Eredmény: 1 - 10 (92) összesen

Téma: Tomb Raider festmény

Threaded View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás Tomb Raider festmény

    Üdv mindenkinek.
    Év elején elkezdtem itthon egy elég nagy dolgot. Tetőtéri folyosó átfestés. Adott lett egy 5 négyzetméteres faldarab amit ki akartam tölteni, ne legyen unalmas fehér Egy elég elterjedt/ismert képre esett a választásom, mivel ez illik legjobban arányban az adott helyre, szerintem.
    Pár perce fejeztem be az "előrajzolást" a falra. 4 hónap és 7 ceruza ment rá, szóval sok a rászánt órák száma már. Persze ez munka melletti szabadidő töltés csak. Voltak hetek mikor nem rajzoltam. Meg amikor belefáradtam... Remélem a festés már gyorsabb és könnyebb lesz...
    Az első tervezett verzió kicsit fehérebb volt, de tovább firkáltam itt-ott és elérte ezt a képregény szerű hatást. Fekete-fehér függő vagyok eléggé, na meg színesben alkotni egészen más dolog lenne. Az nem is menne szerintem
    Mondhatni az egész szobám fekete-fehér, csak kifogytam a helyből és valami nagyot szerettem volna csinálni már.
    Szóval fél úton egy kicsit túl így néz ki:




    Szemből sajnos nem tudom lefotózni az egészet, mivel szűk a hely (lépcsőfeljáró).

    Ja és köszönöm Rolinak az invitálást
    Utoljára módosítva: namivanmar által : 2011-04-30 14:16

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •