Eredmény: 1 - 7 (7) összesen

Téma: Kentaurok és Adrenaline Dodge segítség

  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Arrow Kentaurok és Adrenaline Dodge segítség

    Kentaurok legyőzése:

    Úgy vettem észre a legötbben itt akadnak el a játékban. Ez általában amiatt van, hogy hiába vannak túl a játék majd felén, még mindig nem tudják rendesen hogy hogy kell végrehajtani az Adrenaline Dodge-ot. Ha ezt már helyesen csinálod, nagy valószínűséggel magadtól is rá fogsz jönni mit kell csinálni.


    Ha mégsem, a lépései a következők:

    • Lövöd az ellenfelet amíg a "dühük" fel nem megy (ezt egy csík muatja az életüket jelző vonal alatt).
    • Először kővé próbálnak dermeszteni, ezt elkerülheted azzal hogy nem fordulsz feléjük.
    • Ismét felidegesíted őket, és amikor rádtámadnak "mérgükben", végrehajtod az Adrenaline Dodge-ot.
    • Ekkor a fejlövéstől pár másodpercre elkábulnak. Ilyenkor rálövöd a Grappling Hook-ot (kampó kötéllel, tudod?), és a "használ" gombbal magad felé húzod a páncélját amibe ez beleakadt (magyarul elrántod tőle a köteleddel a páncélját).
    • Az előbbit megcsinálod a másikkal is (az egyébként mindegy másodszor melyiket "idegesíted fel", a pajzsos fog neked rontani).
    • Ezután ha tovább hergeled őket, már csak a kővé dermesztéssel fognak próbálkozni. Mikor ezt teszik, emeld fel az előbb elrántott pajzsok egyikét és fordulj valamelyikük felé, ettől ő dermed kővé, és szét tudod lőni.
    • "Öblítse le, és ismételje meg"


    Remélem tudtam segíteni.

    (mrique)

    Adrenaline Dodge

    Sokan kérdezték már a lassítás helyes végrehajtási módját, sok helyen meg is lehet találni jó leírásokat, bár van aki néhány felesleges mozzanatot is az adrenaline doge részének vél.

    Igazából nagyon egyszerű az egész, mindössze három dolognak kell teljesülnie:
    • Az ellenfél a képernyőn, az aim (piros karika) az ellenfélen legyen
    • Mozogj valamilyen irányba
    • Mikor a kék négy ágú nyíl megjelenik megnyomd a guggolás gombot.


    Előtte persze értelem szerűen "fel kell idegesíteni" az ellenfelet. Ha ez sikeres, egy narancs karika jelenik meg körülötte pár másodpercre, és egy hang is jelzi ezt. Az állat neked ront, ha a három említett feltétel teljesül két cél karika elindul a képernyő két sarkából, és mikor összeérnek és pirosra vált a színük egyetlen lövés és kiterül az ellenfél.

    Néhány tipp:
    • Miután az állat "bedühödött" és neked ront, már ne lődd, mert így nagyobb eséllyel rontod el a fejlövést.
    • Érdemes folyamatosan mozogni valamerre, így nem kell külön az iránygombbal bajlódni mikor a nyilak megjelennek
    • Ha a "combat mode"-ot "advanced toggle"-re állítod a beállításokban (tehát nem teszi el a fegyvert amikor nem lősz), nem kell egy gombot külön a fegyver kint tartására és célzásra nyomva tartani.




    (mrique)
    Utoljára módosítva: Roli által : 2015-07-07 00:55

  2. #2

    Alapbeállítás

    Én szeretem ezt az adrenaline dodge-ot használni és elképzelni nem tudom hogy nélküle hogyan lehet végigvinni a játékot !
    A T-Rexes pálya azért van hogy begyakorolja mindenki a megfelelö módszert !
    A Kentaurok régebben szétszivattak pskettön de most már nem okoznak gondot (gyakorlat teszi a mestert)
    Annyit még hozzáfüznék az elöttem szólokhoz hogy elég az egyik kentaurtól elszedni a pajzsot,ha utána kövé akar bármelyik változtatni egy gyors pajzsemelés jó idöben és annyi ! Nekem volt hogy mindkettö megkövült egyszerre tiszta élvezet volt öket kifektetni !

  3. #3

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni:

    Végigolvastam ezt a leírást is, de sehogy sem akar bejönni az Adrenaline Dodge funkció.
    Amikor megjelent a négy irányba mutató nyíl, akkor próbáltam egyszerre megnyomni a Shift + valamelyik irány gombot, illetve próbáltam a szóköz + valamelyik irány gombot is, de egyik sem működik.

    A kentaurokig eljutottam az Adrenaline Dodge nélkül, de innen játszhatatlan a játék e nélkül.
    - Mi lehet a probléma?
    - Hogy lehet ezt az Adrenaline Dodge funkciót bekapcsolni?

    A válaszokat köszönettel várom.
    Utoljára módosítva: Atlasz által : 2018-07-17 18:04

  4. #4

    Alapbeállítás

    Milyen Adrenalin Dodge? Ide nem az kell, nem az van leírva, hanem:
    Itt van, olvasd el figyelmesen. https://tombraiders.hu/trgames/anniv...id=107#tihocan
    Utoljára módosítva: OBig által : 2018-07-17 21:00

  5. #5
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Deee, egyről beszéltek, ami a végigjátszásban le van írva, az is Adrenaline Dodge

    Idézet Atlasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni:

    Végigolvastam ezt a leírást is, de sehogy sem akar bejönni az Adrenaline Dodge funkció.
    Amikor megjelent a négy irányba mutató nyíl, akkor próbáltam egyszerre megnyomni a Shift + valamelyik irány gombot, illetve próbáltam a szóköz + valamelyik irány gombot is, de egyik sem működik.

    A kentaurokig eljutottam az Adrenaline Dodge nélkül, de innen játszhatatlan a játék e nélkül.
    - Mi lehet a probléma?
    - Hogy lehet ezt az Adrenaline Dodge funkciót bekapcsolni?

    A válaszokat köszönettel várom.
    Szia!

    Lehet, a sorrenddel van a gond, vagy a gombok egyszerre történő lenyomásával. Nem egyszerre kell megnyomni a gombokat, hanem egymás után, jó időzítéssel. Amikor megjelennek a nyilak, először egy iránygombot kell nyomni, hogy milyen irányba szeretnél elmozdulni, majd rögtön utána a Shiftet a kitéréshez. Amikor a célkereszt piros, akkor kell lőni.

  6. #6

    Alapbeállítás

    Végre - a játékban először - sikerült.

    Köszönöm.

    Valóban a gombok egymás utáni megnyomásával, és a megfelelő időzítéssel (néhány tized másodperc is számít!) lehetett megvalósítani az Adrenaline Dodge módot. (Az ellenfél fejlövését.)

  7. #7
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Emlékszem, én is szenvedtem vele rendesen anno. Örülök, hogy sikerült, további jó játékot

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •