Oldal: 81 / 82 ElsőElső ... 317179808182 UtolsóUtolsó
Eredmény: 801 - 810 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #801
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    már megint nem tudok beírni hosszabbat a gépem hiába raktam újra, valami program átváltoztatja a proximat vagy mi ?
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  2. #802
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! Az alaphelyzetbe állítás most nem működik, ami a múltkor megoldotta?

  3. #803
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    De biztos akkor jó lesz, de 1-2 hét és valamiért újra rossz lesz de nem tudom mi okozza, ha újra megcsinálom, hogy tudjam meg,hogy melyik a bűnös?
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  4. #804
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Telepítettél időközben valamit? Milyen vírusirtót használsz? Ha visszaállítod, figyelgesd, minek a hatására történik ez, hátha feltűnik, hogy egy bizonyos program vagy esetleg más okozza.

    Nálam amúgy a fényerő az, ami magától állítódik, és már lassan falra mászok tőle. Már minden lehetséges helyen kikapcsoltam az automatikus fényerő átállítást, pár napig jó is, aztán megint elkezdi elállítgatni, és kb. kifolyik a szemem tőle, főleg, ha olyan programmal dolgozok, ahol nagyon oda kell figyelni az apróságokra, de olyan sötét a képernyő max fényerőn is, hogy alig látok valamit. Aztán megnyitok egy világos színvilágú oldalt, és az arcomba tolja a fényt. (Win 10 persze...)

  5. #805
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Na szijóka!

    Na te is meg vagy áldva a technika ördögével

    Ma újból megcsináltam, megint szuper jó minden.
    Azóta nem raktam direk fel progikat, csak 3-4 progi ami kell alapvetően nekem, de azok is olyanok amit már évek óta használtam, és sosem volt gondom velük, mióta ide költöztünk pestről, ebbe a faluba pff, már utáljuk is, és képzeld azóta csinálja komolyan
    Nálam a defender van, férjem azt mondja,hogy e mellé nincs szükség vírusirtóra.

    Még játékokat sem nagyon töltögettem, azelőtt mindig töltöttem, és nem volt sokáig gondom a géppel.
    Hát megpróbálok figyelni, passz, nem értem én ezt
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  6. #806
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    A Lajos mellé tényleg nem kell vírusirtó. A Defender mellé én azért tennék fel.

    Egyébként meg írd meg a szöveget Wordben, és másold be...

  7. #807
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Lajos mellé már valami ördögüzőt kéne rendelnem, kiakaszt mióta öregszik

    Majd megpróbálom, mert már most is visszajött a hiba, mindig nem lehet vírusom
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  8. #808
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    A proxyval nem lehet baj, szerintem olyat otthoni hálózaton nem használsz. E-mailben küldhetnél egy képernyőmentést a hibaüzenetről. ALT+Print Screen gombokkal tudsz csinálni.

  9. #809
    Történész Anikó logója
    Csatlakozott
    11-02-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    83

    Alapbeállítás

    Na végre sikerült most már teljesen meggyógyítanom a gépet, tökéletes pár napja.
    A sokadik tisztitó talált 2 trójai gen-t. Mégpedig a PC Tools Spyware Doctor program.
    Már tavaly óta nyüglődtem ezzel a problémával, még informatikus is nézte és az sem tudta helyrehozni a gépem,pedig újra is telepítettük a gépem és ott lapult ez a trójai.

    Ezúttal nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy próbált segíteni, nagyon aranyosak vagytok
    „Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!”:D

  10. #810
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Az informatikusnak megcsinálni kellett volna, nem nézegetnie.

Oldal: 81 / 82 ElsőElső ... 317179808182 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •