Oldal: 12 / 16 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #111

    Alapbeállítás

    Köszi a választ.....

    teljesítve van 100 %-ra a játék még a feliratot is megvártam, hogy végig lemenjen de nem tudok új játékot kezdeni mégsem. Azt írja ki, hogy játék folytatása ( akkor az utolsó mentéstől folytatódik, onnét, hogy a végén a lara a vízbe ugrik és elmegy a hajóval), meg olyan van, hogy betöltés, meg pálya újra játszása. Ha profilt váltok akkor sem enged time trialba menni. ?????????????

  2. #112
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Teljesen új profilnál még nem fog menni a time trial, csak ha a "Replay level" elérhetővé válik.
    A pálya újrajátszása az, amit ki kell választani, ott be lehet állítani a nehézségi szintet is. A könnyű, közepes, nehéz után a Time Trial is ott szerepel, azt kell kiválasztani, és már mehet is!

  3. #113
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Így van de time trialban nem egyszerű a 3. pályára ad cirka negyed órát
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #114

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van de time trialban nem egyszerű a 3. pályára ad cirka negyed órát
    Tehát a körbe körbe futkosós és lövöldözős mód a T-Rex legyőzésére nem nagyon alkalmas Time Trialban.
    Ennyi időn belül szerintem csak Adrenaline Dodge, és tüskék segítségével lehet legyőzni.
    Mert a futkosós módszerrel alapból kb. 10 perc.

  5. #115

    Alapbeállítás

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát a körbe körbe futkosós és lövöldözős mód a T-Rex legyőzésére nem nagyon alkalmas Time Trialban.
    Ennyi időn belül szerintem csak Adrenaline Dodge, és tüskék segítségével lehet legyőzni.
    Mert a futkosós módszerrel alapból kb. 10 perc.
    Adrenalinozás nélkül is ki lehetett nyírni a Rexet? Mondjuk nekem csak annyi rémlik belőle, hogy mikor először nekifutottam, azt hittem, hogy annyit kell majd vele izzadni, mint annó a TR1-ben, ahol még tényleg nagyon kemény volt a T-Rex, aztán ahhoz képest relatíve nem tartott sokáig. Első végigvitelre a Rextől, meg a két lovas figurától paráztam, akik a végén vannak, mert úgy rémlett, hogy azok nagyon szívatósak voltak az eredetiben, de az Aniversary-ban azért viszonylag gyorsan ki lehetett őket nyírni.

  6. #116
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Hát én nehezen jöttem rá az adrenalin Dodge ra kb. 2 hónap pedig volt hozzá tájékoztató füzetecske csak angol volt
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #117

    Alapbeállítás

    Beleírtam a végigjátszásba a könnyebb megoldást. Persze TimeTrialra az sem alkalmas.
    "könnyebb megoldás: Fuss az egymás mellett levő két hengerhez. A jobb oldali mellé balra, mássz fel, ugorj fel a sziklára, ás állj szorosan a fal elé. Itt nem ér el, megúszhatod az egészet, sérülés nélkül.. Itt nem kell mást tenned, mint folyamatosan lőni, és lőni, minél gyorsabban nyomkodva az egér, vagy a billzet gombját, és előbb, utóbb kimúlik a dög, így is a templom szakad rá a végén."

  8. #118

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A Tomb of Tihocan pályán akadtam el. Illetve inkább úgy mondanám, hogy lent rekedtem a földszinten, körbejártam már az egész termet, de nem találom a felfelé vezető utat. Tudnátok segíteni, hogy mégis hol van?

  9. #119
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia! Ez szerintem segíteni fog:


  10. #120

    Alapbeállítás

    Köszi, szerencsére volt egy korábbi mentésem, mert rögtön lementem a földszintre, aztán a létránál hiába másztam föl, a fent maradt doboz miatt nem tudtam volna visszamászni.

    Igazából mikor lett új gépem, kíváncsiságból feltettem az idei részt (előtte szinte sose játszottam ezzel a sorozattal), az nagyon tetszett, mostmeg azon vagyok, hogy sorba játszom a részeket. Egy-két fejtörő kiakasztott már, de jó, mikor nagy sokára sikerül egyet kibogozni.

Oldal: 12 / 16 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •