Oldal: 16 / 16 ElsőElső ... 6141516
Eredmény: 151 - 157 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #151

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Én a Khamon obeliszk pályán akadtam el. Amikor a lépcsős gödörben végre feljutottam a sarokba egyszerűen át kéne ugranom a kijárat platformjára, de a nyílás szélén egy kőperem fut végig mint egy ajtófélfa és mindig beleakadok ugrás közben. Egyszerűen nem tudok átugrani a párkányról amin kapaszkodok a sarokban. Most ez játékhiba vagy akkor felejtsem el az egészet azt töltsek föl másik játékot???

  2. #152

    Alapbeállítás

    Időközben megoldódott!!!

  3. #153
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia! Erre a részre gondolsz? https://youtu.be/hrQPdClL0TE
    Emlékszem, nekem is volt vele gondom, nem kis fejfájást okozott anno. Azt hiszem, nálam azzal volt gond, hogy túl magasra vettem a grafikai beállításokat és nem bírta a gépem (látszik is a videón, hogy eléggé akad). Örülök, hogy nálad hamar megoldódott a probléma

  4. #154

    Alapbeállítás

    Egyiptomban van a vízes terem és fel kell mászni a párkányra s van két kampó a leghátsó egy ajtót nyit de nekem mindig vissza ugrik az elsőre . mellékelek egy videót:https://www.youtube.com/watch?v=_BSzFKm3RtU . 18:38-ánl tartok , már mindent próbáltam de nem tudom megcsinálni légyszi segítsetek , hogyan kell .

  5. #155
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Amennyiben jól értem az a baj, hogy nem az ajtó kapójára dobja a csáklyát, hanem a felső kampóra.
    Ha benyomod a célzásgombot (alap állapotban az "Y"), amikor te irányítod a fegyvereket, akkor a célkereszttel az ajtó kapójára mutatva megtudod csáklyázni azt.
    Remélem tudtam segíteni.
    Jelenlegi aláírás képed

  6. #156

    Alapbeállítás

    köszönöm szépen sikerült!

  7. #157
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Nincs mit.
    Jelenlegi aláírás képed

Oldal: 16 / 16 ElsőElső ... 6141516

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •