Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #11

    Alapbeállítás

    Köszi szépen műxik

  2. #12

    Alapbeállítás

    Melyik a rossz? Már csak hogy töröljük, vagy javítsuk.

  3. #13
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Nos, én a TR.hu fordítását javasolnám, de sajna nálam ezzel van a gond TRA-nál. Hiába akorom elindítani a fordítót, hibaüzenetet ír ki. Azóta feltettem a TRL-t, azzal semmi gond, de a TRA-t továbbra sem jelzi, mint fordítandó anyagot. Régen pedig működött, most nem tudom, mi lehet a gond. :/
    Pedig ez tényleg jobb, a másikat is kipróbáltam, de... egyrészt maga a szöveg nemmmm az igazi, másrészt csak francia(!) hanggal tudtam társítani a magyar feliratot. o_O Törölni meg nem lehetett nyomtalanul, az eredti angol szövegben nyomokban maradtak hibák. Másik fórumon már mutattam is egyet:

    Jóóó-jó, biztos lehet orvosolni, de erre akkor sem számítottam.
    Ja, és itt a képet sem adja be.

  4. #14
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Felraktam zsolt legfrissebb magyarítását, remélem, hogy így már menni fog, akinek eddig nem.

  5. #15

    Alapbeállítás Segítségkérés

    Sziasztok.
    Kérdésem: Peru, elveszett völgy van a videó jön a dinó és gyorsan kéne a nyilakat nyomni, de nekem nem mutatja a nyilakat és a dinó mindig bekajál. Nagyon jó a játék, de itt elakadtam. Ha valaki tud segítsen köszi.

  6. #16
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Mikor belassul a kép, akkor kell megnyomni az irány gombokat.
    A legelső belassulásnál (mikor próbálna elkapni): Lefele
    A másodiknál: Felfele
    A harmadiknál (mikor a tetem csúszik feléd): Felfele

  7. #17
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    hogy kell azt megoldani, hogy mutassa a nyilakat? már én is hallottam ezt.
    nagyon éassú lesz a játék, amikor megindul a viedó?
    Anything could happen
    And it will

  8. #18

    Alapbeállítás

    könnyen lehet orvosolni h nem jelennek meg a nyilak.vedd lejjebb a felbontást és voilá!nálam is csinálta.

  9. #19

    Alapbeállítás

    Köszönöm mindenkinek,sikerült továbbmennem.

  10. #20

    Unhappy Nyilak

    Anno megvolt az anniversary, ötször végigvittem csalás nélkül, aztán háromszor csalással, majd letöröltem. Egy év múlva(most) telepítettem. Peru Lost Valley-ben tartok, és tudom, hogy régen úgy vittem át, hogy jött a dinoszaurusz, aztán nyomtam azt a nyilat, amit mutatott. De most nem mutat semmilyen nyilat!!!
    Aztán úgyis kívülről tudom, hogy mit kell nyomni. Na, amikor jön a nagy zöld dinoszaurusz, akkor amikor lelassul, megnyomom a lefelét(nekem az s-et), de azt írja, nem jó!!! Aztán nyíllal is megpróbáltam, de nem megy!
    Segítsen valaki, nagyon szeretnék eljutni az Egyiptomi pályára csalás nélkül!!!

Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •