Oldal: 19 / 19 ElsőElső ... 9171819
Eredmény: 181 - 186 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

  1. #181

    Alapbeállítás

    Kizártam, nem a meghajtó típusa. Most hamarosan virtuális gépet fogok próbálni. Említették a 32-64 bit problémát.

    Egyébként van, akinek eredetivel csinálja ezt a fórumok szerint.

  2. #182

    Alapbeállítás

    A virtuális gépet még nem tudtam kipróbálni különböző okokból.

    A fórumokat tovább olvasva azt láttam, hogy ez a probléma már az elejétől fogva létezett. Valaki rájött a megoldásra, de magát a megoldást már nem találom

  3. #183

    Alapbeállítás

    Szia!

    Csodálom hogy az R55-ös verzió neked elindul, mivel az annak idején időkorlátos előzetes, kiadásként szivárgott ki. Egy bizonyos időpont után nem indulhatott el mivel kiadták a végleges változatot.

    Más: Win 10 64-bit alatt tedd be ebbe a kivételbe a játékok indító fájljait, mivel különben nem fogja rendesen futtatni sohasem a ezeket a régebbi Tomb Raidereket. Nekem is csak így működik rendesen. Az enyémek jogtiszták, bár ez a win10-nek tökmindegy. Nem azt nézi. Nem kell semmilyen virtuális gépet feltenned hozzá. Sok sikert!

    https://prnt.sc/uzgx3e

    Ui: Még az jutott eszembe, hogy ezenkívül engedélyezd a Defenderben hogy a progi írhasson a Dokumentum könyvtár játék mentés könyvtárába. Különben fut rendesen a progi, de nem fogsz tudni menteni, meg beállítani semmit.

    Szia
    Utoljára módosítva: csabesz által : 2020-10-15 01:49

  4. #184

    Alapbeállítás

    Köszi az infókat!

    Azt már egyből meg tudom mondani, hogy a HATRED verzió is ugyanúgy működik nálam, mint az R55 - gépen belüli adathordozóról nem indul, csak kívülről, nem tud menteni és bemásoltat sem betölteni, 0-s a profile.traprofile. Csak azért választottam az R55-öt, mert könnyen mozgatható. És emellett mindegy, mit állítok be az adatvégrehajtás megakadályozásba.

    A Defendert még nem próbáltam, vagy nem emlékszek rá. De a beállításokat mindig is megjegyezte a játék. Majd megírom, mi lett... pár nap múlva.

  5. #185

    Alapbeállítás

    ...és mivel az R55 nem csinál semmit a rendszerben, mivel feltúrtam a registryt, hogy mit ír bele, ezért sok mindent ki lehet következtetni a működéséből.

  6. #186

    Alapbeállítás

    Bármit csinálok, ugyanaz marad (ld. fent).
    Ott dögöljön meg, ahol van!
    FELADTAM!

Oldal: 19 / 19 ElsőElső ... 9171819

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •