Oldal: 23 / 23 ElsőElső ... 13212223
Eredmény: 221 - 228 (228) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Legend társalgó

  1. #221
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Hiteles beszámoló. Én még annyit tennék hozzá, hogy szerintem a TR-ek közül ennek az epizódnak a legjobb a zenei hanganyaga.
    Jelenlegi aláírás képed

  2. #222
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Ezt írja ki a Legend amikor elindítom.Ediig ment.Tomb Raider Ultimate Editionom van és rajta van a Legenden a magyarítás.
    "Ne az légy aki vagy,hanem az aki lenni akarsz"

  3. #223
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Ez a hiba akkor szokott megjelenni, ha külső merevlemezről futtatod a játékot. Telepítsd a C:/ meghajtóra, úgy működni fog.

  4. #224
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    Köszönöm!
    "Ne az légy aki vagy,hanem az aki lenni akarsz"

  5. #225
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet laci92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre sikerült kijátszanom ezt a részt is. Ugye ez volt az első reboot, amit sokan nehezteltek is, de ez most mindegy. Alapvetően azt mondanám, hogy tetszett a játék, de igazából nem vagyok elájúlva sem. Nem baj, hogy nem lett annyira nehéz, mint az elődök, és az sem zavar, hogy ez már történetorientáltabb is. Sőt, mondhatni örülök neki, hogy kibontakozni látszik valamiféle story is... Csak sajnos pont az egyik számomra legfontosabb dolgot rontották el, a fejtörőket. Egyáltalán nem voltak nehezek A lövöldözés sem jött be annyira, nem azért mert több volt benne, hanem mert könnyű volt, a mesterséges intelligencián sokkal többet dolgozhattak volna. Cserébe viszont volt néhány nagyon ötletes és kellőképpen nehéz boss harc, azok tetszettek. Meglepett, de abszolút pozitív irányban, hogy néha beszélnek hozzám a "társaim". Ezzel sokszor kiveszik belőle a magány érzése, viszont jókat lehetett röhögni néhány beszóláson A pályák a különböző országok miatt változatosak és a főtéma is rendkívűl szépre sikeredett, egyszerűen imádom! A Croft Manornak én nagyon örültem, számomra a játék legnehezebb része volt. Vagy csak nem voltam formában Sokat segített a végigjátszásotok, köszi Aminek nagyon nem örültem az a játék hossza volt, majdnem mindent megtaláltam elsőre nekifutásra és még így se érte el egy átlag mai játék hosszát, de még a 10 órát sem. Írnék még róla szívesen, csak sajnos nem nagyon tudok mit. Ettől függetlenül, aki szereti a TR-t az próbálja ki egyszer, jól fog vele szórakozni!
    Szép beszámoló! Örülök, hogy tetszett, bár való igaz, nem a legjobb rész, de azért megjárja. A Croft Manor nekem is idegölő volt, egyáltalán nem éreztem rá, hogy mit kell csinálni.

  6. #226
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Csak nekem uncsi és egyhangú a Croft Manor. Megcsinálhatták volna, hogy mindenhova be lehetett volna jutni feladatokat végrehajtani alagsort meglesni mint a rise dlc jében hasonlóan egy pár csapdát bele, padlás részen is elmókáztam volna sokkal változatosabbra meg lehetet volna csinálni
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #227
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nekem nem sok minden maradt meg a Legend Manorból, az Anniversary-s változat sokkal jobban bejött. Ott törtem is a fejem itt-ott, sokkal érdekesebb feladatok voltak, ha jól emlékszem. A Legendből egyedül az aranypajzs megszerzése rémlik, ami kicsit nehezebb volt, a többiről már rég megfeledkeztem, mert nem volt túl érdekes számomra.

  8. #228
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    PS2-re van eladó, ha érdekel valakit:

    https://elektronline.hu/wwwboard/thr...830213&reply=0

Oldal: 23 / 23 ElsőElső ... 13212223

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •