Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 37 (37) összesen

Téma: Tomb Raider 10th Anniversary Edition (Core Design)

  1. #31
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Ohh ez nagy kár! Pedig tényleg jól nézett ki! Sosem hittem volna hogy képesek ilyet tenni a csapatok egymással! Ez azért nem volt szép!

    Tényleg észrevehetően nem hasonlit a TRAoD és elődeiben megtett kalandokhoz valamint Lara tényleges "működéséhez". Szerintem ha akkor ezt ki tudják adni akkor nagyobb sikere lenne mint a sima TRA-nak.

  2. #32
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Rengeteg új kép (az egész threadet meg kell nyitni) és infó jött ki erről az utóbbi időben, és úgy néz ki, valamilyen formában talán napvilágot is láthat a projekt: https://www.tomb-of-ash.com/we-need-...rsary-edition/
    Csak promózni kell, aztán meglátjuk, mi lesz.

  3. #33

    Alapbeállítás

    Nemigazán tudtuk kihámozni Thakkal, hogy mi ez. Egy Anny remake? Megrippelték az Anny-t? És most Te arra kérsz minket, hogy mint Fansite, a Core ellen lázítsunk, hogy adjanak engedélyt a Ripnek? Én benne vagyok, csak nagyon furcsa ez pont tőled.

  4. #34
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Hát furcsa is lenne Bocsi, nem volt időm részletekbe bocsátkozni, pont az előző oldalon foglaltam össze röviden, mi ez, és a neten elég sok infó van róla. Pl. itt egy nagyon részletes 3 oldalas cikk: https://arstechnica.com/gaming/2015/...f-core-design/

    Nem kértem semmit, hanem beraktam azoknak, akiket esetleg érdekel. A lázítást én nem értem, hogy honnan jött, ez mindössze engedélykérés, semmi több. Arról szól, hogy valaki megszerezte az elkaszált TRAE egyik buildjét, és a közösség segítségét kéri, hogy megjelentethesse, és így eljuthasson a közösséghez. Ha sikerülne, az assetek (modellek, textúrák, stb.) a pályaszerkesztőknek is hasznosak lennének, de akár modderek játszhatóvá is varázsolhatnák a játékot.

    Annak idején tiltva volt az összes screenshot és videó ebből a játékból, mert szőnyeg alá akarták söpörni, de a rajongók nem felejtették el. Óriási csoda, hogy ennyi év után előkerült a játéknak egy verziója.
    Képek, videók: https://core-design.com/goodies_trae.html
    Utoljára módosítva: Matie által : 2020-08-07 00:11

  5. #35

    Alapbeállítás

    Bocsánat, de még most sem értem igazán. Most a Core Design, vagy a Crystal Dynamics féle Anniversary-t törték fel? És mire jutottak eddig? Mit csináltak a Rip-el? És van valami játszható verzió demó egyáltalán?

  6. #36
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    A hír alapján csak egy petíciót lehet aláírni? Ezt lehet itt is promotálni. Kár, hogy nincs közzétéve az a megkeresés, amit elutasítottak. Bár azért elég nagy merészségre vall, hogy ennyi munkaórát beleöljenek egy olyasvalamibe, aminek a megjelenésére alig van esély.

    Kár az egész mizériáért - mármint a Core verziók elkaszálásáért, mint AoD, vagy ez az Anniversary Edition - nem is tudtam róla, hogy ilyen is készül. Sosem voltam kibékülve a Crystalos cuccokkal.

  7. #37
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nagyjából igen, a petíció az egyik lehetőség, a másik, hogy a közösségi médián keresztül tudatjuk velük, hogy van erre igény.

    Most készült erről egy videó, szépen összefoglalták benne a lényeget:



    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat, de még most sem értem igazán. Most a Core Design, vagy a Crystal Dynamics féle Anniversary-t törték fel? És mire jutottak eddig? Mit csináltak a Rip-el? És van valami játszható verzió demó egyáltalán?
    Ez nem rip vagy feltörés, a Core Design Anniversary-jéből (ami soha nem jelent meg, mert elkaszálták) szerezte meg valaki a fájlokat. Eddig arra jutottak, hogy néhányan használhatóvá varázsolták, és képeket tudtak készíteni a pályákról, de nem a játékból, hanem egy programon keresztül. A játék egyelőre nem játszható, de az a cél, hogy ha kapnának engedélyt, elkezdhetnének azon dolgozni, hogy játszható lehessen.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2020-08-23 00:38

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •