Oldal: 12 / 19 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

  1. #111
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    PS3 esetén csak úgy lehet új játékot indítani(egy másik nehézségi fokon), ha letörlöm a mentéseket, vagy létrehozok a ps-en belül egy új felhasználót? A Trilogy lemezem van meg, nem külön az Anniversary.
    Meg mi van a trófeákkal? Ha letörlöm a mentéseket, akkor törlődnek a trófeák is? Vagy ha a ps3-on belül elkezdek egy új játékot egy xy nehézségi szinten akkor az ott megszerzett trófeák "hozzáadódnak" a meglevőkhöz? Nem igazán tudom ezeket, ezért kérdezném azokat, akik vágják a témát
    Köszi előre is.

    Üdv

  2. #112
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^ Szia! Letörlöd a mentéseket, de nem kell új felhasználót létrehoznod. Amiben eddig is játszottál, az jó neki, a trófeákat is fel fogja ismerni, amik már megvannak Kezdd el a játékot hard fokozaton, vidd végig és akkor már megadja a hardot is

    Mentést pedig így lehet törölni

  3. #113
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Elnézést kérek, az előbbi hsz-emben a "Vagy ha a ps3-on belül elkezdek egy új játékot"-ból kimaradt, hogy egy másik felhasználói név alatt elkezdek egy új játékot...
    De egyébként már létrehoztam egy másik felhasználót, mert a párom is elkezdte easy módban
    Akkor én pedig letörlöm a mentéseimet, és elkezdem hard-on.
    Azt tudtam, hogy hogy lehet törölni mentéseket, de azért köszi Roli a segítséged!

  4. #114
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nagyon szívesen!
    Rendicsek, párod pedig akkor majd az új felhasználón kapja az elejétől trófeákat

  5. #115
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Régen PC-n játszottam a TR-ekkel, a kezdettől szerettem, mióta a legelső rész kijött. Eljött az Anniversary,és már nem volt gépem hozzá, így az Underwolrddel sem játszottam anno.
    És még most is élményt nyújt. Hihetetlen

  6. #116

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    böngészve az oldalt, találtam az infot, hogy honfitársunk csinált hozá HD texturákat http://www.tombraiders.hu/index.php?...ider&Itemid=13 próbáltam volna letölteni őket, de a sépemlékű megauploadon vannak. lehetne esetleg frissíteni a linkeket ? vagy ha valaki bármilyen más módon el tudná juttatni nekem, azt nagyon megköszönném.

  7. #117
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Próbálom megkeresni Albertet, hátha sikerül. Amint van valami, jelzek, bár ez olyan értékű, hogy megint kikerül majd a főoldalra, ha van valami.

  8. #118
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy PS3-on mnilyen kombináció hatására ugrik Lara fejest?
    Valamint a trófeáknál az, hogy teljesíteni az adott feladatot elhalálozás nélkül: csak egyszeri "póbálkozásra" vonatkozik? Szval ha elsőre nem sikerül, akkor utána hiába töltöm vissza a mentést, már nem adja meg?

  9. #119
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Mentés visszatöltéssel ki lehet trükközni
    X + körrel ugrik fejest, egyszerre kell lenyomni a kettőt. Ja és közben előre analóg

  10. #120
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Hát gratulálok annak aki kitalálta

Oldal: 12 / 19 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •