Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #141

    Alapbeállítás

    Ezt tényleg nem nehéz. A hiba ott van hogy a játékos stresszel és elkezd parázni. Én is ilyen vagyok. Görcsösen nyomkodom a gombokat. Le kell nyugodni. Én mindig ezt mondogatom " ez csak játék ha nem sikerül kezdheted előlről nem történik semmi" Ez mindig segít. Nyugi van jön a dög megvárom szépen. bum bum bum nem ugrálok. bum bum na már pipa ködösödik a kép. jobbra gurulás pittyenést meghallom és bumm. Néha túlságosan is nyugis leszek és elgázolnak De mindig lehet újra kezdeni. Nekem igazából a Legend rendszere jobban kézre áll valami légi támadásnak írták a füzetben . Jobban zavarnak az olyan hibák amikor Lara képtelen megkapaszkodni egyes helyeken. pl az első pályán a kis faluban van egy oszlop amire egy dobozról lehet felugrani. Húszból egyszer hajlandó megkapaszkodni. És még van néhány hasonló. A csákját kilövi majd lengés közben meggondolja magát és szépen leesik. Illetve a beragadó kamera, teljesen függölegesből nézem Croft feje búbját. Na ezek az igazán bosszantó dolgok

  2. #142

    Alapbeállítás

    Igen, én is ezektől a bugoktól voltam kiakadva... (Mondjuk mikor elsőre vittem végig...) Akkor hagytam pihentetni pár napot, megpróbáltam újra és... sikerült. Na mondom mi lett veled hogy eddig nem akartad úgy csinálni ahogy én akartam?!

  3. #143

    Alapbeállítás

    Szevasztok!

    Egy igen ritka bugot sikerült kifognom a Tomb Of Qualopec pálya végén lévő bejátszás után, a checkpointom valahogy a Natla Technologies felirat elé került és Lara teljes egészében ott ragadt továbbá irányítható maradt, akit esetleg érdekelné a bug csináltam egy mentést illetve videót, szóval le tudjátok tölteni és kipróbálni.
    https://www.youtube.com/watch?v=vKRz...ature=youtu.be
    Nixios

  4. #144

    Alapbeállítás

    Jó, de hogy került oda? Ahhoz kéne egy kis szöveg, ha lehet angolul is, és jöhet a mentés, és felteszem a bugos oldalra: http://tombbugs.treditor.hu/index.html

  5. #145
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Na ez az a bug, amit sose sikerült megcsinálnom. Elvileg szándékosan is elő lehet idézni: gyorsan ki kell lépni a menübe egy cutscene közben, majd újra betölteni a játékot, így szabadon lehet szaladgálni pl. Qualopec sírjában is. Nekem sajnos nem nagyon akart működni, szóval köszi a mentést! (:

  6. #146

    Alapbeállítás

    Nincs mit! Nekem teljesen véletlenül sikerült összehozni.
    Nixios

  7. #147

    Alapbeállítás

    Itt a mentéshez link: http://www.megafileupload.com/5zt5/T..._by_Nixios.rar

    Amint említettem teljesen szándékomon kívül került Lara a felirat elé, átugrottam a cutscenet, de semmi menübe lépést nem csináltam közben (Matie írta hogy úgy is előidézhető a bug), megpróbálom szándékosan előhozni, hátha sikerül illetve fogalmazok egy angol szöveget aztán mehet a bugos oldalra.
    Nixios

  8. #148
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Ezt még nem ismertem, jót röhögtem rajta, köszi a megosztást!

  9. #149
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Mitől ilyen a játék?Eddig soha nem volt ilyen!
    Hogy lehetne eltüntetni?
    "Ne az légy aki vagy,hanem az aki lenni akarsz"

  10. #150
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Úgy néz ki, mintha 3D-s lenne... kicsit utánanéztem, az NVIDIA 3D-s frissítése miatt van ez, Ctrl + T-vel ki tudod kapcsolni az effektet. De ha biztosra akarsz menni, kapcsold ki a 3D-t az NVIDIA Vezérlőpulton.

Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •