Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (51) összesen

Téma: Tomb Raider 5 Chronicles

  1. #11

    Alapbeállítás

    én csak a level editorból indultam ki..feltételeztem h azonos karakter..

  2. #12

    Alapbeállítás

    A Level Editor TR4-es szerkesztőprogram. Így azokban van nyílpuska. A TR5-ötben nincs. Van pár TR5-ös szerkesztett pálya is, de az nem a Level Editorral készült, így azokban sincs nyílpuska.
    A TR5-ben pedig medipack csaláson kívül nincs cheat.

  3. #13
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nagyon unatkoztam, ezért felvettem egy videót a japán TR5-ről


  4. #14
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    csak szerintem van az, hogy már a kezdőképernyőn Lara szeme is ferde?
    jójó, tudom, hogy ez egy normális render. csak nem tudom, direkt rakták-e bele pont azt a rendert, amin Larának kissé "mandulavágású" szeme van.
    Anything could happen
    And it will

  5. #15

    Alapbeállítás

    Meg amikor Lara ugrik 2:55-nél azt mondja: Happ. Mint a TR4-ben csak itt egy kicsit vastagabb hangon.

  6. #16

    Alapbeállítás

    sziasztok!

    az a gondom lenne, hogy nagyon szeretnék játszani a játékkal de nem tudom feltelepíteni. mikor berakom a cd-t, megjelenik az autoplay menü ahol ugye választhatok: play, install, uninstall, stb. na most a játék 1000 % hogy nincs fent a gépen de a CD ezt nem érzékeli és nem engedi, hogy megnyomjam az install-t. mit tudok tenni?

  7. #17
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Nyisd meg valahogy a CD fájljait. Ez lehet vagy Total Commanderrel vagy saját gépben jobb gomb ó/megnyitás, mikor ráállsz a CD-re.

    Utána meg kell keresni az Install exe-t és onnan elindítani. Így már fel kell, hogy rakja

  8. #18

    Alapbeállítás

    Ezzel már próbálkoztam, csakhogy ezután meg felteszi a játékot, elvileg minden rendben, aztán mikor elindítanám, hibaüzenetet dob ki (a program működése leállt, sálálá). A játék mappájába pedig csak a PCTomb5, az Uninst.isu és a binkw32.dll fájlokat telepítette. Megbolondult a lemez, vagy mi?

  9. #19

    Alapbeállítás

    na. közben csak összejött. rájöttem, mi a baj, fut a játék. Köszi a segítséget

  10. #20

    Alapbeállítás

    No azért mondd el, Nálad mitől lett jó!!!
    Márcsak hogy okuljunk belőle.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •