Oldal: 13 / 19 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

  1. #121

    Alapbeállítás

    Volt egy rendszerujratelepítésem, és ezután probáltam a magyarítást felrakni. A nagy méretűvel az a baj, hogy valamiért franciáúl beszélnek benne, hiába állítok mindent magyarra. találkozott már valaki ilyennel ? Megprobáltam a kisméretűt is (a tombraider.hu félét), de az meg nem akar felmenni, nem indul el az exe. ugyanez a reinstall elött felment... nem tudjátok milyen komponens kellhet még hozzá ? .net2 ugye fent van, mert a win7 része.

  2. #122

    Alapbeállítás

    Közbe annyi kiderült, hogy a 100+ megás magyarítás valami olyan fasságot irt át a rendszerben, amitöl a másiknak a telepítője nem ismeri fel, hiába uninstallálom, majd vissza. (sajnos nem elérési út megadós, hanem registryböl nézi). szóval nem ajánlom a nagyobbik magyarítás használatát win7 x64-en...

  3. #123

    Alapbeállítás

    xp-n ment rendesen. Akkor még nemvolt win7, de oks, köszi az infót. Mellé írjuk.

  4. #124

    Alapbeállítás

    Nos végigtoltam a játékot. Egy-két relic azért meg tudott izzasztani, de alapvetően nem volt túl nehéz. Érdekes hogy megfelelően hosszú játék még úgyis, hogy eléggé kivan herélve az eredeti játék, ha az unfinished businesshez nézzük akkor föleg. Mindenesetre továbbra sem lesznek az abszolút kedvencek nálam az újgenerácios játékok. idegesít a checkpointos rendszer, amit szerintem a konzolosítás mellett azért találtak ki, hogy hoszabbnak tünjön a játék. Ugye csak megfelelően messzire kell rakni a checkpointokat Ezenkívül az irányítás leegyszerüsítése nálam pont fordítva sült el, nem tetszik hogy nem kell/tudom pontosan belöni a futás/ugrás távolságát és a szögét, hiába van az hogy auomatikusan jóirányba korrigálja. ugyanis ha én épp nem oda akarok ugrani....stb. Azért összeségében jó volt !

  5. #125
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Nincs meg vkinek ez a mod? http://tombraiders.hu/index.php?opti...ider&Itemid=13
    A megauploados linkek megszüntek..
    youtube.com/ScureHD

  6. #126

    Alapbeállítás

    És a tombraiderhub is megszünt Nekem megvolt, de nagyon lassan ment tőle a játék...

  7. #127
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Kár. Ráírok a készítőre trf-en, hátha aktív még ott..
    youtube.com/ScureHD

  8. #128

    Alapbeállítás

    Ujra neki mentem a TR-A -nak
    jah es meg anyit hogy letoltottem a gyarositast. (az egyik tenleg nem mukodik Win7-alatt)
    a masik egesz jo, de viszont az elejen oda mentem az Amigonak a palya elejen az angolul reagalt az kimaradt?!

  9. #129

    Alapbeállítás

    Melyik nem működik nálad? És miért nem? Mit ír ki?

  10. #130

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik nem működik nálad? És miért nem? Mit ír ki?
    http://www.tombraiders.hu/index.php?...d=60&Itemid=40
    Mizire -e (megjezegysben ugyan ott a win7-es hivatkozas hogy talan) csak szolok hogy nem talan hanem biztos.
    es nemirki semmit. csak egyszeruen nem eszleli minden a regi

Oldal: 13 / 19 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •