Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (119) összesen

Téma: Tomb Raider 1 + Gold

  1. #21

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    uh.... azt még júliusban írtam
    Ésssssss? O_O

  2. #22
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet avalon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ésssssss? O_O
    már fogalmam sincs, mit hogy kell (tudod, azzal, hogy letöltöd az emulátort és elindítod az exe-t, azzal még nem indul el. kell hozzá egy BIOS fájl, amit külön kell letölteni, és illegálisan)
    Anything could happen
    And it will

  3. #23

    Alapbeállítás

    Nah elkezdtem PSX emun ezt a részt még nem vittem véghez Colosseumnál vok Avalon: Elküldöm privibe én ha kell
    Utoljára módosítva: CrashHungarian98 által : 2011-12-03 20:02

  4. #24

    Alapbeállítás

    a TR1 magyarítása milyen? Csak a menü magyar?

  5. #25
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    http://tombraiders.hu/index.php?opti...821&Itemid=115

    Menü, eszköztárban a holmik, pályanevek, szóval minden szöveg.

  6. #26
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Hát ez az, hogy csak a szövegek magyarok... Ja meg néhány helyen még pontatlanok is. Amúgy ha gond van a TR1 telepítésével meg a zenével, egy jó tanács, használjátok a mintra systemes telepítőt, én azt használtam, és prímán szólt. Nem kell ahhoz glidos meg vdmsound, hogy élvezd, már bocsi Roli, hogy ezeket szidom, de a vdmsound cseszte szét egyszer a gépemet, nem bízok benne. Ezt próbáltam, és bevált, innen letölthetitek, csak ha nem számít wareznak a dolog, akkor itt a link: http://trld.mintrasystems.com/tr1setup/ Remélem, hogy nektek is működni fog ezzel, legalább így nincs se zenehiba, se grafikahiba, Glidos-sal próbáltam, de mindig lefagyott... EZ jó arra, meg ha nagy felbontásban játszol, még szebb is, kicsiben meg szemgú****tós. Szerintem egy próbát megér mindenképp.

  7. #27

    Alapbeállítás

    Igen most próbáltam feltenni VDMSoundal a menübe lefagy a játék és már vergődtem XD Glidossal meg már még1x elkapott az ideg, mert a Lost Valley-be Valami **** Glidos Logó forgott Amúgy régebben nekem a játék el se indult, de újratettük a gépet és mostmát megy.

  8. #28

    Alapbeállítás

    A Glidos-t meg kell venni egyszer. Akkor nincs forgó logó. 10 dollár asszem. Rohadt nagy lóvé mi?

  9. #29

    Alapbeállítás

    tombraidermaster1996: Lefagy a menübe. Szerk: Már jó csak nincs hang
    Utoljára módosítva: CrashHungarian98 által : 2012-02-22 18:29

  10. #30
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    1: Nem volna szabad lefagynia. 2: Milyen változatot használsz? Sold out TR1 vagy rendes nem sold outos? A Sold Outosnál nuku zene, tehát az mondjuk úgy, hogy bétafos... Keress egy olyat, amiben nincs ilyen siling jel, az kell neked meg másnak is, aminek az ikonja a scion, az a jó. Próbáltam én is sokkal már, de egyszer egy olyat sikerült beszereznem, ami nem sold outos volt, és ott volt hang és zene is. A sold outos ami nekem volt, azt nem részletezném, mert ugyebár zene nélkül mit érek én? Próbálj meg valamit, nincs ötletem...
    Szerk: Kérdésem: a Greatest Raids-ben a TR1-nél van zene, vagy Sold Outos koppintás? Ezt csak kíváncsiságból kérdeztem.
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2012-02-22 19:00

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •