem rég vettem egy mp4 érintőképernyős lejátszót az én gépem nem ismeri föl. Ezzel mi az istent tudok kezdeni? Mert uncsitesomnál meg föl ismeri ugyan az az xp minden talán rosszabb a gépe ennyi...

  6. #96
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    nálam is volt ojan és most is van hogy se a tellomat se az usb-met nem ismeri föl a gép 1x1x:S
    mindenhova megprobáltad dugdosni???
    mert nekem is csak ugy megy!!
    "Need doctor bad..."


  7. #97
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam is volt ojan és most is van hogy se a tellomat se az usb-met nem ismeri föl a gép 1x1x:S
    mindenhova megprobáltad dugdosni???
    mert nekem is csak ugy megy!!
    Mindet.(

  8. #98
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    na akkor nem tudok segíteni:S
    nem értek ehez bocsi!!
    "Need doctor bad..."


  9. #99

    Alapbeállítás

    Idézet Hanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na jó én is kérdezek. Nem rég vettem egy mp4 érintőképernyős lejátszót az én gépem nem ismeri föl. Ezzel mi az istent tudok kezdeni? Mert uncsitesomnál meg föl ismeri ugyan az az xp minden talán rosszabb a gépe ennyi...
    ha működö usb portba dugsz be valamit a winfos egyből nyikorog. ha semmit nem ír ki akkor gond van. ha csak nem könyvelte már el magában ismeretlen hardvernek. gondolom ha adtak hozzá telepítőt azt fölraktad.
    sajátgépre jobb klikk az asztalon, tulajdonságok, hardver fül, eszközkezelő gomb. ha ott van ismeretlen eszközöd valahol akkor az lehet gond. jobbat hirtelen nem tudok. telepatikusan nehéz ilyet csinálni
    ha semmit nem ismer föl abban az usb portban akkor vagy nincs bekötve vagy esetleg le van tiltva.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #100
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha működö usb portba dugsz be valamit a winfos egyből nyikorog. ha semmit nem ír ki akkor gond van. ha csak nem könyvelte már el magában ismeretlen hardvernek. gondolom ha adtak hozzá telepítőt azt fölraktad.
    sajátgépre jobb klikk az asztalon, tulajdonságok, hardver fül, eszközkezelő gomb. ha ott van ismeretlen eszközöd valahol akkor az lehet gond. jobbat hirtelen nem tudok. telepatikusan nehéz ilyet csinálni
    ha semmit nem ismer föl abban az usb portban akkor vagy nincs bekötve vagy esetleg le van tiltva.
    Nem kaptam lemezt hozzá...Vistani isit az xp "hardver telepitése során probláma lépett fel. Egyik portomnak sincs baja mert ki probáltam mind.

    Egészen pontosan ilyen a lejátszom Katt


    Oké most már annyit elértem hogy látja de mind a 2 meghajtoja dög üres(holott van rajta zene) az hogy lehet?

Oldal: 10 / 82 ElsőElső ... 891011122060 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •