Oldal: 11 / 19 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

  1. #101
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is erre a mondatra reagálnék: Én amikor vettük a PS2 -nket, akkor adták hozzá ajándékba a TRA -t, és talán ennek köszönhetően is tetszett nagyon. De amióta kicsit "kinyílt a csipa", és utána végigtoltam újra a TR1 -et, rájöttem, hogy annyira mégsem lett jó, aztán mint mondtam, nem nagyon van türelmem végigvinni mostanság a játékot.
    Nekem tetszik attól függetlenül, de tény ami tény a TR1 jobb. A TR1-nek imádtam minden kis pályáját, minden kis zugát, Anniversary-ban meg rühelltem a Great Pyramid pályát, mert van az a rohadt időrecsáklyázás... Fú de gyűlölöm azt. Ami úgy a TRA-s pályákból megfog, az a Lost Valley, meg a ST. Francis Folly. Egyiptomot a TR1-ben imádom, ebben utálom... A TR1-esben nincs semmi olyan hülye dolog, hogy tízmillió múmia meg akkor nincs az a sok szemét nyomófal meg penge, abba ilyesmi nincs. De a TRA is egy jó próbálkozás, de sztem a TRAE jobb lett volna. Legalább azt engedték volna befejezni és kiadták volna pc-re is. Jó lett volna. A TRA-nak a zenéje tetszik, meg az a pár pálya, meg a Croft manor, meg a csákla, kb. ennyi. A TR1-ben meg minden, zene, pályák, minden.

  2. #102
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anniversary-ban meg rühelltem a Great Pyramid pályát, mert van az a rohadt időrecsáklyázás...
    Úh, ne is mondd. A csáklyázás még nem lenne gáz - végre valami kihívás, ugye -, de azt nagyon utáltam, hogy mikor szórtam volna az ellent, helyettük azokat a céltáblákat lőtte automatikusan. Egy percig nem gondoltak bele? Vagy csak PC-n ilyen rossz? Esetleg van egy beállítás, ami megkönnyíti az ember dolgát? (Nem mondhatjátok, hogy nem próbálok minden lehetőséget kizárni. xD)

  3. #103
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Most járok az utolsó résznél, az Atlantisnál. Számomra ez a legkevésbé tetsző rész az Anniversaryben...
    Medium fokozaton játszok, ha ez megvan jön a hard Egyébként mivel nehezebb? Több enemy van? Vagy kevesebb mentési lehetőség, vagy kevesebb idő alatt kell teljesíteni az időkorlátos dolgokat?

  4. #104
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Tulajdon képpen az élet könnnyen megy le:P
    Nekem mindeggyik fokozat 1forma voltxDDNem tom, a Resi-ben sokkal jobban érezhetöek a nehézségi fokok, de itt??:P
    "Need doctor bad..."


  5. #105
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Tényleg nem nagy különbség van a szintek között. "Hard" fokozatot egyenesen gúnynak érzem.
    Szóval max annyi, hogy az ellenségbe több ólom kell, és mi magunk pedig több életerőt vesztünk. De tényleg nem venni észre. o.O

  6. #106
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Corty-Nekem is a céltáblát lőtte először és nem pedig azokat a szárnyas szörnyket. (PS2-őn vittem ki, easyben)
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #107
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Viszont valaki nem tudja, hogy honnan a jó francból lehetne megszerezni a TRA legeslegeslegrégibb bétáját, aminek a zenéje is más? Annyira jó lenne megszerezni. Már csak a zene miatt, meg a befejezetlen cuccokért.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  8. #108

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont valaki nem tudja, hogy honnan a jó francból lehetne megszerezni a TRA legeslegeslegrégibb bétáját, aminek a zenéje is más? Annyira jó lenne megszerezni. Már csak a zene miatt, meg a befejezetlen cuccokért.
    Van ulyen? o.O

  9. #109
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Elvileg volna... Csak a fene se tudja, hogy hol... ami egy két hónappal a kiadása előtt volt az végülis más zenés?
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  10. #110
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Akkor nem lesz olyan vészes, sztem van elég medipack mindenhol...
    Hard után a time trial...omg...

    Caroline-szerintem azért mert túl közel voltál a perem széléhez. Talán... Nekem ezzel nem volt gond...

Oldal: 11 / 19 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •