Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (119) összesen

Téma: Tomb Raider 1 + Gold

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne windows 7 64biten elindítani? Próbáltam az oldalon található "windows 7 patchel" de sajna miután feltelepítem és rányomok a parancsikonra kiírja, hogy csak a 32bitesen tudja elindítani.

  2. #2
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia,

    Szerintem nézd meg itt, biztos, hogy van megoldás:
    http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=166520

  3. #3

    Alapbeállítás

    sziasztok. a tomb raider 1-et müködésre lehet birni eredeti cd nélkül, úgy hogy az iso-ban lévö fájlokat kiirom egy cd-re? Mert az iso-t kiirtam de ugy nem jó.
    kerestem eredeti tomb raider 1-et a neten (magyar oldalakon), de sehol nem találtam, csak pack-ban.

  4. #4
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Archi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok. a tomb raider 1-et müködésre lehet birni eredeti cd nélkül, úgy hogy az iso-ban lévö fájlokat kiirom egy cd-re? Mert az iso-t kiirtam de ugy nem jó.
    kerestem eredeti tomb raider 1-et a neten (magyar oldalakon), de sehol nem találtam, csak pack-ban.
    küldtem privátot
    Anything could happen
    And it will

  5. #5

    Alapbeállítás

    két - három héttel ezelőtt rászántam magam,hogy kipörgessem a TR1-et...
    ugye az anniversaryban a készítők is kihangsúlyozzák h mennyi motívum milyen fontos...mint Lara első gyilkolása(Larson)

    de akkor kicsit átírták a sztorit,nem pedig érthetővé tették...

    -a TR1-ben Lara első gyilkolása Pierre volt
    -Larson egyiptomban hal meg,nem a szigeten
    -a Cowboykalapos fickó meg csak úgy volt és halt

    szval értem h mi volt a célja,de szerintem ezeket nyugodtan benne hagyhatták volna...:S

    jah egy másik dolog amire már nem is emlékeztem..a nyitójelenetben a karaktereknek van szájmozgásuk...de pl amikor egyiptom utolsó cutscene-ét látjuk,(Natla,Kold,Kid stb.)akkor semmi...csak mimika.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Szerkesztők vagy látogatók, help.
    Letöltöttem a TR1 és Gold Kiemelt letöltését. Feltelepítettem a gépre, de nincs inditási lehetőség. És játszani se tudok. Annyit tettem, hogy rákatintottam a letöltéshez, telepítettem mindkettőt (mert egybe volt), aztán semmi, nem indul. Ilyenkor mi van? Mit tegyek?

  7. #7
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    A Start menü Core Design/Tomb Raider fülről lehet lehet elindítani mindkét játékot. Ha nincs ilyen, akkor lehet újra kéne telepítened és minden pipát úgy hagyni a telepítésnél.

  8. #8

    Alapbeállítás

    jah és még valami (talán ez is az egyik gond lehet): telepítéskor olyat kér, hogy helyezzem be az olvasóba az eredeti TR lemezt, mert szükség lesz rá, hogy játszani tudjak. Egy BROWSE van hozzá, de mit helyezzek be, amikor nincs hozzá semmi ilyen? Ilyenkor is, mit tegyek? Amit írtál, azt is próbáltam, volt ilyen, de nem indult el. Egy parancssort kiírt, aztán lekapcsolt, nem indult el.

  9. #9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Azt szeretném megtudni, hogyan tudnám a Windows 7 operációs rendszerrel, 1280x800-as felbontású képernyővel rendelkező laptopomra feltelepíteni a Tomb Raider 1-et, mert ha fejre állok, sem sikerült eddig még. Pedig mindennel megpróbáltam, amit ezen az oldalon találtam, de következetesen mindig csak annyit ír ki, hogy "A rendszer nem támogatja a teljes képernyős módot.". Felbontást is állítgattam, úgy sem ment, már tényleg nem tudom, mit tehetnék, ha valaki tudja, kérem, árulja el, azért lenne fontos, mert nekem 12 éve megvolt az első 4 Tomb Raider, csak akkor, annyi idősen még nem volt igazán türelmem hozzájuk, de azóta felnőttem és eszembe jutott, hogy talán most már sikerülne végigcsinálnom őket, viszont csak az első kettőt találtam meg eddig, hogy a többit hová hánytam el, egyenlőre még nem tudom. Biztosan meglesznek majd, de addig is csak ez a kettő van, amiből a Xian tőrével már majdnem végeztem (a Xian templománál járok), utána meg nem lesz semmi... Persze lehet, hogy nem lehet tenni semmit, de ha mégis, megköszönném, ha elmondaná valaki. Ami az érdekes viszont, hogy letöltöttem egy szintén 90-es évekbeli DOS-os játékot, ami tökéletesen fut TELJES KÉPERNYŐN, szóval én ezt nem értem. Na mindegy, a segítséget előre is köszönöm!

  10. #10

    Alapbeállítás

    Sziasztook!

    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Egész héten itthon dekkolok, így úgy döntöttem, hogy feltelepítem a régi részeket.
    Az első részhez letöltöttem az oldalon található programot, amivel telepíthető és elindítható az első rész, a főmenüig semmi probléma nem volt, csak a gyakorló pályát nem akarta elindítani, új játék kezdése viszont sikerült.
    Amint befejeztem az első pályát, kiírt egy problémát, hogy leállt a DOS, majd a Windows szól, ha megtalálta a megoldást.
    Újraindítottam a játékot, és most már a játék betöltést sem akarja engedélyezni. Összegyűjti kis csomóba az ikonokat, majd lefagy. A zene legalább szól, nem mondom, hogy az baj, csak ez a lefagyásos dolog eléggé rontja a játékélményt...
    Tudtok rá megoldást? Jaj igen, w10-ről van szó.

    Illetve ha épp akcióban vagyok és egyszerre lövök-hátraszaltózom, megfordítja a képet. Ok, ezt tudom, hogy egyszerű Windows parancs, de nem tudjátok, hogy "ki lehet-e kapcsolni" legalább játék közben?

    Köszi!

    (bocsi amúgy, hogy csináltam egy új felhasználót, de sem a jelszavam, sem az e-mailem nem naprakész már, nem emlékszem rájuk és nem tudok belépni...)

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •