Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #131
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Találd meg a gyenge pontját, nem nehéz az. (Az adrenaline dodge-ot nem csak oldalra lehet alkalmazni.)

  2. #132

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Új tag vagyok itt és azt szeretném megkérdezni hogy a Croft Manorba az ezdőpályán akadtam el.. Az 1.számú akadálynál...
    Hogyan kell átugrani a falról a csomagért.. Mert már néztem videót is de nem tudtam úgy sem megcsinálni.. Segítenétek hogy milyen gombokat kell lenyomni hogy át tudjak ugrani ? előre is köszönöm a segítséget.

  3. #133
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Erre gondolsz, próbáld meg a másik irányból, amikor már felengedted azokat a cölöpszerű dolgokat.
    http://www.youtube.com/watch?v=jN44e9XGeAw
    Jelenlegi aláírás képed

  4. #134
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás



    11:05 körül rajta vagy a mászófalon, aztán csak simán megnyomod az ugrás gombot, így hátra ugrik. Nem kell se jobbra, se balra, se hátra, se semmi, csak simán az ugrás gomb. Ha erre gondolsz.

  5. #135
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Segítséget szeretnék tőletek kérni.
    Letöltöttem a TexMod nevű programocskát és letöltöttem egy ruhát is.
    Nos mikor kiválasztom ugy ea játéknak a fájlját és a ruhácskát is akkor elindítanám a játékot. Ez normál esetben működne,sőt régebben nekem is működött.
    Most viszont kiír valami ilyesmit hogy: D'OH (és nem indul el)
    Vajon miért lehet ez?
    Volt már valamelyikőtöknek ilyen problémája??
    Előre is köszönöm a segítséget!
    Volenti Nihil Difficile

  6. #136

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Elakadtam. Sokszor játszottam már ezt a részt töbször is telepítettem a játékot az évek során mindig ahogy új gép jött. De ilyen még nem volt. Szóval ott tartok hogy Lara betör Natla irodaházába. Megnézi a videókat és már tudja is hová kell mennie. De nem megy sehová. Csak áll a Natla Technologies irodaház tetjén. Ponosabban tud szaladgálni lövöldözni a neon reklámra sőt le is tud ugrani a toronyház tetejéről. Csak dolgozni nem akar. Szerintem megunta hogy századszor is elmenjen a Szent Ferencbe. Meg már biztos unja hogy évek óta mindig ugyan azokon a helyeken töri ki a nyakát. Ja igen és volt mentésem a pálya végén, de ha betöltöm akkor is ez a végeredmény. Ha esetleg van ötlet nagyon megköszönném

  7. #137
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Próbáld meg letörölni a mentéseket és vidd újra, hátha segít, vagy próbáld más mentésével
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #138
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia Timi, üdv. a fórumon!

    Ez az a bug, ugye?

    Próbáltam keresni rá megoldást, de nem igazán találtam. Caroline-nak igaza van, így én is csak ezeket tudom ajánlani:
    • Elölről kezded a játékot (gondolom, nem szándékozod ), de úgy, hogy minden előző mentést/profilt letörölsz, vagy
    • Betöltesz egy korábbi mentést a Tomb of Qualopec pályáról (ha van), vagy
    • Letöltesz egy mentést, a fentebb említett pályáról, majd azzal folytatod a játékot.


    Így vagy úgy, de meg fog oldódni a gond.

  9. #139

    Alapbeállítás

    Köszönöm.
    Újra futottam a pályát, most már minden rendben. Már csak az adrenalin lövés ami idegesít most már évek óta. Bevallom egyszer nekiültem enyhény spicces állapotban és akkor simán lekaszáltam a T-rexet de azóta sem tudtam első nekifutásból többé megcsinálni.
    Jaj majd elfelejtettem. Betöltöttem a pálya elején levő mentésemet ( mindig csinálok több mentést is egy pályán ha van olyasmi amit gyakorlni akarok akkor vissza tudjak menni) és kíváncsiságból megnéztem a statisztikát, meg volt a kincs de az ellátmány és a kill már nem. De a medipackok ott voltak a felszerelésben és újból össze tudtam őket szedni ugyhogy irgalmataln menyiséggel fejeztem be. Egyébként a két kincs is a helyén volt újra fel tudtam őket venni igaz itt már nem írt be nekem plusz kettőt.
    Utoljára módosítva: Timi által : 2014-03-02 12:04

  10. #140
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    az nem nehéz.
    Fogod a pisztolyt folyamatosan tarva lövöd az ellent mikor ideges lesz villan egyett és belassul akkor majd nyomd meg a shiftet válasz irányt nem szabad lőni és amikor csipog egyet akkor kell lőni!
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •