Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2101112
Eredmény: 111 - 119 (119) összesen

Téma: Tomb Raider 1 + Gold

  1. #111
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Megpróbálom. Köszönöm a segítséged! Win7 ultimate-en játszanám a játékot és nem tudom, hogy miért, de hiányzik róla az opengl... Tesóm laptopja volt és nem tudom, hogy mi volt, hogy volt, már úgy kaptam tőle, hogy rajta volt a win7, csak akkor szmbesültem az opengl 3.0 hiányával, amikor az angry birds pc változatot próbáltam felrakni... De arra nem számítottam, hogy opengl1.0 sincs rajta.... XD

    Szerk: Még mindig töltöm a drivert a laptophoz, de nem gond, mert a gog.com-os TR1-et nm lehet bekonfigurálni úgy, ahogy az ember szeretné... Na meg vírusos is... De a TR2 és 3 az jó. Tehát nem felesleges pénzkidobás. Na de visont sikerült máshogy bekonfigurálnom a TR1-et. Igaz, hogy lassú opengl nélkül de hát ez van. Lényeg az, hogy letöltöd innen:http://www.tombraiderhub.com/faq/tr1_adv.html ezt:TR1 & UB Vista/Vienna x32/64 setup v 1.6 Felteszed, de el ne indítsd, inkább nézz bele a mappába, ahová feltette a játékot. Itt találsz egy tombeng.bin és egy tombeng.cue nevű fájlt. Nos ezek a fájlok az eredeti TR1-et tartalmazzák, de ps1-es soundtrackkel megspékelve. Ezután le kell szedned a Mintra System által kiadott telepítőt a Tomb Raider Installer v1.2-t innen:http://trld.mintrasystems.com/tr1setup/ Mielőtt elkezdenéd telepíteni a Mintrás telepítővel, előtte vagy a tombeng.bin vagy a tombeng.cue nevű fájlt mountold be daemon tools-ba, de figyeld meg, hogy melyik virtuális meghajtóba rakod be a cdkép fájlt, mert a Mintrás telepítőnek ezt kell megadnod majd és ha máskor is játszani akarsz a TR1-el, akkor oda kell majd mindig bemountolnod a cdkép fájlt. Mikor felteszed, engedd meg neki, hogy az UB-t is feltegye és csináltass vele parancsikont az asztalra. Miután feltetted, indítsd el a játékot és tádám, megy a ps1-es zene. (hogy ezt honnan tudom? hát onnan, hogy laggolva a caves-ben elmentem a macis terem utáni farkasos terembe és az a zene szólt, ami jelzi a veszélyt és nincs benne a pc-s TR1-ben, mert a PS1-es változatot is tolom párhuzamosanés ott szól ez a szám. ) Remélem, hogy nem warezoltam nyíltan. Bár nem számít wareznak, mert a tombraiderhub és a Mintra Systems ingyenesen megosztotta ezeket a fixeket. Remélem, hogy érthetően magyaráztam és sikerülni fog nektek is.
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2014-03-07 18:25
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  2. #112

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Nem tudja valaki hogy a tr1 és a tr1 goldnak hogy lehet a felbontásán állítani? Mert így elég csunyácska.

  3. #113
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    készíts hozzá setupot. A játék ikonján jobb kattintás új parancsikon arra tulajdonságokon az elérési cím végére setup
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #114

    Alapbeállítás

    Hát ezt így nem igazán értem. nekem a tomb raider ultimate edition van meg eredetibe ami a legújabb részen kívül tartalmazza az összes részt a goldokkal együtt.

  5. #115
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet szpakicsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt így nem igazán értem. nekem a tomb raider ultimate edition van meg eredetibe ami a legújabb részen kívül tartalmazza az összes részt a goldokkal együtt.
    Nekem is az van, miután feltetted a játékot, rákatintasz a parancsikonra jobb klikk új parancsikon a létrehozott parancsikonra tulajdonságoknál a célnál a végére állsz(ahol írja az elérési utat) mármint a szöveg végéhez space és beütöd hogy setup alkalmaz és ok. Működnie kell elvégre a régieknél ennek kellenne működnie, gondolom mindnél így kell előhívni a setup ablakot.
    egy próbát megér
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-05-06 19:37
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #116

    Alapbeállítás

    Nem hiszem el, végre valahára sikerült nekem is befejezni!!! CSAK 18 évet késtem főleg h 2 évig megjelenés után megse voltam születve
    Statisztikából csak ez a 2 van bocsi

  7. #117

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Azt szeretném megtudni, hogyan tudnám a Windows 7 operációs rendszerrel, 1280x800-as felbontású képernyővel rendelkező laptopomra feltelepíteni a Tomb Raider 1-et, mert ha fejre állok, sem sikerült eddig még. Pedig mindennel megpróbáltam, amit ezen az oldalon találtam, de következetesen mindig csak annyit ír ki, hogy "A rendszer nem támogatja a teljes képernyős módot.". Felbontást is állítgattam, úgy sem ment, már tényleg nem tudom, mit tehetnék, ha valaki tudja, kérem, árulja el, azért lenne fontos, mert nekem 12 éve megvolt az első 4 Tomb Raider, csak akkor, annyi idősen még nem volt igazán türelmem hozzájuk, de azóta felnőttem és eszembe jutott, hogy talán most már sikerülne végigcsinálnom őket, viszont csak az első kettőt találtam meg eddig, hogy a többit hová hánytam el, egyenlőre még nem tudom. Biztosan meglesznek majd, de addig is csak ez a kettő van, amiből a Xian tőrével már majdnem végeztem (a Xian templománál járok), utána meg nem lesz semmi... Persze lehet, hogy nem lehet tenni semmit, de ha mégis, megköszönném, ha elmondaná valaki. Ami az érdekes viszont, hogy letöltöttem egy szintén 90-es évekbeli DOS-os játékot, ami tökéletesen fut TELJES KÉPERNYŐN, szóval én ezt nem értem. Na mindegy, a segítséget előre is köszönöm!

  8. #118

    Alapbeállítás

    Sziasztook!

    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Egész héten itthon dekkolok, így úgy döntöttem, hogy feltelepítem a régi részeket.
    Az első részhez letöltöttem az oldalon található programot, amivel telepíthető és elindítható az első rész, a főmenüig semmi probléma nem volt, csak a gyakorló pályát nem akarta elindítani, új játék kezdése viszont sikerült.
    Amint befejeztem az első pályát, kiírt egy problémát, hogy leállt a DOS, majd a Windows szól, ha megtalálta a megoldást.
    Újraindítottam a játékot, és most már a játék betöltést sem akarja engedélyezni. Összegyűjti kis csomóba az ikonokat, majd lefagy. A zene legalább szól, nem mondom, hogy az baj, csak ez a lefagyásos dolog eléggé rontja a játékélményt...
    Tudtok rá megoldást? Jaj igen, w10-ről van szó.

    Illetve ha épp akcióban vagyok és egyszerre lövök-hátraszaltózom, megfordítja a képet. Ok, ezt tudom, hogy egyszerű Windows parancs, de nem tudjátok, hogy "ki lehet-e kapcsolni" legalább játék közben?

    Köszi!

    (bocsi amúgy, hogy csináltam egy új felhasználót, de sem a jelszavam, sem az e-mailem nem naprakész már, nem emlékszem rájuk és nem tudok belépni...)

  9. #119
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    A játéknak melyik verzióját telepítetted? Steam, GOG, esetleg CD-ről? Ha eredeti CD-n megvan a játék, próbáld meg ezzel a módszerrel, ehhez nem szükséges a DOSBox:

    1. Töltsd le a javítást itt.
    2. Csinálj egy mappát, másold bele a CD-ről az FMV és a Data mappákat.
    3. A letöltött zip fájl tartalmát csomagold ki ebbe a mappába, írd felül a fájlokat.
    4. A VC_Redist x86-x64 mappában telepítsd a VC_Redist x86-ot és a 64-et is. (Ha nem sikerül telepíteni, nem baj, ez azt jelenti, hogy már telepítve van a gépeden.)
    5. Indítsd el a Tombati.exe fájlt.

    Ha Steames vagy GOG-os verziója van meg a játéknak, akkor is tehetsz egy próbát ezzel a módszerrel, csak keresd meg a mappát, ahova a játék telepítve van, és onnan másold át a Data, illetve az FMV mappákat.

    A kép megfordítására pedig az Intel vezérlőpanelen lesz a gyógyír. A tálcán a rejtett ikonok közt találod az Intel ikonját, jobb klikk, a Grafikus tulajdonságokra kattintva megnyithatod a vezérlőpanelt. Válaszd ki a "Lehetőségek és támogatás" fület, ott pedig megtalálod a Gyorsbillentyű-kezelőt, itt letilthatod a gyorsbillentyűket.

Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2101112

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •