Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 91011
Eredmény: 101 - 108 (108) összesen

Téma: Tomb Raider 3 + The Lost Artifact

  1. #101

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ügyi. A TR3 a legnehezebb rész.
    (No nem a medinélküli játszásban, hanem összességében.)
    Köszi
    Ezzel egyet értek tényleg e legnehezebb, mondjuk inkább London és Antarktika, bár a többi pályákon is el lehet akadni rendesen

  2. #102
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet CrashHungarian98 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah sikerült ezt is kivinni medi nélkül és minden secrettel viszont ez könnyebb volt ugyanis használtam életkristályokat
    Ügyes vagy! ^^

    Én próbálom úgy kivinni, hogy se medi, se kristályok, és csak alap pisztolyok. Elég nehéz. És az egyik pályán majd nem is lehet így végigmenni - legalábbis csalás nélkül. Na, kellett ez nekem?...

    A lejátszási lista:
    https://www.youtube.com/playlist?lis...OO4czwespSxWT9

  3. #103
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Valaki meg tudná mondani, hogy ha a Steames verzióból kilépek, akkor a már megnyitott ablakokat miért zsugorítja össze a játék? Felbontás vagy más?

    Köszönöm

  4. #104
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Akkor csinálja nálam, ha más a játék felbontása, színbeállítása, stb. mint a Windowsé

  5. #105

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Feltelepítettem a Tomb 3-at CD-ről és utána feltettem a multipatchet is. Működik a játék, csak egy kis probléma van vele. Bizonyos objektumok szélein nem használ textúraelkenést, pedig a beállításokban minden be van kapcsolva. Tehát pl. a fák lombkoronája és a pálmák, bokrok levélszélei pixelesek maradnak. Egyébként a tárgyakon, objektumokon elkeni a textúrákat. Win 7 operációs rendszerem van és Nvidia 750 Ti grafikus kártyám. A régi laptopomon, amin Vista van, azon normálisan működik, össze tudom a kettőt hasonlítani. Volt valakinek hasonló problémája?

  6. #106

    Alapbeállítás

    Hát sajnálom Jocó, én nem is hallottam még ilyen problémáról. Gondolom a gépeddel van valami, ha a másikon simán fut. Remélem lesz valakinek épkézláb ötlete erre.

  7. #107

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát sajnálom Jocó, én nem is hallottam még ilyen problémáról. Gondolom a gépeddel van valami, ha a másikon simán fut. Remélem lesz valakinek épkézláb ötlete erre.
    Örülök, hogy reagált valaki, azt hittem már halott ez a topic. Az egyik angol fórumon találkoztam a problémával. Nem vagyok jó angolos, de úgy értelmeztem, hogy DirectX kompatibilitási hiba van és csak bizonyos kártyáknál jön elő.
    http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=213140
    Ajánlanak egy Dgvoodoo 2 nevű programot, ami tud emulálni régebbi DirectX verziókat, de nem tudom, hogy nem rontanám-e el vele a jelenlegi beállításaimat. Új játékokkal nincs gond.
    Nekem is az a probléma, ahogy itt a fényképeken látszik, hogy bizonyos objektumoknál nincs textúraelkenés, de pl. a paneleken van. Növényeknél, ajtóknál üveg-, és vízfelületnél nincs. Nem mondom, hogy ez olyan hatalmas gond, hiszen sokan úgy játsszák a játékot a régebbi konzolokon, hogy egyáltalán nincs filter, sok ilyen youtube videót látok. De a régi emlékekhez képest ez nekem zavaró. Nagy monitoron mégis nagyobb élmény, mint laptopon és a szélesvásznú patchet is feltettem, hogy Lara ne legyen kövér. És még egy érdekesség, a Tomb 2 normálisan működik, ott a fák lombkoronája elkenődik, pl. a citromfák a Velence pályán.

  8. #108

    Alapbeállítás

    Azért írd ide, ha találtál megoldást, hátha másnak is jó lesz az info egyszer.

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 91011

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •