Eredmény: 1 - 10 (186) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Anniversary társalgó

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Mikor megjelent a TRA, kipróbáltam, de a játék közepénél feladtam. Most úgy gondoltam, hogy újra próbálom.
    WIN10 Home, HATRED
    És nem sikerült rendesen játszani vele, mert a következő a gondom, amire a megoldást nem találtam sehol.

    1) Először is, nem tudod profilt csinálni és betölteni. Ha megnézem a helyén, van könyvtár, és van egy 0-ás fájl. Ennyi, de semmi más. Ez a legnagyobb gond éppen most.
    2) A letöltött mentéseket sem tudja elindítani: fekete képernyő csak ha megkeresem a futó progik között, onnan tudom kilőni.
    3) Már megoldódott, de az elején pályát se tudott betölteni. Erre egy külső vinyóra telepítettem, és jó lett. Tudom játszani a check pointokkal, és ha nem kapcsolom ki soha

    A neten sokan hivatkoznak a Steam.exe jogosultságára. Mi van? Minek is? Ez nem steames... Egyéb jogosultságokra is hivatkoznak. Szerintem sokat kipróbáltam, de bátran írjatok. Ha már megvolt, majd mondom. Ha az 1) pont megvan, akkor minden oké lesz. Az R55-höz még nem nyúltam, de az lesz a következő...

  2. #2

    Alapbeállítás

    Megnéztem az R55-öst, ugyan az, sőt, még kicsit rosszabb: ha gépen van (eMMC-m és gyórsítótárazott SD-m van csak), el se indul. Ha külső vinyón, akkor megy, de a gépen lévő Eidos könyvtárban a létrehozott profile.traprofile file 0-ás; szerintem nem tudja módosítani valamiért...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •