Oldal: 22 / 23 ElsőElső ... 1220212223 UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (228) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Legend társalgó

  1. #211

    Alapbeállítás

    Szerintem ez csak ennyi...

  2. #212

    Alapbeállítás



    nemtudom mi lehetett,az eredeti cél ezekkel a harangokkal...mindenesetre,lentről nem moccannak meg...

  3. #213

    Alapbeállítás

    Egy kis érdekesség:a játékban benne maradt egy "terraingroup" elnevezésű pálya...a probléma,hogy nem tudom rábírni a játékot,hogy megnyissa...

    Rakétavető:


    nem véletlenül törölték...pedig jó cucc


    Peru,motoros rész:


    Debug segítségével elérhető,hogy gyalog lehessen mozogni a pályán,de nem ajánlatos,mert ismétli magát,az éppen betöltött szakasz.

    Just for fun
    Spoiler!


    Nemrég találtam ezt a modot:


  4. #214
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nagyon jó felfedezések! Köszi!

  5. #215

    Alapbeállítás



    amahlin=Ghána
    vehone=peru;motoros szakasz,illetve annak darabjai.
    flashback=ez is peru,de ez csak a gyalogos pályarészek
    comp_entry és comp_exit= fogalmam sincs mik lehetnek ezek,de valami tesztelő kocka lehet,mint a lara_depot.

    illetve nemtudom,hogy xboxon és ps-en elérhető-e,de azt biztosra tudom,hogy ez a ruha se PSP-n és PC-nem elérhető.( PC-n SCU-val is elérhető,nem kell debugolni)

  6. #216
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Wáó, mit meg nem lehet tudni a játékokból, ha egy picit is beléjük merülünk
    Ügyes vagy szép munka
    "Need doctor bad..."


  7. #217
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Elég érderkesnek tűnik.
    Nem tudom másnál is probléma, nálam nem működnek a csalások. A játék eredeti és hiába ütöm be bármelyiket is és semmi. PC-n játszok vele.
    Esetleg tudna valaki segíteni?
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-07-12 16:09
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #218

    Alapbeállítás

    pörgesd ki a játékot 100% -ra.
    (egyébként nálam az a furcsa,hogy ha nincs bekapcsolva a nextgen,akkor a shotgun csalás nem működik.se 1.0-án se 1.2-n)

  9. #219
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    köszönöm a segítséget
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #220
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Végre sikerült kijátszanom ezt a részt is. Ugye ez volt az első reboot, amit sokan nehezteltek is, de ez most mindegy. Alapvetően azt mondanám, hogy tetszett a játék, de igazából nem vagyok elájúlva sem. Nem baj, hogy nem lett annyira nehéz, mint az elődök, és az sem zavar, hogy ez már történetorientáltabb is. Sőt, mondhatni örülök neki, hogy kibontakozni látszik valamiféle story is... Csak sajnos pont az egyik számomra legfontosabb dolgot rontották el, a fejtörőket. Egyáltalán nem voltak nehezek A lövöldözés sem jött be annyira, nem azért mert több volt benne, hanem mert könnyű volt, a mesterséges intelligencián sokkal többet dolgozhattak volna. Cserébe viszont volt néhány nagyon ötletes és kellőképpen nehéz boss harc, azok tetszettek. Meglepett, de abszolút pozitív irányban, hogy néha beszélnek hozzám a "társaim". Ezzel sokszor kiveszik belőle a magány érzése, viszont jókat lehetett röhögni néhány beszóláson A pályák a különböző országok miatt változatosak és a főtéma is rendkívűl szépre sikeredett, egyszerűen imádom! A Croft Manornak én nagyon örültem, számomra a játék legnehezebb része volt. Vagy csak nem voltam formában Sokat segített a végigjátszásotok, köszi Aminek nagyon nem örültem az a játék hossza volt, majdnem mindent megtaláltam elsőre nekifutásra és még így se érte el egy átlag mai játék hosszát, de még a 10 órát sem. Írnék még róla szívesen, csak sajnos nem nagyon tudok mit. Ettől függetlenül, aki szereti a TR-t az próbálja ki egyszer, jól fog vele szórakozni!

Oldal: 22 / 23 ElsőElső ... 1220212223 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •