Oldal: 78 / 82 ElsőElső ... 28687677787980 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 771 - 780 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #771

    Alapbeállítás

    én rajzoltam majdnem mindent hozzá. de van ami csak egy nagy vázlat volt. pl.: alaplap. A videokártyát netről vadásztam és méretre igazítottam kb. Meg volt 1 vagy 2 modell ami a gyártó honlapján fennvolt. Talán a Koolance pumptop.
    Amúgy SolidWorks és 3d studio max. A renderrel nem pöcsöltem sokat, nem az volt a cél.
    A vízhűtés nagyon drága móka. 200 fölött lesz a vízhütés simán szerintem. A radiátorok darabja 19.000 kb, plusz drága szállitás angliából. A 6db Noctua ventilátor 33 körül volt. már ez 70-75. Kell még egy pumpa, pumptop meg tartály, ezek is kitesznek majd 70 körüli összeget.. már lassan 150-ről beszélünk és a fix csövezés meg a hozzá való fittingek meg sincsenek, aminek darabja 3-5000 között van és kell egy szatyorral belőle.
    Ha csak csendesebb és jobb hűtési teljesítményt szeretnél, egy zárt rendszerrel jobban jársz (radiátor+cpublokk+pumpa). Procira egy 120x240-es radiátor két ventivel simán elég. Több cég is gyárt ilyen kombókat. Nagyon gyakran a vizpumpa a procihűtő fölött van. Van amelyik még bővithető is, azaz bontható a csövezése.
    Ha faragni szeretnél akkor a 100-ast simán elérheted, vagyis inkább elkerülheted minőségi alkatrészekkel, egy szimpla CPU hőtéssel is. Csak a jóféle CPU blokkok 20-30 között vannak. a pumpa is. a radiátor is. A videókártya blokkok még drágábbak. Minden drága sajnos. De a legtöbb hobbi egy feneketlen kút pénz szempontból.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  2. #772
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    dll hiba hogy oldható meg? Sok játéknál ki jelzi pl. 3d3compiler 43 dll hiányol, meg ilyesmiket, segítsen valaki aki tud.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  3. #773
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dll hiba hogy oldható meg? Sok játéknál ki jelzi pl. 3d3compiler 43 dll hiányol, meg ilyesmiket, segítsen valaki aki tud.
    Szia.
    Utána néztem ...
    2 dolgot írnak erre.
    1. rá lett installálva az "hibás" oprendszeredre egy új oprendszer.
    2. DirectX probléma.
    Itt egy videó, hogy mit kell tenni. (Sajnos ezt a hibát, távsegítséggel nehéz megoldani)
    https://www.youtube.com/watch?v=lrVVg6s2GxU


    Itt a keresésre adott találati lista:
    Kód:
    https://www.google.hu/search?hl=hu&source=hp&q=3d3compiler+43+dll++error&gbv=2&oq=3d3compiler+43+dll++error&gs_l=heirloom-hp.3...1528.10304.0.10726.15.1.4.10.14.0.104.104.0  j1.1.0.msedr...0...1ac.1.34.heirloom-hp..12.3.107.2227cz5lB2g
    Magyar leírás :
    Kód:
    http://www.solvusoft.com/hu/files/hiányzik-nem-található-hiba/dll/windows/future-publishing/mac-format-issue-234/d3dx9-43-dll/
    Remélem tudtam valamit segíteni.
    Duduska
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2015-05-04 22:49

  4. #774
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm Duduska, hogy segítettél és szántál rám időt!!!
    Sikerült!!!!! egy régebbi directxet kellett fölpakolni a 9 est ami van tr lemezen azt raktam fel, azt tudom hogy megbízható hisz jogtisztán van meg.


    Directx probléma volt. Ezek a dll elek megvoltak csak le lett pucolva a gép + újratelepítve
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2015-05-05 12:29
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #775
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Hangkártya kontakt hibánál laggolhat és akadhat a hang? Az illesztőprogram napra kész hangszóróm is jó meg a füles is mert többel is próbáltam ugyanúgy csinálja.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #776
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hangkártya kontakt hibánál laggolhat és akadhat a hang? Az illesztőprogram napra kész hangszóróm is jó meg a füles is mert többel is próbáltam ugyanúgy csinálja.
    Szia.

    Nem.
    Akkor max elnémul a hang, majd újra előjön.

    Ha akadozik (laggol), akkor a hangot onnan folytatja, ahol megszakadt "se....gít.....ség"
    Ha kontakt hiba, akkor kimarad az elnémult rész "se.....ség"

    Ha laggol, akkor valamit nem bír a géped.
    Ezt sokminden okozhatja. Nem feltétlen a hangkártya gondja. (sőt, többnyire nem)
    Pl videókártya, RAM, Vinyó, túl sok háttérfolyamat.
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2016-12-04 20:47

  7. #777
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    köszi a választ leviszem a szervízbe, én nem merek bele nyúlni a gépbe
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #778
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Nem hozzá való drivernél is találkoztam ezzel a jelenséggel.

  9. #779
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    itthon van a gépem kontakthibás lett a csatlakozónál, külső hangkártyát kellett venem
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #780
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itthon van a gépem kontakthibás lett a csatlakozónál, külső hangkártyát kellett venem
    Szuper, akkor szerencsére nem volt semmi komolyabb baja.

    Nekem meg az az érdekes helyzet áll/állt fent, hogy néha kattog a vinyóm, illetve meg se jeleníti a Windows, nem is látja, mintha nem is lenne. Majd a gép is lefagyott, nagyon lassan indult újra-nagyon lassan állt le. Lecseréltem egy újra, azzal is ugyanaz a helyzet. Persze elvittem szervizbe, és két nap igen intenzív tesztelés után sem tudták megmondani, hogy mi a hiba, ugyanis kipróbáltak mindent, amit csak lehetett, meghajtottak mindent 100%-ban, és egyesével is, de egyszer se volt hibaüzenet. Ez a legrosszabb, amikor még ők se tudják, hogy mi a baj, így nem tudnak segíteni. Tegnap ugyanúgy előfordultak ezek a hibák. Ma eddig még nem találkoztam semmilyen hibával szerencsére, de azért lekopogom. Ki érti ezt?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-12-09 20:44

Oldal: 78 / 82 ElsőElső ... 28687677787980 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •