Oldal: 14 / 81 ElsőElső ... 412131415162464 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (805) összesen

Téma: Zenei topic

  1. #131
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyeljetek,szerintem nyerhet. A külföldieknek hihetetlenül tetszik a dal,és majdnem mindegyik szavazást mi nyerjük az interneten. Ez persze nem egyenlő az élő versennyel,de azt lehet mondani,hogy akik szavaznak a neten,azok nézik a versenyt is,és minden bizonnyal szavaznak majd arra is,akire a neten szavaztak.
    Mint Kati is mondta,és ezt Én is így gondolom,hogy minden a versenyen dől el.
    Minden országból 10 tagú zsűri érkezik,és a szavazatok és a zsűri pontozásának elegye adja ki az eredményt. Szerintem,ha csak azt nézzük,hogy a szavazók szavaznak ránk,mert szeretik a dalt,akkor nyerhetünk,de a zsűri véleménye is fontos lesz. Ugye,az országok a sajátjukra nem szavazhatnak,és ez így fair,mert különben a nagyobb országok nyernének,mert többen vannak.
    Fontos lesz a koreográfia,a mozgás,a színpadi előadás a versenyen. Én láttam videót az egyik publikus táncóráról,és lesznek benne olyan elemek,amitől majd tátva marad mindenki szája. Persze a java részét mi nem láthatjuk,majd csak a versenyen.
    A blogomon minden fontos,naprakész információt olvashattok,akit érdekel.
    Én csak remélni tudom hogy Kati nem fog úgy járni mint régen a Nox.. Szegény Szilvi-nek 40 fokos lázzal kelett fellépnie és elég érdekes volt a hangja
    Nagyon szurkolok a Katinak( X faktorban is imádtam )
    Viszont azt én sem tudom mikor lesz a verseny..

  2. #132
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Aszem Május 10,12,14

  3. #133

    Alapbeállítás

    Robbie megelőzött! Fenébe!
    Igen,jól mondta,az elődöntő,amiben Kati 15.-ént lép fel,május 10.-én lesz az m1 vagy az m2-őn!
    Horus, ez számomra szívmelengető érzés, hogy kedveled Katit, és a dalát.
    Kitudja hogy pénz vagy nem pénz, egy dolog igaz, hogy sok helyen vannak a háttérben mocskos dolgok, így nem kizárt a pénzes dolog a versenyen sem, de remélem hogy nem lesz pénz a dologban ellenünkre.
    Igen a Nox sajnos rosszul járt, és ez lehet betudható Szilvi 40 fokos lázának is.
    De Én biztos vagyok benne hogy Kati teljes erőbedobással, csodálatos mozgásával és hangjával, valamint a többi 5 vokálos/táncossal Kati lenyűgözi a közönséget, és megnyeri a Dalfesztivált.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  4. #134
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Angolul egész jó. Magyarul valahogy nyávogósabb a refrénnél, angolul meg pont jól kijönnek a szavak, betűk. Vagy csak túl sok angol számot hallgatok..

  5. #135
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Sztem nem jo angolul, magyarul olyan jo a szoveg

  6. #136

    Alapbeállítás

    szerintem mindkettő verzió jó... csak az a vicces, hogy angolul meg magyarul teljesen másról szól xDDD

  7. #137
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Thumbs down

    Nem baj az, ha más. Jó az így is.
    Mindegy, szurkolok neki.

  8. #138

    Alapbeállítás

    nem mondtam hogy baj

    ez természetes is, a magyarok a magyarnak szurkoljanak

  9. #139
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Robbie megelőzött! Fenébe!
    Igen,jól mondta,az elődöntő,amiben Kati 15.-ént lép fel,május 10.-én lesz az m1 vagy az m2-őn!
    Horus, ez számomra szívmelengető érzés, hogy kedveled Katit, és a dalát.
    Kitudja hogy pénz vagy nem pénz, egy dolog igaz, hogy sok helyen vannak a háttérben mocskos dolgok, így nem kizárt a pénzes dolog a versenyen sem, de remélem hogy nem lesz pénz a dologban ellenünkre.
    Igen a Nox sajnos rosszul járt, és ez lehet betudható Szilvi 40 fokos lázának is.
    De Én biztos vagyok benne hogy Kati teljes erőbedobással, csodálatos mozgásával és hangjával, valamint a többi 5 vokálos/táncossal Kati lenyűgözi a közönséget, és megnyeri a Dalfesztivált.
    Igen, igen megfogja nyerni ( pozitív gondolkodás xD)
    A többi ország szerintem most elég siralmas lesz.. Német o. újra a Lena-át küldi akinek az új száma olyan mintha Diana Vickers-t hallgatnám roszabb verzióban.. Még Anglia az aki tetszik.. Dehát na, azért köcsögség hogy ilyen híres zenekart küldenek :P.
    Számomra a 2009-es év volt a legjobb . Ott olyan jó számok voltak( Sajna mi égtünk mint állat.. Ádok Zoli.. Júj...)
    Utoljára módosítva: Cindy által : 2011-04-28 15:15

  10. #140

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Angolul egész jó. Magyarul valahogy nyávogósabb a refrénnél, angolul meg pont jól kijönnek a szavak, betűk. Vagy csak túl sok angol számot hallgatok..
    Nyávogósabb??? Megöllek!
    Igen,nyerni fogunk!!
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

Oldal: 14 / 81 ElsőElső ... 412131415162464 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •