Ting blogja

Gondolataim - II. rész: Gondolatok a semmiről, és egy kicsit a videojátékokról

Értékelés
[Ez egy igazán különleges bejegyzés lesz. Tudnotok kell, hogy amik ezek után lesznek leírva, azokat mind az iskolában, lyukas órán írtam tegnap 10:05 és 10:20 között. Ez tűnt a legjobb elfoglalásnak. Jó szórakozást ehhez a "különkiadáshoz!" ]

Mi történik, ha az embernek lyukas órája van, és unatkozik? Ez. Megírja eddigi legfeleslegesebb blogposztját az iskolában. Igen, Kedves Olvasóm, ha ezeket a sorokat olvasod, az azt jelenti, hogy sikeresen hazatértem "az unalom börtönéből", és képes voltam bemásolni azokat, amiket most ebbe a füzetbe írok.

Kb. fél oldal eltelt azzal, hogy írtam a semmiről. Talán ideje lenne valami értelmesről beszélni, talán nem, legalább így sikerül átéreztetnem, hogy milyen unalmas a 3. emelet pihenőjében ülni, miközben zaj hallatszódik át az ajtókon keresztül.

Jó lenne már otthon lenni. Otthon... kényelmesen ülni a fotelben, miközben az X360 kontrollerét nyomkodva próbálom végigvinni a Mirror's Edge Time Trial-jait min. 2 csillagosra. Innen üzenem Kacsának, hogy minden tiszteletem amiért sikerült ki1250G-zni ezt az amúgy fantasztikus játékot.

Köszönöm a figyelmed, legalább nem ment el ezzel az idő feleslegesen, kérlek írj egy kommentet ha elolvastad, és írd le a véleményedet. Ki tudja mit hoz a sors, talán hamarosan ismét következik egy ilyen különleges blogposzt.

-Ting

Utoljára módosítva: 2011-11-10, 14:46-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Általános , Játék , Minden egyéb

Hozzászólás

  1. Kacsa logója

    köszönöm, hogy tisztelsz emiatt, mert tényleg idegölő volt az a Superstar acsi. (tudooood, a Superstar 90 time trial csillagot igényel O__o)
  2. Ting logója
    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása

    köszönöm, hogy tisztelsz emiatt, mert tényleg idegölő volt az a Superstar acsi. (tudooood, a Superstar 90 time trial csillagot igényel O__o)
    Örülök, hogy nincs meg a DLC, az alapjáték csak ötvenet kér. Amúgy van most 200 MS pontom, de hát ember... 800 MS pont 8-9 pályáért és 6 achievementért? Kösznem.

    UI.: Most jutott eszembe, hogy nem 9-kor írtam meg, hanem 10-kor, csak ennyi javítás történt.
  3. Michele logója
    Elvoltál.
  4. Ting logója
    Idézet Michele eredeti hozzászólása
    Elvoltál.
    El bizony.
  5. YzaaA logója
    Elolvastam, mint midig!!
    Egyet értek unalmadban bármi eszedbe juthat, és mig hazaérnél, elfelejtenéd, ezért le kell írni:P
    Én is ezt csinálom, lassan naplot is vezethetnék a gondolataimbol!:P
    Ez a blog is jora sikeredett, mint mindig!!
  6. Ting logója
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása
    Elolvastam, mint midig!!
    Egyet értek unalmadban bármi eszedbe juthat, és mig hazaérnél, elfelejtenéd, ezért le kell írni:P
    Én is ezt csinálom, lassan naplot is vezethetnék a gondolataimbol!:P
    Ez a blog is jora sikeredett, mint mindig!!
    Tenkjuh!
  7. Kacsa logója
    Idézet Ting eredeti hozzászólása
    Amúgy van most 200 MS pontom, de hát ember... 800 MS pont 8-9 pályáért és 6 achievementért? Kösznem.
    Valóban nem éri meg.
    Amúgy én akkor vettem, meg, amikor vásároltam 2100 MS pontot. Abból lejött 1200, és azt az LC:GoL-ra költöttem el, ami bizony megérte.
    Maradt 900 pont, abból - gondoltam - megveszem a Pure Time Trials-ot is.
  8. Ting logója
    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása
    Valóban nem éri meg.
    Amúgy én akkor vettem, meg, amikor vásároltam 2100 MS pontot. Abból lejött 1200, és azt az LC:GoL-ra költöttem el, ami bizony megérte.
    Maradt 900 pont, abból - gondoltam - megveszem a Pure Time Trials-ot is.
    Én is voltam már így, amikor megvettem a 3 Fruit Ninja Kinect DLC-t, (160 MS pont fejenként, pont annyi amennyit érnek ) mert a Resi4 HD olcsóbb lett mint gondoltam. Viszont ha már XBOX Live Arcade, akkor inkább megveszem majd az I Am Alive-ot, vagy a Joe Danger: Special Edition-t, amiről sajnos nem tudok semmit, azonkívül hogy majd egyszer jön.