Ting blogja

Helyzetjelentés

Értékelés
Huhh... úgy érzem elég sok telt el azóta mióta legutóbb virtuálisan tollat ragadtam, és írtam nektek. Azóta kőkeményen elkezdődött az iskola, tanulni köll, az idő kevés, és anyu okos, mert Fluor Tomival mos. Így természetesen nekem is kevesebb időm van, mint a nyáron, viszont erre vannak a csodálatos hétvégék. Rebecca Black is szereti, mi is szeretjük.

De térjünk át a kockulósabb részére a cikknek! Amikor volt szabadidőm, meg kedvem, alap, hogy azt játékkal töltöttem el. Mivel nem volt nálam kettő darab kicsi Legó, ezért XBOX360-on játszottam a Rise of Nightmaresszel, amiből egy tesztet is szeretnék csinálni amikor meglesz az 1000G (nyugalom, lehetséges ), illetve tegnap előtt lett meg a Resident Evil 4 HD verziója. PC-n még mindig a Super Meat Boy megy ezerrel, plusz egy jóbarátom kölcsönadta a Zombie Drivert, és néha azt is elő szoktam venni.

Fura ez a cikk, mivel a nyan.cat-es bejegyzésen kívül ilyen még nem volt, hogy fogjam, azt írjam ami az eszembe jut. Mi volt benne a tanulságos? Az, hogy nem haltam meg, élek és virulok, és 1 hónap után sem voltam képes kirakni a Portal-őrület 4. és 5. részét a HunGamerZ blogra. Ejj...

UI.: Tudni szeretnétek miért ezt az oldalt választottam az írásra? Mert itt legalább olvasnátok is. Vannak páran, akik rengeteget kommentelnek, például Kacsa, vagy YzaaA, akiknek nagyon köszönöm, és ígérem, hogy a következő cikkem már egy teszt lesz. Vagy nem.

-Ting

Címkék: Nincsen Címkék módosítása
Kategóriák
Minden egyéb

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    köszi hogy örülsz neki hogy örülök neki hogy te annak örülsz hogy ide írhatsz
  2. YzaaA logója
    kössz Ting nagyon jól esetyt hogy megemlítettél engem is
    én tényleg elolvasok minden cikket blogot legyen az akármi ha érdekel vagy esetleg agyfárasztó akkor jöhet..
    és bocs hogy ijen késön olvastam el csak most volt idöm és türelmem hozzá^^*