Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #31
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Nekem ugyanez volt a problémám. De én se tudtam vele mit kezdeni sajna.

  2. #32

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Leszedtem több magyarítást is, de egyik sem működött... Illetve az egyik igen, de csak a menü lett magyar a többi nem... De túltettem magam rajta...

    A következő sokk akkor ért, mikor az első pálya végigvitele után tartottam egy kis szünetet, kiléptem... Mikor visszaléptem mentés nem volt sehol, hiába mentek, elveszik és mindig új játékot nyit...

    Kérlek segítsetek, ha leszedek egy mentést azt hova kell betennem, mert a TRA mappába betettem ugyan de semmi változás nem történt...

    Köszönöm a segítségeket előre is!

    Üdv Yvaine

  3. #33
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Yvaine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Leszedtem több magyarítást is, de egyik sem működött... Illetve az egyik igen, de csak a menü lett magyar a többi nem... De túltettem magam rajta...

    A következő sokk akkor ért, mikor az első pálya végigvitele után tartottam egy kis szünetet, kiléptem... Mikor visszaléptem mentés nem volt sehol, hiába mentek, elveszik és mindig új játékot nyit...

    Kérlek segítsetek, ha leszedek egy mentést azt hova kell betennem, mert a TRA mappába betettem ugyan de semmi változás nem történt...

    Köszönöm a segítségeket előre is!

    Üdv Yvaine
    szia Yvaine

    a TRA telepítése nagyon sokáig tart, és a végén úgy tűnhet, mintha lefagyna.
    gyakori probléma a félbeszakított telepítés után, hogy a játék mentésével problémák akadnak szóval próbáld meg újratelepíteni, és megvárni a végét
    Anything could happen
    And it will

  4. #34
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Ezzel már nekem is volt bajom. Azt nem tudom, hogy ez akkor volt-e, mikor nem vártam ki a telepítés befejezését... Párszor megesett ugyanis. Viszont feltűnt, hogyha még a főmenübe lépés előtt legalább egyszer meghalok (magyarán a lényeg: ha legalább egyszer megtörténik a betöltés), azután már tudom folytatni kilépés után.

  5. #35

    Alapbeállítás

    Köszönöm srácok a segítséget!

    Emlékeim szerint végigvártam a telepítést, de megyek és teszek egy újabb kísérletet az újratelepítésre, hátha bejön

    Szép napot!

    Yvaine

  6. #36
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Yvaine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm srácok a segítséget!

    Emlékeim szerint végigvártam a telepítést, de megyek és teszek egy újabb kísérletet az újratelepítésre, hátha bejön

    Szép napot!

    Yvaine
    oksa, de ha akkor sem működik, nyugodtan írj újra, mert mi segítünk
    Anything could happen
    And it will

  7. #37

    Alapbeállítás Mentések

    Sziasztok!

    Az Anniversary folyton kitörli a mentéseimet, vagy egy régebbi checkpointtól tudom folytatni a játékot (utóbbi Croft Manornél), hiába mentettem el rendesen, az elejéről kell kezdeni a játékot. Tudtok abban segíteni, hogy mi a baj, esetleg az oldalon található mentéseket hogyan tudom használni?

    Köszi!

  8. #38
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Banyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az Anniversary folyton kitörli a mentéseimet, vagy egy régebbi checkpointtól tudom folytatni a játékot (utóbbi Croft Manornél), hiába mentettem el rendesen, az elejéről kell kezdeni a játékot. Tudtok abban segíteni, hogy mi a baj, esetleg az oldalon található mentéseket hogyan tudom használni?

    Köszi!
    szia!

    az anniversary telepítés aránylag gyorsan megy, de a végén megakad - legalábbis úgy tűnik. hosszú perceken keresztül megakadhat akkor, mikor már csak egy-két pixel van hátra a telepítési csík 100%-áig.
    ilyenkor sokan félbeszaíktják, és elindítják a játékot, ami látszólag tökéletesen fut, de próblémák akadnak a mentésekkel. mivel kétlem, hogy messzire jutottál el még, ezért tanácsolom, hogy töröld le az egész Anniversaryt a vezérlőpult - programok telepítése és törlésével, és utána telepítsd fel, hagyd, hogy végigmenjen a csík, akármennyi ideig tart is.

    amúgy a mentéseket úgy kell használni, hogy először is el kell jutni az anniban a legelső csekkpontig. (azaz kezzd el a játékot, és rögtön, miután irányítani tudod Larát, megvolt a checkpoint, és kiléphetsz.)
    a Dokumentumokban létrejön egy Tomb Raider - Anniversary nevű mappa, és abba be kell másolnod a .dat fájlt, amit letöltesz.
    Anything could happen
    And it will

  9. #39

    Alapbeállítás

    Szia Kacsa!

    Köszi a segítséget és a gyors választ! De, sajnos a Peru pályát és Croft Manort teljesen végigcsináltam, amikor egyszer csak eltűnt az egész.

  10. #40

    Alapbeállítás

    Akkor is tedd azt Banyu, amit Kacsa mond.
    Töröld az egészet, és rendesen rakd fel. Menj el az első csekkpontig, majd letöltve egy Croft manor végi mentést folytathatod onnan, ahol abbahagytad.

Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •