Eredmény: 1 - 10 (157) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előbb vagy utóbb biztosan, bár a Central Shaft Survivor elég durvának tűnik, de most úgy is a Time Trialokat csinálom. Azok is megizzasztanak rendesen.
    Amúgy hogy lehet új játékot kezdeni? Van az a trophy, hogy vigyem végig Hardon. Na már most, elsőre is szerintem úgy kezdtem el, de mivel nem adta be, biztosan tévedek, de a 'Play Game' alatt csak 'Resume', 'Load', és 'Replay Level' van, semmi 'New Game'...
    Sajnos a TRT hátránya, hogy nem lehet "New Game"-et kezdeni, hacsak le nem törlöd a mentéseket. Szóval marad a 'Replay Level', és egyesével megcsinálni a pályákat, hardra állítgatva.

  2. #2
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én PC-n többször is túléltem egyhuzamban, "mentések" nélkül, és nem is Easyn.
    Nekem valami mindig megakadályozta, hogy túléljem... De hiszek magamban!

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a TRT hátránya, hogy nem lehet "New Game"-et kezdeni, hacsak le nem törlöd a mentéseket. Szóval marad a 'Replay Level', és egyesével megcsinálni a pályákat, hardra állítgatva.
    Oh, shit!
    Bár a mentések amúgy se kellenek. Ha újra játszanám, akkor úgy is előről kezdeném, vagy a Replay-ben nosztalgiáznék.
    De mivel kimaradt a Good Show in Peru trófea, azt meg csak folyamatos játékkal lehet megszerezni, ugye?!
    Szóval... hol lehet mentést törölni?

  3. #3
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Game menü/Saved Data Utility (PS3) fül/Tomb Raider: Anniversary/Háromszög/Delete

  4. #4
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Áh, kitöröltem azt is, amelyikre az eddigi Time Trialokat mentette. Viszont mostanában annyit játszottam, hogy most nincs kedvem megint előről kezdeni.
    Bár ott van még az Underworld is. 2 trophy hiányzik a platinához...

  5. #5
    Kitiltott
    Csatlakozott
    12-04-27
    Hely
    Füzesabony
    Üzenetek
    127
    Gamer ID-k

    Gamertag: kornelkahh

    Alapbeállítás

    Áhh nem találok seholse hogy honnan tudnám megrendeli a TRA-t Xbox360-hoz.. Ahol van, ott nincs raktáron, valahol meg eleve nincs... Ebayon van, de ott meg Paypal-al kell fizetni.. A kérdésem: Valaki tudna egy oldalt ahol házhoz szállítják? És a futárnak kell fizetni? és előre is köszönöm!!

  6. #6

    Alapbeállítás

    Idézet TheMasterOfTRA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Áhh nem találok seholse hogy honnan tudnám megrendeli a TRA-t Xbox360-hoz.. Ahol van, ott nincs raktáron, valahol meg eleve nincs... Ebayon van, de ott meg Paypal-al kell fizetni.. A kérdésem: Valaki tudna egy oldalt ahol házhoz szállítják? És a futárnak kell fizetni? és előre is köszönöm!!
    576.hu, Konzolvilág, Konzolok Szervize, ezeket az oldalakat nézd meg, hátha van.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  7. #7
    Kitiltott
    Csatlakozott
    12-04-27
    Hely
    Füzesabony
    Üzenetek
    127
    Gamer ID-k

    Gamertag: kornelkahh

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    576.hu, Konzolvilág, Konzolok Szervize, ezeket az oldalakat nézd meg, hátha van.
    Köszi megnézem őket Áhh nincs semelyik oldalon..
    Utoljára módosítva: TheMasterOfTRA által : 2012-05-10 15:36

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •