Oldal: 5 / 16 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #41
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Most vittem végig a játékot. Sokadszorra ugyan, de PS3-on előszőr. Ki szeretném platinázni, de többek között a Queen of The Jungle trophyt nem tudom megszerezni, mert hiába lövöm az oroszlánt, adrenalin headshot előtt kipurcan.
    Hogy/hol kéne megcsinálni? Én a Colosseum pályán próbáltam, ahol a gorillákkal bandáznak, de idő előtt kimúlnak.

  2. #42
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Bele kell lõni az ellenbe párszor, hogy felbõszüljön, hogy az agyában meginduljon az adrenalin termelés. Ha kellõen felbõszült, ennek jelét is adja, mindenesetre elindul felénk (és mintha egy villanás megjelenne a feje felett). No ekkor jön a speckó mozgás. Oldalra, vagy esetleg hátrafelé kell rohanni, miközben be van nyomva az L1 is. Nyomd meg az oldalra gomb (L3 analog) mellett a guggolás, bukfenc gombot is (kör). (De közben az L1-el ugye tartod az oroszlánra a fegyvert.) Ezzel kitértél elõlük, megjelenik a piros célkereszt. Nos akkor lőj egyet a fejükbe (R1).

  3. #43
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Köszi a gyors választ! De nem így gondoltam, hogy nem megy. Mondhatni elég penge vagyok az adrenalin headshot-ozásban. De az oroszlánnál nem működik. Egyszerűen megdöglik, miután megsoroztam. Probáltam hard-on is, hátha ott jobban bírja a golyókat, de nem...

  4. #44
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Jaa, most már értem.

    A St. Francis Folly pálya rögtön legelején próbáld meg, ott jön rögtön kettő is. Nekem is onnan van meg a trófea.

    Addig kezdd újra a pályát, amíg nincs meg a trófea!

  5. #45
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Köszi! Ott tényleg sikerült!
    Már "csak" 27% a platináig...

  6. #46
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Meg lesz az, sok sikert!

    Ha esetleg még kell majd segítség, itt vagyunk.

  7. #47
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Előbb vagy utóbb biztosan, bár a Central Shaft Survivor elég durvának tűnik, de most úgy is a Time Trialokat csinálom. Azok is megizzasztanak rendesen.
    Amúgy hogy lehet új játékot kezdeni? Van az a trophy, hogy vigyem végig Hardon. Na már most, elsőre is szerintem úgy kezdtem el, de mivel nem adta be, biztosan tévedek, de a 'Play Game' alatt csak 'Resume', 'Load', és 'Replay Level' van, semmi 'New Game'...

  8. #48
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előbb vagy utóbb biztosan, bár a Central Shaft Survivor elég durvának tűnik...
    én PC-n többször is túléltem egyhuzamban, "mentések" nélkül, és nem is Easyn.
    Anything could happen
    And it will

  9. #49
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előbb vagy utóbb biztosan, bár a Central Shaft Survivor elég durvának tűnik, de most úgy is a Time Trialokat csinálom. Azok is megizzasztanak rendesen.
    Amúgy hogy lehet új játékot kezdeni? Van az a trophy, hogy vigyem végig Hardon. Na már most, elsőre is szerintem úgy kezdtem el, de mivel nem adta be, biztosan tévedek, de a 'Play Game' alatt csak 'Resume', 'Load', és 'Replay Level' van, semmi 'New Game'...
    Sajnos a TRT hátránya, hogy nem lehet "New Game"-et kezdeni, hacsak le nem törlöd a mentéseket. Szóval marad a 'Replay Level', és egyesével megcsinálni a pályákat, hardra állítgatva.

  10. #50
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én PC-n többször is túléltem egyhuzamban, "mentések" nélkül, és nem is Easyn.
    Nekem valami mindig megakadályozta, hogy túléljem... De hiszek magamban!

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a TRT hátránya, hogy nem lehet "New Game"-et kezdeni, hacsak le nem törlöd a mentéseket. Szóval marad a 'Replay Level', és egyesével megcsinálni a pályákat, hardra állítgatva.
    Oh, shit!
    Bár a mentések amúgy se kellenek. Ha újra játszanám, akkor úgy is előről kezdeném, vagy a Replay-ben nosztalgiáznék.
    De mivel kimaradt a Good Show in Peru trófea, azt meg csak folyamatos játékkal lehet megszerezni, ugye?!
    Szóval... hol lehet mentést törölni?

Oldal: 5 / 16 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •