horus

Top 10 játékarakter

Értékelés
Itt az ideje elkezdeni a blogolást és ezt egy 'Top 10 kedvenc játékarakter' listával teszem

10.Duke Nukem
Ki ne játszott volna még Duke Nukemmel?! Őt mindenki ismeri egy jóképű, kigyúrt, vicces, menő akcióhős.Őt nem lehet nem szeretni



9.Sonic
Igaz mostanában gyengélkedik, Sonic egy Legenda a játékvilágban



8.Lighting
A Végső Fantázia 13 sztárja egy rideg, sőtét múltal rendelkező nő.A kis rózsaszin hajú nőcike a szivembe lopta magát.



7.Batman
A világhirű szuperhős komoly és sötét stilusával a 2008as Batman Arkham Asylumban szinte mindenkit magával ragadott.



6.Prince of Persia
A homokos herceg sem maradhat le a listámról. A PoP trilógia kihagyhatatlan élményt nyújt.



5.Chris Redfield
Már az első Resident Evil játékban főszereplő volt, mikor először elkezdtem játszani vele mindjárt tudtam, hogy ő lessz az én emberem.Őt még egy TR játékban is szivesen látnám

4.Jill Valantine
Még egy Resident Evil karakter, Jill egy sexy, akcióhősnő.A második kedvenc női akcióhősnőm.Jill első látásra szerelem volt!

3.A bronzérmes nem más mint Crash Bandicoot
A Naughty Dog által szült rókát kötelező ide raknom, nem rég beszereztem a Crash Bandicoot 3.részét ami fantasztikus imádok ugrálni a kis rókával, egy fantasztikus kaland ez.Igaz egy gyerekjáték, de vannak olyan pályák benne ami miatt ez a játék sokkal nehezebb lessz mint egy nem éppen gyerekeknek szánt játék.

2.Ez a játékkarakter majdnem megfosztotta a trónt az első helyezettől.Az elmebeteg hős második helyezett lett. Alan Wake egy érthetetlen karakter, a játék során van mikor azt hiszed bolond, van mikor azt hiszed nem az hanem megtörténnek vele ezek a dolgok.Alan Wake horrorisztikus kalandjában ezernyi csavar van sosem fogod tudni mi az igaz mi az álom mi a valóság a játék 2 másodperc alatt teljesen magába szippantot, a kicsi eladások miatt nem biztos a folytatás viszont ilyen kalandot kár volna abbahagyni.

1.A JátékVilág királynője nem más mint Lady Lara Croft
Lara egy nagyon okos, ügyes, erős régészhölgy, a stilusával teljesen lenyűgözött még annó 7 évvel ezelőtt.A a hihetetlen hangulatos játékairól asszem nem kell előadást tartanom

Utoljára módosítva: 2011-06-28, 18:39-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Játék

Hozzászólás

  1. CrashHungarian98 logója
    Crash Bandicoot nem egy róka, hanem egy erszényes borz
  2. horus logója
    Jah úgy néz ki mint egy róka :O Azt hittem hogy az
  3. Robbie logója
    Sonic és Crash meglepett, nem gondoltam volna hogy szereted, hisz az előzőkkel nem egy kategóriában vannak :D
    Dehááát az első hely természetesen Lara!:thumb:
  4. Kacsa logója
    ezen a "homokos" hercegen jót röhögtem xDD
    Jill nálam a második kedvenc harmadik Faith, a negyedik meg Kate (Wilson)
    az ötödik meg Leon, de igazából mind az 5-öt imádom
    Utoljára módosítva: 2011-06-22, 12:31-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  5. Ting logója
    Egyetértek a 10.-kel, a 6.-kal, az 5.-kel, a 4.-kel, és az 1.-vel.
  6. Michele logója
    Kacsa, én még mindig azon röhögök.
    Nem akarok ünneprontó lenni, dee... Nem úgy volt, hogy Lara eredetileg NEM régész? Most komolyan kérdezem, mert már összezavarodtam.
  7. horus logója
    Miért nem tudok berakni több képet ???
    Mikor beakarom rakni akkor azt irja ki hogy 10nél több képet nem rakhatok be pedig csak 5 kép van berakva :S: S
  8. namivanmar logója
    a PoP "trilogiában" (meg a Forgotten Sands-ben) pont egy másik szereplő volt. Ez a "herceg", aki a képen van egy különálló történettel rendelkezik. Amúgy nagyon jó karakter jó párszor megnevettetett játék közben. Én szeretném ha folytatnák ezt is, mivel az újabb rész nekem nem is tetszik...mármint semmi extra. lapos.
  9. horus logója
    Én ugy tudom hogy a 2008ban is ő az csak ez mindenek előtt játszódik
    TFS meg nem rossz csak hát nagyon könnyű és rövid és abban is az a herceg van mert az meg a WW és aT2T között játszódik
  10. Ting logója
    A 2008-ban egy teljesen új szereplő van, ő eleve nem is "herceg", csak a játék végén lesz az. Annyi, hogy a Hercegnek a "szerelme, mondjuk így" Farah volt, ennek meg a szamarát hívják Farahnak.
  11. Caroline logója
    A homkos hercegen én is röhögtem, tudtam hogy nem hagyod ki Jill se
    Resident Evilben játékokban nekem 2 kedvencem is van a jók közül Jill a rosszak közül pedig Wesker olyan zsír a napszemcsije :-)
  12. emiccy logója
    nem shemmi horus
  13. Gegooo logója
    Nekem ezzel a listával csak annyi a bajom,hogy nem residenteztem és nem ismerem a karikat.A 2. pontú főhőssel se játszottam(mármint a játékkal)
    és épp ezért őt se ismerem.De azért megosztanám a saját top 3-at.
    3.Prince of Persia hercege a PoP-os herceg
    2.Geralt witcher
    1. Lara Croft bár szerintem ez egyértelmű volt.
    Melesleg klasszul megcsináltad horus nekem tetszik a lista