dzsemfix

Kedvenc játékaim

Értékelés
Sziasztok!
Leírom a kedvenc játékaim. Ajánlom őket mindenkinek.
1. Tomb Raider
Ezt ezen a fórumon mindenki ismeri, úgyhogy nem írok róla semmit.
2. The Godfather
Nagyon szeretem ezt a játékot. Az benne a kedvencem, hogy szinte akármit megtehetünk. Lehet verekedni, lövöldözni, rendőröket lefizetni, üzletek főnökeit megfenyegetni, kocsit vezetni, és mind ezek mellett még vannak benne küldetések is. Nekem tetszik a grafikája, a hangulata.
3. Red Steel
Eddigi kedvenc wii játékom. Lövöldözős, kardozós, egész jó grafikával.
4.. Matrix:The Path Of Neo
Nagyon jó mátrixos játék. Neoval kell végigvinni a pályákat. Lehet benne verekedni, lövöldözni, ügynökökkel verekedni, és ráadásul vannak benne különleges támadások is, amik nagyon látványosak. Minden pálya végén kapok egy pontot, amivel egy mozdulatot lehet "megvenni".
5. Jak 2
Nem nagyon ismerem a Jak játékokat (még a Jak X van meg nekem) , de ez szerintem egy jó játék. Vannak benne feladatok, amiket végre kell hajtani. A feladat abból áll, hogy elmész egy adott helyre, ott elvégzed a küldetést és a végén visszamész oda, ahol kapod a küldetéseket. Mászkálhatsz a városban, lophatsz járművet, de az őrökkel vigyázz!
6. Call Of Duty World At War Final Fronts
Szerintem egy nagyon jó háborús játék. Van, amikor házakban kell mászkálni, van amikor tankot kell használni, van olyan is, hogy tankokat kell kilőni. Ha lelőttél valakit, annak használhatod a fegyverét, még a lángszórót is!

Hát, nekem ezek a kedvenc játékaim

Utoljára módosítva: 2011-09-05, 21:47-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Címkék: Nincsen Címkék módosítása
Kategóriák
Kategorizálatlan

Hozzászólás

  1. Ting logója
    A Tomb Raiderrel meg a Mátrixszal egyetértek, a Path of Neo iszonyat jó lett!
  2. dzsemfix logója
    JAVÍTÁS:
    3. helyen a red steel áll. (kifelejtettem, pedig ez a z eddigi kedvenc wii játékom)