Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #101
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Egyiptomos pályán sok csapdás rész van és ha jó idővel akarod kivinni akkor érdemes előtte begyakorolni a pályát .
    Én már csak tudom ugyanis az egyiptomos rész 2. pályán egy csapda résznél egy huzamban meghaltam vagy 23 alkalommal(ahol a 3 cölöp van meg az összeütközős kőkapuk)
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #102
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Emlékeim szerint tényleg fel kell venni a Croft Manorban a fegyvereket, máskülönben nem, vagy csak nagyon nehezen lehet a szobrok kötelét szétlőni.

    A St. Francis Folly-nál ezeket tudom ajánlani:

    Lentről felfele haladj, húzd meg a karokat, aztán meg az ajtókba menj, fentről lefele.
    Ne foglalkozz egyetlen reliccel vagy felvehető dologgal sem. A denevéreket viszont célszerű kinyírni, mert azok csak idegesítik az embert.
    A pálya elején a golyót ne a kezeddel toldjad, hanem lődd a kispisztolyokkal folyamatosan, vagy az UZI-kkal, ha megvannak, így gyorsabban halad.

    Most így hirtelen ennyit tudok. Ha nagyon akarod, akkor sikerülni fog!

  3. #103

    Alapbeállítás

    youtube: badassgamez. ott az összes time trial. igen jol ismeri a játékot, elmondja mindennek a trükkjét talán. bár lehet hogy a sima Let's play videokban, nem a time trialosokban. érdemes rákeresni
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  4. #104

    Alapbeállítás

    sziasztok

    légyszi valaki segítsen.
    nem vagyok kezdő tombos de egy valami kifogott rajtam.
    a peru part 2-be a végén a nagy zárt kapunál jobbról-balról fel kell menni kinyitni a kaput. jobbról semmi gond de a bal oldalon nekem nem kapja el lara a platformot..... mitől lehet ez??? vagy 200x megpróbáltam, végigjátszás videót is néztem vagy 5-öt már egy új játékot is telepítettem de nem megy.
    http://www.youtube.com/watch?v=HJK_0D3ftvo a 7:11 percéről van szó.

  5. #105
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Igen, többieknek is előjött ez a hiba. Azt tudom így most hirtelen mondani, hogy a peremen teljesen a fal belsejéig menj be, majd aztán ugorj hátra. Legtöbbször pedig elkapja, csak épp le akar esni, ilyenkor az akció gombot (E) kell gyorsan lenyomni.

    De ha így sem megy, akkor azt tudom ajánlani, hogy töltsd le a mentés csomagot, és használj mentést, ahol már meg van ez a két terem oldva.

  6. #106
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    A sorrend mindegy lehet bug keress hozzá mentést vagy ugorj a legszélétől
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #107
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Addig nézz hátra, míg a kamera meg nem állapodik a peremen. Szóval nem kell elsietni. Nekem legalábbis így nem volt gond, ha jól emlékszem.

  8. #108

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyiptomos pályán sok csapdás rész van és ha jó idővel akarod kivinni akkor érdemes előtte begyakorolni a pályát .
    Én már csak tudom ugyanis az egyiptomos rész 2. pályán egy csapda résznél egy huzamban meghaltam vagy 23 alkalommal(ahol a 3 cölöp van meg az összeütközős kőkapuk)
    ehez csak anyit hogy nalam az valt be hogy felengetem a gombokat az ugrasnal es megvartam a pillanatot meg lara megerkezik es ugy ugrottam ujra. mert ha tartottm az elore gombot es egyfolytaba a Space-t nyomkodtam akkor rendszerint felre ugrot/ tul ugrot, v. leeset... szoval higgatabb ujjakkal probalkozz

    es ezt tobb helyen is eszletem hogy a jatekban ez sztem Bug. hogy nincs ojan jol megoldva a bilentyuzetre..

    Idézet berni83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    légyszi valaki segítsen.
    nem vagyok kezdő tombos de egy valami kifogott rajtam.
    a peru part 2-be a végén a nagy zárt kapunál jobbról-balról fel kell menni kinyitni a kaput. jobbról semmi gond de a bal oldalon nekem nem kapja el lara a platformot..... mitől lehet ez??? vagy 200x megpróbáltam, végigjátszás videót is néztem vagy 5-öt már egy új játékot is telepítettem de nem megy.
    http://www.youtube.com/watch?v=HJK_0D3ftvo a 7:11 percéről van szó.
    a Platform elkapasahoz anyi sztem hogy Manual Grabb-al probalkozz...vagy: ugyanugy higattab gombok nyomdosasa

  9. #109

    Alapbeállítás

    köszi
    sikerült

    a 2. kérdés: végig vittem normál módban és nem tudom hogyan kell elindítani time trial-ban????????????????

  10. #110
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Amikor elkezded megkérdi hogy akarsz menni ahol a pályát megkezded kiválasztod a time trialt
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •