Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (51) összesen

Téma: Tomb Raider 5 Chronicles

  1. #31

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    az 1óra limites verzióban a lmitet ki lehet "ütni"?ha igen hogyan?

  2. #32
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Srácok, filózok nagyon a TR5-ön mert joby pályák azaz RUssia joby2.trc-vel kezdődik, tehát van egy eltűnt(missing) kivágott(scrapped) pályánk ami joby1.trc lett volna akkor Russia 5 pálya 4 helyett, na meg del.trc ha láttátok a videót a TR történetek 5. részében, akkor VCI-s textúrák plusz VCI-s Larát alkalmaz/futtat a pálya, szóval még egy eltűnt(missing) és kivágott(scrapped) pályánk van, szóval a VCI az 4 pálya lett volna... Hmmm... Szerintetek hogy van ez? Eredetileg amit kiadtak az 13 pályás, mert Róma 3 pálya Russia 4 pálya ez eddig 7 pálya Black Island 3 pálya ez eddig 10 plusz VCI 3 pálya ez 13 pálya. Eredetileg meg szerintem így nézhetett ki: Rome 3 levels Russia 5 levels Black Island 3 levels VCI 4 levels. Az összes pálya tehát 15 lett volna a 13 helyett. Kevés volt az idő akkor. Szóval ez is azt feltételezi, hogy 3 ember dolgozott a TR5-ön a többiek meg az AOD-on azaz Next Genen dolgoztak. Szóval kevés idő... Ennyi az eltűnt pályák rejtélye szerintem. Ti mit gondoltok?
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  3. #33
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Ez szerintem kizárt. Három embertől több dolgozik egy játékon, minden játék külön keret(dolgozók fizetése gépek üzemeltetése stb)gondolom nem egy gépen írak meg egy játékot, külön kell az animációkkal foglalkozni. aztán a játékot tesztelni is kell, a mozgásokat leellenőrizni, meg ezer dolog lehetettlen egyszerre két játékot megírni, ja meg persze azt a Le. progit megíni egy játék elkészítése nem 3 nap na mindegy én nem igazán értek az ilyenekhez.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #34
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Tomb Raider 5 BETA


  5. #35
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nagyo érdekes dolgok vannak ebben a vidiben
    Jó kis vidi lett
    "Need doctor bad..."


  6. #36

    Alapbeállítás

    Nocsak nocsak


  7. #37
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Hehe. Én már rég felfigyeltem rá. De jobban a TRC-s wadok amik trsearch-én fentvannak ja és a javított verzió, ott megtudod vizsgálni a mamit, meg a papit. A papi az szabályosan Marco Bartoli. Meg akik vannak objektek, azok mások. Azaz fura a fejük meg nincs arcuk, mutánsok, de erre nem is volt anno szüks, mert nem mutatták őket közelről.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  8. #38

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Lehet hogy bugyuta a kérdésem de a 3. világban mikor egy kötélre kell ráugrani és dobálnak kővel kis trollok, hogyan kell "belegetni" a kötelet? sehogy sem megy, köszi előre is a segítséget

  9. #39
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Amíg rajta vagy a kötélen, akkor a - (kötőjel) [sprint] gombbal lendül be.

  10. #40

    Alapbeállítás

    Köszönöm Roli, asszem csak ezt az egy billentyűt nem próbáltam még thy még1x!!

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •