Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen

Téma: Tomb Raider 10th Anniversary Edition (Core Design)

  1. #21
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Nekem még egy sima bétaverzió is tökéletesen megfelelne, de szerintem ez sem fog megvalósulni.

  2. #22
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet CrashHungarian98 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is jobb lenne, mint az igezi, de szerintem nem lesz kiadva. A TRA Retold szerkesztett pályát egyébként a TRAE ihlette?
    Én úgy tudom, hogy igen. Mindig eljutok odáig,hogy letöltöm, de ebben mindig akadályoz valami... Amúgy néztem gameplay vidit, és az outfit a TRAE-s és a Peruvian caves pályáét néztem, és abban a nagykapu ugyan az, mint a TRAE trailerben. Csak kár, hogy még csak a part1 van kész. Ha lesz időm letöltöm és kipróbálom. Amúgy Roli pályája az,amit nagyon várok(Revelations 4: The Curse of The Sword ),mert abban Legend alfa meg béta dolgait építi újra Roli, meg a TRAE-s helyszínekből egy párat, de ezt Ő is mondta. Nagyon várom már, ha a TRAE nem lesz kiadva sohasem, akkor a szerkesztetteket kipróbálhatjuk, és így tényleg kipróbálhatjuk valamilyen szinten ezeket, mint ahogy ezt Roli is mondta, most tőle idéztem. Persze csak ha nem baj.

  3. #23
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Anniversary Edition trailer HD



    Előkerült HD minőségben is.
    Úristen, ez... gyönyörű.

  4. #24
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Naaa, ne fájdítsd a szívem!

  5. #25
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Én már sírtam eleget utána, de hiába...

  6. #26
    Professzor LaraFan61 logója
    Csatlakozott
    12-12-22
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    136
    Gamer ID-k

    Steam ID: dettike28

    Alapbeállítás

    NAGYON szép,kár hogy nem jelent meg!KI a karom próbálni olyan jó lenne!AKAROM! de most komolyan .

  7. #27
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anniversary Edition trailer HD



    Előkerült HD minőségben is.
    Úristen, ez... gyönyörű.
    Fáj a szívem érte.

  8. #28
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Hogy hogy nem ilyen lett?

  9. #29
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy hogy nem ilyen lett?
    Ez egy jó kérdés. Közel volt a készhez a játék, amikor az Eidos végett vetett a Core Designak, így került a Crystalhoz.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-07-29 21:01

  10. #30
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ez egy nagyon szomorú történet, legalábbis számomra az. Annak idején, mikor az Angel of Darnkesst kiadták, sok hideget kapott. A Crystal kezdte el fejleszteni a következő TR játékot, a Tomb Raider Legendet. Az eredeti fejlesztőcsapat (megmaradt tagjai), a Core Design elkezdett dolgozni egy játékon a Tomb Raider 10. évfordulójának alkalmából Tomb Raider Anniversary Edition néven. A játék PSP-n, PC-n és PS2-n jelent volna meg, de csak PSP-s képek jelentek meg belőle (ezért olyan kicsik a képek). A Crystal valahogy megtudhatta, min dolgozik a Core és bizonyítani akartak, hogy ők is képesek arra, amire a Core (legalábbis egy hosszadalmas interjúban ezt írják), így a két fejlesztőcsapat egyszerre dolgozott az évfordulós kiadáson. A vicc az, hogy erről a Core Deisgn nem is tudott, az Eidos pedig hagyta, hogy ez így menjen... a játékuk már állítólag kb. 80%-os készültségben volt, mikor az Eidos beszüntette a munkálatokat, a Core Deisgnnak befellegzett, a Crystal pedig zöld utat kapott.

    Így megkaptuk 2007-ben a Crystal Anniversary-jét, ami egyébként jó játék, de nem maradt hű az eredeti játékhoz, a történetet elferdítették, néhány pályát megcsonkítottak, stb. Valószínűleg sosem tudjuk meg, milyen lett volna a TRAE, de jó látni, hogy a mai napig kerülnek elő új képek belőle. Emlékszem, amikor kb. 8 éve megláttam pár screenshotot belőle, azonnal megtetszett, mert hangulatos volt, gyönyörű színpalettával, stílusos építményekkel, világítással. Azóta is fáj a szívem érte.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •