Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is erre a mondatra reagálnék: Én amikor vettük a PS2 -nket, akkor adták hozzá ajándékba a TRA -t, és talán ennek köszönhetően is tetszett nagyon. De amióta kicsit "kinyílt a csipa", és utána végigtoltam újra a TR1 -et, rájöttem, hogy annyira mégsem lett jó, aztán mint mondtam, nem nagyon van türelmem végigvinni mostanság a játékot.
Nekem tetszik attól függetlenül, de tény ami tény a TR1 jobb. A TR1-nek imádtam minden kis pályáját, minden kis zugát, Anniversary-ban meg rühelltem a Great Pyramid pályát, mert van az a rohadt időrecsáklyázás... Fú de gyűlölöm azt. Ami úgy a TRA-s pályákból megfog, az a Lost Valley, meg a ST. Francis Folly. Egyiptomot a TR1-ben imádom, ebben utálom... A TR1-esben nincs semmi olyan hülye dolog, hogy tízmillió múmia meg akkor nincs az a sok szemét nyomófal meg penge, abba ilyesmi nincs. De a TRA is egy jó próbálkozás, de sztem a TRAE jobb lett volna. Legalább azt engedték volna befejezni és kiadták volna pc-re is. Jó lett volna. A TRA-nak a zenéje tetszik, meg az a pár pálya, meg a Croft manor, meg a csákla, kb. ennyi. A TR1-ben meg minden, zene, pályák, minden.