Oldal: 31 / 36 ElsőElső ... 212930313233 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (360) összesen

Téma: Karbantartások, frissítések

  1. #301

    Alapbeállítás

    Lara, és a plasztikai sebész.

    Idén van a Tomb Raider 25. évfordulója, és a Crystal Dynamics minden hónapban megemlékezik a Tomb Raider múltjáról és jelenéről. Az április a Tomb Raider III-ról szólt. Ez ihlette meg Matie-t, aki mint egy jó plasztikai sebész, új arcot készített Larának. Be is került a Fan-art gyűjteményünkbe. matie2.jpg matie1.jpg matie3.jpg matie4.jpg matie5.jpg

  2. #302

    Alapbeállítás

    AZ ÚJ TOMB RAIDER FILM ELŐZETES CÍME 'OBSIDIAN' LESZ

    A következő Tomb Raider mozifilm előzetes címe Tomb Raider: Obsidian, a történetíró Misha Green tweetje szerint, aki megírta a forgatókönyv első vázlatát. "Még mindig hosszú az út a produkcióig. Még a cím sincs jóváhagyva. De az első vázlat elkészült" - tweetelte Misha Green 2021. május 14-én.

    Misha Greent, az HBO-n futó Lovecraft Country című természetfeletti sorozat executive producerét az MGM felkérte, hogy írja és rendezze meg a rebootolt Tomb Raider mozifilm folytatását, amelyben Alicia Vikander újra eljátssza Lara Croft szerepét.
    tr_obsidian.jpg

    Forrás: https://www.tombraiderchronicles.com/

  3. #303

    Alapbeállítás

    Várjuk a filmet!

  4. #304

  5. #305

    Alapbeállítás

    A TOMB RAIDER NYITÓ FILMJÉNEK VÁZLATOS VÁLTOZATA tomb-raider-i-original-intro-fmv.jpg

    Az eredeti Tomb Raider Core Designtól származó nyitó filmjének vázlatos verzióját ásta elő Meagan Marie, a Crystal Dynamics vezető közösségi menedzsere a Lara Croft és a Tomb Raider 25. évfordulóját ünneplő Tomb Raider 25 részeként.
    A videó megtekinthető: https://youtu.be/n7Y_Jf9NaYU

  6. #306

    Alapbeállítás

    A The Angel of Darkness. Caleb Groves szerint. aod.jpg

    aodA The Angel of Darkness újragondolását Caleb Groves művész készítette a Tomb Raider 25, a Lara Croft és a Tomb Raider 25 évének ünneplése részeként. Kövesd az alábbi előnézeti képet az újragondolt The Angel of Darkness aláírási rajzhoz, és nézd meg Caleb további munkáit az Instagramon.

    Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness: A sötétség angyala. A klasszikus Lara, aki egyszerre vadász és üldözött, és aki a leleményességére, atletikusságára és a sötét belső démonaiból eredő új élére támaszkodik. Ezúttal azonban sokkal fejlettebb karakterekkel és helyzetekkel kell szembenéznie, ami sokkal komolyabb döntéshozatalt igényel.

    A hivatalos Tomb Raider blog is frissülni fog július folyamán a The Angel of Darknes kivesézésével.

  7. #307

    Alapbeállítás

    Tomb Raider hivatalos útikönyv, és szakácskönyv.
    tr_receptkonyv.jpg
    Csatlakozz Lara Crofthoz egy nagy utazásra, és készíts finom ételeket a világ minden tájáról a Tomb Raiderrel.
    Ez egy izgalmas és ízletes bemutató a receptekhez, amelyek a sok helyszín történetén alapulnak, amelyeket Lara Croft 25 éves kalandjai során meglátogatott - így hazahozva az ízeket hozzád. A könyv a Tomb Raider videojáték-sorozat sikere által inspirálva, több mint 40 étel, és ital receptet tartalmaz a Lara Croft által meglátogatott és felfedezett számos helyszínről szerte a világon, a kulcsfontosságú karakterek és helyszínek által inspirált ételekkel és italokkal. Emellett ez a könyv egy egyedülálló útikönyvet is tartalmaz, amely a Lara által meglátogatott számos gyönyörű országot és várost mutatja be, ahová a hősnőnk elutazott. Ez az egyedülálló szakácskönyv és útikönyv egy nagy felfedezőút, amely a rajongókat egy exkluzív utazásra viszi földünkön, Lara Croft izgalmas kalandjait követve. A gyönyörű színes fotókkal és a kalandok lenyűgöző művészi képeivel ellátott könyv tökéletes ajándék a rajongók, az utazók és az ételek szerelmesei számára egyaránt.
    A Square Enix és a Crystal Dynamics hivatalos licencével és partnerségével készült a Tomb Raider 25. évfordulója alkalmából.
    Innen szerezhető be: https://www.amazon.com/dp/1647224713/

  8. #308

    Alapbeállítás

    Joao Correa és művei, inspirációja. 2joao1.jpg
    Az alábbiakban Joao Correa megosztja a sorozathoz fűződő hosszú múltját, és ismerteti a többi videojáték művészeti stílusát, amelyek az újragondolását inspirálták:
    „A nevem Joao. Grafikus vagyok Brazíliából. Már több mint 10 éve foglalkozom grafikai tervezéssel, és az illusztráció mindig is nagy szenvedélyem volt. Még 2008-ban kezdtem el digitális művészeti alkotásokat és terveket készíteni, a Tomb Raider fórumokon a "Tomb Raider Underworld fan artwork" téma miatt. Ott kezdődött számomra minden, és sikerült elvégeznem a tervezői iskolát, és ebből megélnem. Megtiszteltetés számomra, hogy ezt a művet a 25. évfordulóra készíthetem. Úgy érzem, hogy minden beteljesedett, és nem is lehetnék boldogabb. Olyan érzés, mint egy álom. A 90-es évek vége óta Tomb Raider-rajongó vagyok, és ez a franchise olyan szenvedélyes, hogy a részemmé vált. Olyan sokat tanultam és olyan sok emberrel találkoztam miatta. Még mindig csodálkozom, hogy egy videojáték mennyire megváltoztathatja az életemet, és boldog vagyok, hogy most már hivatalosan is részese lehetek a 25. évforduló megünneplésének. Köszönöm, hogy itt lehettem!”
    Mondanom sem kell, hogy João szeretete a franchise iránt átüt mind ebben a munkában, mind a történetében, és nagyon örülünk, hogy beleegyezett, hogy velünk dolgozzon! Azt szeretjük a legjobban ebben az újragondolt sorozatban, hogy a különböző művészek stílusa mennyire változatos, és hogy minden egyes darab mögött egy történet áll. Megkérdeztük Joao-t a saját inspirációjáról.
    „Ennél a darabnál a játékban jelenlévő esztétikára akartam koncentrálni. Ahelyett, hogy valami teljesen újat csináltam volna, úgy döntöttem, hogy visszatérek ahhoz, ami az eredeti borítót számomra olyan feltűnővé tette.
    Az ikonikus kék tűz, a mögötte kinyíló vaskapuk, az európai panoráma alul, és Lara markáns alakja, aki oly hősiesen áll a jelenet közepén. Erősen inspirált Nekro, Bill Elis és Kilian Eng művészete. Más videojátékokból is merítettem ihletet, mint például a Bloodborne, a Castlevania és a Blasphemous, és ügyeltem arra, hogy ezek az inspirációk nyilvánvalóak legyenek. Szeretek játék-kereszteződéseket készíteni az esztétikai elemeik felhasználásával. A barokkos jellegű faragványok az oldalakon egy történetet hivatottak elmesélni. A baloldalon Eckhardtot a Lux Veritatis tiltja be, míg a jobb oldalon egyfajta feltámadás a sötét művészeteken keresztül. Felemelkedik! Ki, a börtön mélyéről, a 21. századba. A fekete alkimista a mai világban él. Az alján olyan szobrokat próbáltam használni, amelyek a kétségbeesést és a káoszt jelképezik. Azzal, hogy Lara majdnem átsétál rajta, az ő útját hivatott jelképezni, hogy megtisztítsa a nevét és helyrehozza a dolgokat. A vérrel borított kezek... egy választás voltak. Nem voltam biztos benne, hogy jó ötlet volt-e vérrel borítani az ikonikus kettősét, de úgy döntöttem, hogy mindenképpen ezt választom, mert ez hozzátesz az egész történethez. Abszolút öröm volt ezen dolgozni! Kiderült, hogy az egyik kedvenc darabom lett, amit valaha csináltam, és szívből remélem, hogy mindenki más is ugyanúgy élvezi, mint én.”
    Joao a második a négy közösségi művész közül, akiket ebben a hónapban mutatunk be a Sötétség angyala alkalmából. Most pedig nézd meg Caleb Groves egyedi, stilizált változatát a dobozképről. Joao művének különböző változatait letöltheted itt!
    Forrás: https://tombraider25.square-enix-gam...magining-joao/
    A képei innen letölthetők: https://cdn.sqexeu.com/files/tr/aod_...ign_joao_c.zip
    Utoljára módosítva: OBig által : 2021-07-19 07:53

  9. #309

    Alapbeállítás

    Újabb rajongói filmeket ástak elő.

    „Helló, portyázók! Kate újra itt van! Itt az ideje újabb rajongói filmeknek. Ebben a hónapban néhány igazán egyedi darabot osztunk meg veletek. Július van (ami történetesen a születésnapom hónapja), és természetesen egy olyan játékot ünnepelünk, ami a mai napig a rajongók kedvence, az "Angel of Darkness". Ez volt a Tomb Raider első belépője a next genbe. Ezzel együtt egy teljesen új, sötétebb világ és egy hozzá illő sötétebb Lara is érkezett.”
    A látszólag a halálból visszatért Lara menekülni kényszerül, amikor gyilkossággal vádolják, és bepillantást nyerhetünk a Murti Schofield által írt trilógiának szánt gazdag történetbe. Íme, egy válogatás a Schofield műve által ihletett filmekből.
    hir07_16.jpg

    "Tomb Raider: A sötétség angyala" (FRANCIAORSZÁG)
    Rendező: Vincent Zafra
    A főszerepben Lili Dîn mint Lara Croft.

    Miután megszökik a Louvre-ból, Larát a francia rendőrség üldözőbe veszi.
    Mielőtt folytatnám, szeretnék egy percet szánni arra, hogy köszönetet mondjak Vincent Zafrának az Illusion Story Studios-tól, amiért újra kiadta ezt a filmet az interneten, így ma itt szerepelhetett. Amikor először kértek fel, hogy csináljam meg ezeket a havi riportokat, ez a film volt az egyik, ami azonnal eszembe jutott. Mozi minőségű produkció, a lenyűgöző éjszakai Louvre galériákkal, mint háttér!
    A mikrofilm eredetileg a 10 évvel ezelőtti Paris Games Week videóversenyre készült, amelyre a résztvevőknek egy percet kellett újraalkotniuk kedvenc játékukból. Mivel már Párizsban éltek, tökéletes alkalom volt arra, hogy tisztelegjenek az ikonikus Louvre-szintek előtt, és Zafra felbérelt néhány helyi cosplayert, köztük Lili Dîn-t, aki Lara Croftot alakította.
    Mivel ilyen rövid játékidővel kellett dolgozniuk, és alig volt párbeszéd, a csapatnak mégis sikerült jól elmesélnie a történetet. Természetesen meg kell említenem a fegyverropogást is! Kemény munkájuk kifizetődött, mivel azt hiszem, ez nyerte el az első helyet.
    Nézzétek meg itt: https://vimeo.com/574380513

    "Guardian of the Tomb Raider" (USA)
    Írta: Devante Jones, rendezte: Devante Jones és Alex Wolcott Főszerepben: Devante Jones (DJ Croft)
    Croft felkutat egy ősi térképet, amelyet egy titokzatos szervezet rejteget, egy térképet, amely egy hatalmas kard helyét mutatja. DJ szeretete a klasszikus Tomb Raider iránt minden munkáján jól látszik. Ez a második az általa készített öt rajongói film közül, köztük a 25. évforduló alkalmából készült trailerrel. Ami a legjobban tetszett ebben a filmben, az a nagyon jól megválasztott helyszínek és a jelmezek részletei. DJ többi filmjét és cosplay oktatóanyagát a YouTube-csatornáján nézheted meg.
    Nézzétek meg itt: https://www.youtube.com/watch?v=V9Itz3N9Egc&t=32s

    "Tomb Raider: The Amulet" (FRANCIAORSZÁG)
    Írta, animálta és rendezte Augustin Medina.
    A főszerepben Françoise Cadol, Lara Croft hangja.
    Egy nagyon különleges projekttel szerettem volna befejezni, amely éppen az AOD-ünnepségre jelent meg. Az elmúlt két évben a filmrendező és régi Tomb Raider-rajongó, Augustin Medina egy olyan történeten dolgozott, amely választ adna arra, hogyan élte túl Lara az "Utolsó kinyilatkoztatás" eseményeit - egy olyan kérdés, amelyet sok rajongó tett fel az évek során. Az ötletet az AOD egyik törölt jelenete ihlette, amelyben egy Putai nevű sámánt ismerhetünk meg, akiről megtudjuk, hogy törzsének segítségével megmentette Larát a piramisból, és visszahozta az életbe.
    Medina víziója gyönyörűen megalkotott "The Sims 2" motor segítségével. A francia rajongók azonnal felismerhették Françoise Cadol nevét, hiszen a legutóbbi trilógia előtti összes játékban ő adta Lara francia hangját, beleértve a "Lara Croft" játékokat és Angelina Jolie szinkronhangját az eredeti Tomb Raider-filmekben. Cadol ebben a projektben újra átvette a szerepét, ami még hitelesebbé tette, és tökéletesen összevegyítette a történetet a két játék között. Kétségtelenül kötelező darab minden Tomb Raider-rajongónak! Angol felirat is rendelkezésre áll.
    Nézzétek meg itt: https://www.youtube.com/watch?v=kIIWzbmxL1I

    Forrás: https://tombraider25.square-enix-gam...july-fanfilms/

  10. #310

    Alapbeállítás

    Az AOD újragondolása: Nathan

    Nagyon tetszett, ahogy a közösség tagjai fogadták a The Angel of Darkness újragondolt sorozatunkat, amelyet maguk a közösségi tagok készítettek! Szerencsére még csak a felét láttátok, és még mindig van két csodálatos darabunk, amelyek közé tartozik a mai bemutatás is.
    João-hoz hasonlóan Nathan sem ismeretlen a Tomb Raider közösség számára a Twitteren. https://twitter.com/nathansuxx_
    Talán már láttátok a munkáit a havi rajongói galériáinkban! Tudtuk, hogy az élénk színek iránti szeretete nagyszerű kiegészítője lesz a kínálatunknak.
    Nathan megosztotta velünk egy kicsit a hátterét, és azt, hogy Lara Croft az egyik fő karakter, aki hatással volt a karrierjére:
    Nathan közösségi tag teljes verziója a Tomb Raider dobozképének újragondolásáról:
    0719.jpg

    „Sziasztok - a nevem Nathan Johnson, de valószínűleg @nathansuxx_ néven ismertek a twitteren! Jelenleg grafikusként dolgozom, és régóta rajongok a Tomb Raiderért. Annak ellenére, hogy csak nemrég kezdtem el a művészeti világban dolgozni, évek óta szenvedélyem a digitális művészet. Az iskola alatt mindig is mellékes hobbi volt, ahol az összes kedvenc rosszarcú női karakteremet lerajzoltam, Samus Arantól kezdve Chloe Frazerig és persze magáig a Lara Croftig. Aztán amikor bekerültem a főiskolára, biztos voltam benne, hogy ez az a karrier, amit szeretnék - olyannyira, hogy az érettségi vizsgámhoz kombináltam a két dolgot, amit szeretek - a művészetet és a Tomb Raidert. Három évvel ezelőtt éppen a Tomb Raider-film box artjának utolsó simításokat végeztem azon a vizsgán; gyorsítsuk fel a mai napot, amikor az Angel of Darknesshez készítem el a saját box art újragondolásomat. Egy álom vált valóra!”
    Minden művész mögött inspiráció rejlik, és szeretjük hallani a munkájuk mögött rejlő gondolatmenetet. Nézd meg, mit mondott Nathan erről a műről:

    Inspiráció
    „Ha a klasszikusokról és LAU-ról van szó, erősen kötődöm az élénk színpalettákhoz, mint például a Tomb Raider II úszó szigeteinek jáde színei, vagy a Tomb Raider Legend buja, vörös égboltja. Az Angel of Darkness esetében azonban 180 fokos fordulatot vesz a mélykék és lila színek, valamint a zivatarok és a veszély élénk konnotációi.
    Az én munkámban azt akartam ötvözni, ami az AOD művészeti irányítását olyan egyedivé teszi, nemcsak a többi játék, hanem a saját művészeti munkáim élénk színeivel is. Meg akartam találni az egyensúlyt a világos és a sötét között, de nem egészen addig a pontig, ahol szépen összeolvadnak. Még mindig meg akartam tartani a világos kontrasztot, hogy megmaradjon a kissé kaotikus érzés, mivel ha van szó, amivel leírhatnám az AOD-t, akkor az egyértelműen a kaotikus.
    Elég ambiciózusan álltam hozzá, és arra törekedtem, hogy valami olyat hozzak létre, ami nagyszerűnek hat, és olyan hatást kelt, mint egy filmplakát. Az AOD nagyon népszerű játék a közösség körében, így remélem, hogy ez a kis kitérő a játék szokásos sötét és komor ábrázolásaitól talán egy váratlan, de üdvözlendő változás!”
    Nathan a harmadik a négy közösségi művész közül, akiket ebben a hónapban mutatunk be az Angel of Darkness megünneplésére, így még egy van hátra. Ha a múlt héten lemaradtál volna róla, mindenképpen nézd meg Joao gótikus és meseszerű rajzát a dobozképről. https://tombraider25.square-enix-gam...magining-joao/
    Nathan művének különböző verzióit letöltheted itt! https://cdn.sqexeu.com/files/tr/aod_redesign_nathan.zip
    Forrás: https://tombraider25.square-enix-gam...design-nathan/

Oldal: 31 / 36 ElsőElső ... 212930313233 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •