Oldal: 15 / 19 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

  1. #141
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Dorci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom a ruhákat megszerezni? jelenleg ps2 játszok. köszi
    Hát gyűjtsd be a kincseket meg a relikviákat. a tombraiders.hu TR: Anniversary végigjátszásában benne van az összes.
    Anything could happen
    And it will

  2. #142

    Alapbeállítás

    Köszi szépen!

  3. #143

    Alapbeállítás

    A Tomb Raider Anniversary-ba végigvittem 3 fejezetet időre van egy csomó csalásom,de már csak egyiptom maradt,de nem merem végig csinálni. Szavazást indítok. Aki arra szavaz hogy vigyem végig az küldjön egy jelet,aki arra szavaz hogy ne az meg egy jelet.

  4. #144

    Alapbeállítás


    Így jó?

  5. #145

    Alapbeállítás

    Íme néhány csalásom:
    Utoljára módosítva: deni12 által : 2013-03-16 21:05

  6. #146

    Alapbeállítás

    deni124 Lécci fejezd ezt be. Nem érdekelnek a csalásaid. Amúgy ott van a főoldalon minden a játékoknál. Szóval lassíts kicsit.

  7. #147
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    hát nem tudom, ez igen veszélyes feladat lenne.... :S nem venném szívemre ha bajod esne.
    inkább küldök egy szomorú jelet akkor.
    Anything could happen
    And it will

  8. #148

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Elakadtam a 13. The Lost Island - The Great Pyramid.TRASave magas lávás szoba második Checkpointjánál ahol már kijönnek a falból a rudak is. Levadászom a csírkéket megvan a 2 rúd oszlop csimpi majd megint rúd lengés majd megint lengés na és ott nem kapja el a peremet. KB. 3.5 órája csinálom és nem megy. Pedig a végigj.-ben és videón is úgy mutatja nekem még sem éri el. Nem tud valaki egy közvetlen utánna lévő Checkpointot?

    Előre is köszönöm Lipi

  9. #149

    Alapbeállítás

    Mentések--Savegames(original): http://tombraiders.hu/index.php?opti...mid=43#pyramid
    Van a zipben 13 mentés, az egyik csak jó lesz. Az autosave-t és a Profile-t ne másold be. De mindenekelőtt mentsd el valahova a te mentéseidet.

  10. #150

    Alapbeállítás

    A különböző pályák után a játék feloldott egy csomó dolgot, a ruhákkal lehet vmit kezdeni, vagy csak úgy vannak?

Oldal: 15 / 19 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •