Oldal: 25 / 26 ElsőElső ... 1523242526 UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (252) összesen

Téma: Tom Croft képei

  1. #241
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Szuper lett Tom!
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  2. #242
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Jó lett, ügyes vagy!

  3. #243
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Köszi

  4. #244
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    http://luciferflash.deviantart.com/a...shot-464074166
    Probálkozom a hajával a haját nem rajzoltam vagy photoshoppoltam , 3ds progiban készítettem (érdemes rá nagyítani a jobb minőségért )

  5. #245
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nagyon ügyesen megoldottad, nagyon élethű (talán túlságosan is, mert szegény modell meg olyan bábuszerű hozzá képest :/) nem láttam még ilyet Lara-képeken! Imádom!

    Csak az vele a gond, hogy tényleg nagyon realisztikusra kell hozzá renderelni Larát is, mert az összhatás kicsit fura lesz.
    Hány óráig renderel egy ilyen hajat a progi?

  6. #246
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    őhh igen talán látszik is hogy a hajára fókuszáltam nagyon X) meglepően a haj kirenderelése max 10 perc volt többi pff 5 óra pedig nem is olyan hűde kéne egy új vidikártya ugyebár X)

  7. #247

    Alapbeállítás

    a videokártya nem igazán számit renderelésnél, ahoz külön renderkártya kéne, ami más árkategóriában fekszik. legalábbis régebben így ment, szerintem manapság is a processzor számít renderelésnél.

    építő jellegű, nem fikázó kritikák:
    a cipő orra és az árnyék találkozása túl éles/irreális szerintem, meg kicsit talán visszavennék a szemből jövő fényből is, meg a "sebek/vágások" bumpmapjét is enyhíteném, de ezek inkább ízlés beli kérdések...
    a haj meg túl hibátlan egy csupa véres mocskos emberhez. bár a legtöbb "alap" hajszimulációval ez a baj (főleg játékokban) mindenki head&shoulders-t használ, hogy tartson a frizura gondolom
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  8. #248
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    hiszek neked sima dual core os cpu-m van szal ez miatt lehet lassú
    az árnyékokkal mindíg bajban vagyok de itt különösen nem érdekeltek mert ugye csak egy teszt volt azt hittem kellőképpen összefogom tudni borzolni a haját de így is rohadt dús annak ellenére hogy 50000 hajszálról levettem 500-ra

  9. #249

    Alapbeállítás

    renderhez i5 vagy i7 processzort ajánlanék. bár leginkább mindenre persze nem olcsók (főleg az i7)
    a hajszálak száma meg lehet csak valami viszonyítási szám, nem a pontos szálak száma, nem túnik túl soknak szerintem, csak "túlfésült", hibátlan. nézd meg a fórum fejlécén a kis képet is, milyen "csatakos" neki egy leharcolt, izzadt ember haja olyasmi. az ember bármit alkot, megéri egy csomó referenciaképet keresgélni kezdésnek. bár nem tudom miben alkotsz, meg már jóideje nem nyultam 3D programhoz, de valószínű van a haj effektben/pluginben ilyen opció amivel "fürtösebbé" lehet tenni, vagy megtörni a hibátlanságot.
    egy topmodell stúdió fotózásnál (majdnem) jó lenne az ilyen haj a valóságban semmi sem hibátlan.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #250
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    Kössz az i7 akciósan 87 ezer X) és akkor alaplap csere is kell ugybár plussz 30
    Nem toom mert egy csomó féleképpen kirendereltem és sehogy nem lett "csúnyább" sztem az alap Hair And Fur modifer ennél többet nem tud :/

Oldal: 25 / 26 ElsőElső ... 1523242526 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •