Oldal: 17 / 27 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (269) összesen

Téma: Lara's shadow-Lara Croft in trouble

  1. #161

    Alapbeállítás

    első poszt.feltettem egy gameplay videót.Sajnos az istennek se akarta a progi a hangot felvenni,szval zene szól közben...sajnos:/

  2. #162
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Jó lesz!

    LevelFarView= 50
    Ezt szerintem tedd bele a pályád scriptjébe, ezzel eltűnne a feketeség a távolban.
    És az állás animáció még mindig ismétlődik, ha jól látom

  3. #163

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lesz!

    LevelFarView= 50
    Ezt szerintem tedd bele a pályád scriptjébe, ezzel eltűnne a feketeség a távolban.
    És az állás animáció még mindig ismétlődik, ha jól látom
    persze,mert még nem cseréltem a Doppelgangert.Addig nem is fogom,amíg a Finish triggerelés nem megy
    mert tervbe vettem,hogy mindent cserélek.csak a hátraszaltó animációját tartom meg.
    csak annyit tudok megcsinálni,hogy kilépjen a menübe és passz.
    Köszönöm a tippet!

  4. #164
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Mi a baj a finish triggerrel? Következő pályára szeretél lépni?

  5. #165

    Alapbeállítás

    Igen.Ugye 3 pálya van.olvastam,hogy a kövi pálya számát kell beírnom,ahhoz hogy működjön.Először hülye fejjel beírtam h 1-2-3 stb.
    Aztán rájöttem hogy Strings részben kéne kimazsoláznom.Megvolt.de nem műkszik:/

    persze ellenőriztem minden objectet,h hátha az a baj,de nem.(egyébként az bekavarhat,hogyha A Lara_SKIN pályánként más?pl mint a TR3-ban)

  6. #166
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Kilép a játákból?

    Azt hiszem az a baj, hogy Lara és az alap cuccok nem egyformák, vagyis van valami lényegesebb eltérés a két pálya között, akkor nem tud átlépni, hanem kirak az asztalra

  7. #167

    Alapbeállítás

    vagyis ha az egyik pálya mondjuk városi,míg a másik meg földalatti,akkor nem biztos hogy működik?

    mert a Lara dolgok(pistol_anim,shotgun_anim stb.),valamint a load,save objectek,a gunflash,-shell,és fegyverek,medik,iránytű ezek azonosak.
    illetve azt szeretném megoldani,h egyik pályán Lara,másikon Doppel.az objectek viszont azonosak lesznek

  8. #168
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Lara outfitjének meg animációinak is azonosnak kell lenniük ahhoz, hogy sikerülhessen a pályaugrás. Ezt a ResetHUB paranccsal lehet kijavítani a scriptben (az egyenlőségjel után a következő pálya sorszámát kell beírni). Viszont ez a parancs kitöröl mindent az eszköztáradból, amit eddig felvettél. Ezt csak a TRNG-s PreserveInventory paranccsal lehet megakadályozni.

    Szerk.: épp most néztem meg a gameplay-t, eddig nagyon jól néz ki a pálya Csak itt-ott eltűnik a geometria, ha túl hosszú a távolság, de ha berakod a parancsot, amit Roli leírt, akkor ki is lesz javítva
    Utoljára módosítva: Matie által : 2012-03-11 17:32

  9. #169

    Alapbeállítás

    Köszönöm.
    Akkor felejtős a váltogatás....viszont a választ is megkaptam a Lara objectek animációi nem egyeztek meg.
    Beletettem Roli scriptjét,személy szerint nem láttam változást...vagy csak nem tudom hogy mit figyeljek...(mert a távolban a sötét ugyanúgy megvan...)

  10. #170
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Amit figyeni kell, az a sötét a távoli szobákban, ha olyat látsz, az azt jelzi, hogy ott már nem rajzolódik ki a pályád, mert túl messze vannak azok a részek.
    Ha az 50 nem elég, akkor növeld az értéket, amíg el nem tűnik a sötét (én 127-et szoktam használni a nagyobb terek miatt, de 127 fölé ne menj). Ez a szám az LE-s négyzetek száma egyébként, ameddig a pályának ki kell rajzolódnia.

Oldal: 17 / 27 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •