YzaaA

A legjobb filmek

Értékelés
Nos akkor én is kezzek írni egy blogot ne maradjak ki a buliból
nos elsö én szerintem az eggyik legjobb film a filmtörténetben az a Lara Croft Tomb Raider
nagyon látványos,akciodús és szerintem mindenki itt ugyanezt gongolja.
A második nagy kedvencem az nem más mint a
Kaptár
nem is tudom mit mondjak rolla egyszerüen fantasztikus szeretem az akció filmeket na meg a horrort és rátaláltam erre egyszerüen imádom ezt a filmsorozatot^^
És hát a táncfilmeket is tisztelem mert egyszerüen imádom ahogyan táncolnak és ez a film nem más mint a Step Up
látványos koreográfiák ámulók és bámolok amikor nézem,ahogy profin táncolnak szinte eggyéválnak a zenével.
Na meg hát az autosfilmek sem maradhatnak innen ki
Most jön a leges legkedvencem az autosfilmek közül az nem más mint aTolvajtempó
egyszerüen imádom a kocsik álomszépek na meg az izgalom sem marad ki.egyszerüen imádom ahogyan a kocsikat ellopják mindössze 1 éjszaka alatt 50-kocsit.Hihetetlenül gyönyörüek az autok nagyon szeretem nézni minden álmom az lenne ha 1 ojan kocsiban ülhetnék egyszerüen gyönyörüek!!!
na meg a Halálos iramban
abban is van izgalom de tövig!!!^^
és a Teljes gázzal
gyönyörü feltuningolt kocsik csak ugy süvittenek a szélben nagyon imádom a kocsikat meg a mocikat<3nagyon érdekfeszítö és csodálatos.
Na meg a parodiákrol ne is beszéljünk.XD
ABolond szél fújés az 50 elsö randia legeslegjobb!!!!^^<3nagyon sokat lehet rajta kacagni mindig lefáradok rajtaXDA szereplök ojan bolondok na meg a Bazi nagy filmmeg avámpiros filmna az aztán agyfárasztó filmXD.komolyan annyi marhaságot csinálnak egyszerüen röhejes

Utoljára módosítva: 2011-06-23, 11:37-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Címkék: Nincsen Címkék módosítása
Kategóriák
Film

Hozzászólás

  1. YzaaA logója
    eggyet kifelejtettem de látom itt nem lehet javítani
  2. Robbie logója
    Lehet szerkeszteni ott van jobb oldalt lent egy cerka,
    És még írj valamint mert csak 833 karakter található, és jó lenne az 1500at megközelíteni :D
    Mélyebben fejtsd ki a gondolataidat akkor több karakter születik!
  3. YzaaA logója
    holnap majd megcsinálom
    kíjavítottamígy elég lessz?
    Utoljára módosítva: 2011-06-23, 11:38-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  4. Ting logója
    Step Up-ból szerintem csak a 2 meg a 3 jó, az 1 túl "balettozós, lávcsi-szercsizős."
  5. YzaaA logója
    szerintem is
    a 2 es a legjobb<3
  6. horus logója
    Nekem meg pont, hogy az 1 tetszik a legjobban aztán meg a 2, a 3 már nem fogott meg annyira
  7. YzaaA logója
    na de a Vámpíros filmet ajánlom mindenkinekXDDDDDD
    na az aztán tényleg agyfárasztó filmXDDD
  8. horus logója
    Vampire Suck ?
  9. YzaaA logója
    Jaja(......)