Oldal: 17 / 19 ElsőElső ... 71516171819 UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (187) összesen

Téma: Tomb Raider 4 - The Last Revelation + The Times Level

  1. #161
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Spoiler!
    PC re meg csak most sikerült beszereznem hogy újra vihessem őket.

    Akkor rosszul fogalmaztam, a PC-s változatát nem kezdtem még el, de már játszottam vele és ismerem csak mostanra sikeredett megszerezni pc re mert anno ps1 en megvolt csak tönkre ment. Ebben egyiptomos pályák vannak a kicsi Lara az első pályán Ankor Wat, Von Croy kiséretében. Ebben a részbe tűnik el Lara a legvégén.

    amúgy meg ismerem a 2. ban tőrt kell megszerezni abban van a sárkány is. és Velence persze a Kínai nagy fal (bár csak demo val játszottam legalább is a lemezen csak az első pálya volt rajta de azé valamennyire tudom miről szól)
    képzeld játszottam a 3. résszel is abba vannak a dínók a mocsaras rész jungles pályák közt a síva szobrok én annak nevezem. 51. körzet, Londonos pályák

    az 5. részt is kijátszottam nem is egyszer abban van a végzett lándzsája, a fekete sziget nevű pálya a lovassal

    aztán van az aod amit nem rég kezdtem el. Abban van a Louve a lézereken kell átjutni ami megszivatott az öt obscura festmények Echart és a monstrum gyilkosságok


    szerintem azért valamicskét ismerem a régieket! Ezért miért ne alkothatnék véleményt az újról
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-03-09 19:25
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #162

    Alapbeállítás

    Lehet, rosszul fogalmaztam. Nincs azzal semmi baj, ha valaki véleményt mondd az új TR-ről.
    Azzal van csak bajom, aki összehasonlítja a régiekkel, holott a régieket nem is ismeri.

  3. #163

    Alapbeállítás

    Én teljesen értettem amit mondtál...mindegy

    Egy kis technikai segítség kellene
    hogy a csudába tudom rávenni a játékot,hogy ne mutassa a ködöket?
    (azaz nem a horizontköddel van bajom,hanem a fogbulbokkal,amik egy csomó helyen annyira erősek,hogy nem látok semmit)
    A kérdés tudom,egyszerű a setup beállításait változtassam meg...igenám,de hiába változtatom,csak a felbontást hajlandó megváltoztatni,hiába veszem ki a pipát,úgy marad

  4. #164
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, rosszul fogalmaztam. Nincs azzal semmi baj, ha valaki véleményt mondd az új TR-ről.
    Azzal van csak bajom, aki összehasonlítja a régiekkel, holott a régieket nem is ismeri.

    (Aha akkor én félre értettelek) Viszont ez igaz nem lehet a régit az újjal összehasonlítani mert az új merőben más
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #165

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Egy kis problémám van, és hátha valaki tudja rá a megoldást. Win 8 alatt játszom a Last Revelationnal. Van egy elég zavaró tulajdonsága a játéknak: teljes képernyős üzemmódban is van egy sárga kerete, úgy képzeljétek el, mint egy Windowsos program keretét, épp csak az x hiányzik a jobb felső sarokból. A sárga keret felül vastagabb és bele van írva a játék neve. Elég idegesítő, szinte világít, meg feleslegesen rontja a hangulatot. Nem tudja valaki, hogy ezt hogy lehet eltűntetni? Köszi szépen. Patchokat még nem raktam fel eddig, most találtam ide, nem tudom, hogy win 8 alá érdemes-e olyat, ami 7esre való... köszi

  6. #166
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia, üdv. a fórumon!

    Habár nem nagyon hallottam még ilyen hibáról, de találtam egy progit, ami eltüntetni, ha minden igaz:
    http://community.pcgamingwiki.com/fi...en-border-fix/

    Légyszi szólj, ha működik vagy sem, mert akkor felrakom az oldalra is!

    Köszi!

  7. #167

    Alapbeállítás

    Áh, köszi szépen! ki fogom próbálni és visszajelzek! De igéretesnek hangzik!

  8. #168

    Alapbeállítás sikerült

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia, üdv. a fórumon!

    Habár nem nagyon hallottam még ilyen hibáról, de találtam egy progit, ami eltüntetni, ha minden igaz:
    http://community.pcgamingwiki.com/fi...en-border-fix/

    Légyszi szólj, ha működik vagy sem, mert akkor felrakom az oldalra is!

    Köszi!
    Sziasztok, köszönöm segítséget, elnézést, hogy csak most reagálok, de volt egy kis süznet. Most a Chroniclest raktam fel, ott is jelentkezett a keret hiba és ez a patch szépen kijavította. KÖSZI! Kezdem is játszani!

  9. #169
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Én csupán olyan felől érdeklődnék, hogy van arról valami bővebb info, hogy a TR 4 et megakarják csinálni HD remaster változatba?

  10. #170

    Alapbeállítás

    Nagy meló volt a videóvégigjátszás, köszönjük.

Oldal: 17 / 19 ElsőElső ... 71516171819 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •