Oldal: 16 / 19 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

  1. #151
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Amint végeztél a játékkal, újra lehet játszani a pályákat (akár Time Trial módban is, ami plusz dolgokat ad), ott használhatod az új ruhákat, csalásokat is.

  2. #152

    Alapbeállítás

    Idézet bdsrstnt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A különböző pályák után a játék feloldott egy csomó dolgot, a ruhákkal lehet vmit kezdeni, vagy csak úgy vannak?
    Igen a ruhákkal nagyon is lehet valamit kezdeni.

    Az Extrák menüpontban a Ruhák fülön megnézheted az eddig feloldott ruhákat.
    Sőt amikor újrajátszod a pályákat ki is választhatod, hogy melyik ruciban akarod megcsinálni azt a pályát.
    A Croft Birtokon pálya közben is szabadon cserélheted a ruhákat Lara hálószobájában.

    Összesen 10 ruha van a játékban.

  3. #153

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    volt/van lehetőségem kipróbálni a psp verziót....

    jó dolgok:
    -tényleg vannak benne extra folyosók...bár a perui,illetve az egyiptomi részeknek semmi értelme sincs,mert még csak nem is látványos...csak időhúzás...
    -plusz ruhák (ezek kinn vannak a főoldalon)
    -Lost Valley: több helyen is át van formálva
    értsd:A T-Rex legyőzése után nem kell körbeugrálni,hanem a hegyben kell végigmenni egy alagúton,és a fa emelvénynél lyukadsz ki.
    -maga a környezet psp-hez viszonyítva nem semmi
    -a psp-s Legendhez viszonyítva SOKKAL jobb a világítás+reális is
    -ha már realitás:rengeteg állatot kitöröltek belőle(pl egy tökéletesen körülzárt helyről,ahol pc-n mondjuk van két farkas stb.)
    -hamis next-gen kinézet

    rossz dolgok:
    -az intro cutscene xboxól lett átportolva (tudjátok,amikor Lara elvállalja a melót),aminek nincs értelme,mert minden más cutscene viszont "normál"
    -nagyon fakó színek
    -értelmetlen textúra nyújtások
    -néhány tárgy totál nem részletes (pl.:Lara dupla pisztolyai)
    -Lara nem lesz vizes..ami azért is furcsa,mert a Legendben még benne volt.
    -a választható ruhák...játékban jól mutat,de amikor cutscene közben Larát látjuk beszélni...az valami szörnyű..mintha egy lap lenne Lara ajkai mögött...


    Összességében,nagyon is jól sikerült...bugot MÉG nem találtam,az irányítás sokkal kézreállóbb a Legendhez képest.Ha az extrákat nem nézzük,csak magát a játékot..hát akkor inkább a Legend.

  4. #154
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Tomb Raider Anniversary:

    Sikerült végigvinnem az Anniversaryt, így írnék róla pár sort.

    Wow, szuper lett. Nem is tudom mit mondjak. Igazi kis kalandjáták volt a javából. Felújított grafika ide, vagy oda, ha belegondolok, hogy 96-ban adták ki először… nos nem is csodálom hogy olyan nagy siker lett. Amennyire tudom, akkoriban nem nagyon voltak 3D-s játékok, így etalonnak számított.
    Egy szép és nagyon igényes gyűjtői kiadáshoz sikerül hozzájutnom, és meg kell mondjam, nagyon tetszett, már az alaphangulatot remekül megadta.
    A játék maga szerintem nagyon hangulatos, és ahogy egyre jobban jutunk előre, annál jobb lesz. Szépen összegyúrták a különböző mitológiákat, kultuszokat, az a bizonyos T-Rex harc pedig Bár nem ő volt a kedvencem.
    Kicsi történet is került bele, bár ez inkább (sajnos) csak mint mellékág érvényesült, mert sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. Csakúgy mint a végső színhelyből, mert Atlantisz szinte egyáltalán nem tetszett, számomra túl "modern" volt. Ami nagy különbség az idei és e között, hogy míg az idei a történetre és az érzelmekre épít, úgy ez a kalandra és a fejtörőkre. Ha már fejtörők, nagyon ötletesek voltak, némelyiken elég sokat ültem.
    Az is tetszett benne, hogy itt sokkal kevesebb harc volt. A játékot nekem 21 és fél óra alatt sikerült kivégeznem a Croft birtokkal együtt. Közepes nehézségen játszottam (okulván az előzőből) és pont annyira volt nehéz mint kellett. Ezt jól belőtték. A végére nagyon fogyott a lőszer, szerencse hogy az elején spóroltam, mert az első két pályát még meg lehetett csinálni az alapfegyverrel. A gyógyszerekből pedig elég sok maradt a végére, de szerencsémre, mert az egy bugnak volt köszönhető - amiket a kentauroknál elbuktam, egyiptomnál visszaadta Ha már egyiptom, örülnék neki, ha a Last Revelationst is felújítanák így...
    Itt végre igazi bossfightok is voltak, amik kellőképpen nehezek és ötletesek lettek, szóval le a kalappal. Sajnos a leletek időhúzások voltak, mert semmit se tudtunk meg róluk, relikviákból pedig kevés volt, de azokról legalább megtudtunk valamit. Így is 87%-ot értem el. És az irányítás se sikerült mindig jól.
    Nálam összesen 4 szép pillanat volt a játékban. Ez azt jelenti, hogy mire fogok biztosan emlékezni belőle:
    - a hasonmásom jó ötlet volt
    - harc a kentaurokkal és a zenéjének külön piros, igazán erőteljes volt
    - Szent Ferenc Temploma, a leghosszabb pálya volt, viszont nagyon jól sikerült a négy téma benne
    - Egyiptom úgy ahogy volt egészében, nagyon tetszett, hogy az egész egy komplexum. A legjobb fejtörők is ott voltak.

    Remélem, hogy lesz következő TR és az mind történetileg, mind kalandban, hangulatban és egyáltalán nem utolsó sorban feladványokban gazdag és ötletes lesz!

  5. #155
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nekem 3 hónap kellett anno a végigjátszáshoz (PS2) hát akkor még nem volt internetem így magamtól jöttem rá ( a papírja írta az adrelanin izét) de hát ki tud angolul, az én angol tudásom nem ér sokat , mindig előlről kezdtem, míg memo kártyát bírtam hozzá venni




    Újra elkezdtem játszani pár napja furcsa hogy nincs benne autoshot
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-02-15 15:01
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #156
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Az van hogy játszok a játékkal és eljutottam egészen Egyiptomig, minden kincs megvan eddig és csináltam egy olyan butaságot mivel sokat mentettem külön és csak az új mentésemet hagytam meg és nem látja az eddig megszerzett kincseket és elvett mindent ez most miért van?
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #157

    Alapbeállítás

    Ez ilyen.
    Sz.r.
    Elveszni nem vesztek el (elvileg),így ha folytatod a játékot,továbbra is gyűtöd a cuccokat,akkor elvileg újra számolja.
    (nálam működött)

  8. #158

  9. #159
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Hehe ez jó Bírom az ilyen paródia vidiket olyan jókat csinálnak egyesek egy kis ügyességgel
    "Need doctor bad..."


  10. #160

    Alapbeállítás

    Dejó, ettől most mégjobban megjött a kedvem az Annihoz

Oldal: 16 / 19 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •