Oldal: 18 / 19 ElsőElső ... 816171819 UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (185) összesen

Téma: Általános társalgó

  1. #171

  2. #172

    Red face Bug-halmaz :)

    Ti, akik (hozzám hasonlóan) a kezdetektől fogva ismeritek és játsszátok a sorozatot, nyilván tudjátok, hogy az Underworld hibák szempontjából nem éppen egy kifinomult darab. Ezt bizonyára már alaposan ki is veséztétek a maga idejében (megjelenése után).
    Mindössze azért hozom fel, mert ki kell magamból írni a (nem túl komoly) bosszúságot - inkább megmosolyogtató gyakran, hogy milyen hibák sorozatával lehet találkozni benne.
    Nem részletezem, unásig ismerhetitek a témát.

    Most azért kezdtem játszani vele, mert épp várom a gépemhez a +4 GB RAM érkeztét, amivel majd belevágok a RotTR részbe és addig valamivel el akartam ütni az időt. Karácsonykor néhány € volt az összes korábbi TR a Steam-en, így szépen behúztam őket a Könyvtárba. Jó volt újra menni az Anniversary és Legend részekkel, viszont a TR:U - a remek története ellenére is - csak egy kapkodva kiadott, elsietett hibagyűjtemény, hozzájuk képest. (A régebbi, Old Gen epizókat PlayStation 2-n játszom továbbra is. Azoknak is megvannak a bájos bajai, de nem ilyen szintűek...) Kár az Underworld-ért, mert amúgy jóféle kikapcsolódás volna, kornak megfelelő grafikával és érdekes sztorival.

    No, ennyi lett volna, semmi újdonság nincs, csak jól esett leírni.

  3. #173
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Nem rég én is újrajátszottam, és valóban klassz szórakozás, ha el tudsz tekinteni a bugoktól.
    Jelenlegi aláírás képed

  4. #174

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem rég én is újrajátszottam, és valóban klassz szórakozás, ha el tudsz tekinteni a bugoktól.
    Persze, összességében túlteszem rajta magamat szívesen toltam anno is és most is. Ez ilyen lett - és maradt is, noha kaptunk hozzá javításokat.

  5. #175
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Egyetértek, kár érte, mert a helyszínekkel, a hangulattal és a grafikával nem volt baj, sőt... Ugyanakkor a kamera rettentően idegesítő tudott lenni, és persze tele van bugokkal (az emberi ellenségek meg Ctrl+C, Ctrl+V).

    Az MI is megér egy misét Azt hiszem, ezt még nem raktam be ide - kicsit összezavarodott szegény:


    De a tigrisek sem tudtak mihez kezdeni, amikor felmásztam ide: https://youtu.be/jC3gUcunUh0?t=1m32s (Azt meg se említem, mikor az egyik párduc teljesen lefagyott )

  6. #176
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti, akik (hozzám hasonlóan) a kezdetektől fogva ismeritek és játsszátok a sorozatot, nyilván tudjátok, hogy az Underworld hibák szempontjából nem éppen egy kifinomult darab. Ezt bizonyára már alaposan ki is veséztétek a maga idejében (megjelenése után).
    Mindössze azért hozom fel, mert ki kell magamból írni a (nem túl komoly) bosszúságot - inkább megmosolyogtató gyakran, hogy milyen hibák sorozatával lehet találkozni benne.
    Nem részletezem, unásig ismerhetitek a témát.

    Most azért kezdtem játszani vele, mert épp várom a gépemhez a +4 GB RAM érkeztét, amivel majd belevágok a RotTR részbe és addig valamivel el akartam ütni az időt. Karácsonykor néhány € volt az összes korábbi TR a Steam-en, így szépen behúztam őket a Könyvtárba. Jó volt újra menni az Anniversary és Legend részekkel, viszont a TR:U - a remek története ellenére is - csak egy kapkodva kiadott, elsietett hibagyűjtemény, hozzájuk képest. (A régebbi, Old Gen epizókat PlayStation 2-n játszom továbbra is. Azoknak is megvannak a bájos bajai, de nem ilyen szintűek...) Kár az Underworld-ért, mert amúgy jóféle kikapcsolódás volna, kornak megfelelő grafikával és érdekes sztorival.

    No, ennyi lett volna, semmi újdonság nincs, csak jól esett leírni.
    Írd csak ki magadból nyugodtan, úgy könnyebb lesz neked! Egyébként igazad van, nagyon jó (szinte már túl jó) árakon szoktak lenni a régebbi TR részek Steamen, azért is írjuk mindig ki őket, mert azért a néhány euróért tényleg ajándék kategória. Lehet utálni fogtok érte, de engem az Underworld legtöbb bugja elkerült anno. Ellenben az a kamera... többször is káromkodtam játék közben, annyira felhúzta az agyam. Tényleg kár a játékért, mert amúgy messze nem annyira rossz darab, mint azt a legtöbben megfogalmazták már korábban. Csak a bugok és az egyéb technikai problémákon kívül nagyon rövid volt. Ha nem is szedsz fel elsőre mindent, csak a nagyját (melyek többsége minimális keresés után könnyen megtalálható), akkor is olyan kb. 8-9 óra a végigjátszása. Nem tudom, tudtátok-e, de anno, az egyik koncepciós rajzon lelőtték az egyik fordulatot a végéből, miszerint
    Spoiler!

  7. #177

  8. #178
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Nálam a BTB 2020 "Beyond The Caves Of Nyalam" a sörétes puska felvételekor
    nem adja a fegyvert, sőt utána semmit sem.
    Nálatok előfordult ez már ?

    https://www102.zippyshare.com/v/1ytOW66R/file.html

    Duduska.
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2020-07-02 10:03

  9. #179

  10. #180

Oldal: 18 / 19 ElsőElső ... 816171819 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •