Oldal: 18 / 19 ElsőElső ... 816171819 UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

  1. #171

    Alapbeállítás

    https://www.youtube.com/watch?v=LJYW9ZHkmbM

    Nézzétek meg!Vannak benne érdekes dolgok..pl T-rex boss nem volt beszorítva egy lyukba...: )

  2. #172
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Ezt nézzétek milyen durva bug xD
    http://youtu.be/vr9bha19XLY

  3. #173

    Alapbeállítás

    Durva, de ez olyan "kierőszakolt" bug. Ilyen szrtm majd minden játékban van.

  4. #174
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Ja értem Nekem is volt ilyen a TRU-ban bár nekem még szándékomban sem állt ilyet csinálni

  5. #175
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    És akkor már ebből a részből se hiányozzon a speedrun. Félelmetes, hogy egyesek milyen dolgokat nem tudnak. Nekem nem kenyerem az ilyen, de kaja közben jókat lehet rajta röhögni.

    https://www.youtube.com/watch?v=DJ91K4LPKXU

  6. #176

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Mikor megjelent a TRA, kipróbáltam, de a játék közepénél feladtam. Most úgy gondoltam, hogy újra próbálom.
    WIN10 Home, HATRED
    És nem sikerült rendesen játszani vele, mert a következő a gondom, amire a megoldást nem találtam sehol.

    1) Először is, nem tudod profilt csinálni és betölteni. Ha megnézem a helyén, van könyvtár, és van egy 0-ás fájl. Ennyi, de semmi más. Ez a legnagyobb gond éppen most.
    2) A letöltött mentéseket sem tudja elindítani: fekete képernyő csak ha megkeresem a futó progik között, onnan tudom kilőni.
    3) Már megoldódott, de az elején pályát se tudott betölteni. Erre egy külső vinyóra telepítettem, és jó lett. Tudom játszani a check pointokkal, és ha nem kapcsolom ki soha

    A neten sokan hivatkoznak a Steam.exe jogosultságára. Mi van? Minek is? Ez nem steames... Egyéb jogosultságokra is hivatkoznak. Szerintem sokat kipróbáltam, de bátran írjatok. Ha már megvolt, majd mondom. Ha az 1) pont megvan, akkor minden oké lesz. Az R55-höz még nem nyúltam, de az lesz a következő...

  7. #177

    Alapbeállítás

    Megnéztem az R55-öst, ugyan az, sőt, még kicsit rosszabb: ha gépen van (eMMC-m és gyórsítótárazott SD-m van csak), el se indul. Ha külső vinyón, akkor megy, de a gépen lévő Eidos könyvtárban a létrehozott profile.traprofile file 0-ás; szerintem nem tudja módosítani valamiért...

  8. #178

  9. #179

    Alapbeállítás

    A HATRED és az R55 az. De itt pl. beszélnek a magyarításról mindkettővel kapcsolatban, de nincs szó ezek profil problémájáról.

    Mikor először játszottam, akkor is törtet használtam még az XP korszakban gond nélkül.

    Még a nem unikódos programok beállítást is végig zongoráztam, mert még mai is történik olyan (pl. Firefox nem oly régi frissítése után; aztán pár nap múlva jött a javítás), hogy magyar WIN alatt (én pl.) japánt használva (kell, mert tudok, és a szótár csak úgy olvasható), az ékezetes user nevek miatt összefossa magát egy-két progi.

    Nagyon utáltam a WIN10-ben, hogy minden váratlan helyen engedély kellett a fájlok ügyködéséhez, ezért egyszer jól kinyírtam az engedélyeket. Most már majdnem sose szól. Azt gyanítom, hogy ott történt valami a saját vagy a WIN hibája miatt. És hátha valaki nagyon pro ebben, és egyből vágja, mit nézzek meg, és javítsak...
    Másik tippem a rendszermeghajtó típusa, de semmilyen magyarázatot nem tudok rá.

  10. #180

    Alapbeállítás

    Hát én ebben nemtok segíteni, sajnálom. De hátha, vannak itt néha okosabbak.

Oldal: 18 / 19 ElsőElső ... 816171819 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •