Ting blogja

Az utolsó 2 Napi zenedózis [2011.08.18. + 08.21.]

Értékelés
2011.08.18. Csütörtök:

Folytatom a blogolást, folytatom a rímet,
ó, mit tegyek, kommentben írd meg!

Olyan sok előadó szerepelt már, viszont valahogy kimaradt Cookie Monsta. A Circus Records egyik nagyágyúja már régóta készít naggggyyyyon komoly dalokat, és úgy gondolom, érdemes lenne meghallgatni azt a számot, amit az elsők között hallottam tőle. Szóljon tehát a Ginger Pubes!

A trekk megtalálható a Ginger Pubes / Blurgh! EP-n, aminek a Beatport linkjéhez kattintsatok IDE!



Egy újabb QR-kóddal szeretnék búcsúzni, pénteken nem biztos, hogy tudok írni, de most nem azért mert lusta vagyok, hanem mert nem sűrűn leszek itthon a nap folyamán.



-----------------------------------------------

2011.08.21. Vasárnap:

Gondolom észrevettétek, hogy kimaradt pár nap. Ez azért van, mert úgy döntöttem, hogy ma hivatalosan is lezárom a Napi zenedózis készítését.

Miért is?
Közeledik az iskola, és nem biztos hogy lesz időm minden nap csinálni őket. (főleg úgy, hogy olyan lusta vagyok, hogy néha még most sem csinálom meg, amikor időm van) Ha tudni akarjátok, hogy mostanában mit hallgatok, akkor érdemes a Twitter oldalamra felnézni, mert ott elég gyakran kiírom majd őket.

Viszont!
Ez nem azt jelenti, hogy több poszt már nem lesz ezen a "blogon". Természetesen folytatódik a Portal-őrület, lesznek majd hébe-hóba tesztek is, és random hülyeségekre is számíthattok, amiben nem kell a pontosságot, a szépséget keresni, csak úgy van, mert élőben mindenki bakizik.

Plusz van egy másik jó hírem is:
MrDUBandBASS egy sok subscriberrel rendelkező dubstep + drum and bass + drumstep uploader, és pár zenésszel közösen összefogtak, hogy elkészítsék a 7 Wonders of The World nevű Compilation EP-t. Mi is lesz ez?
7 ingyenes EP októbertől, és mindegyik más-más stílussal, és más-más készítővel fog rendelkezni. Ez azért jó, mert hallhatunk majd dark dubstepet, liquid dnb-t, jump uppot, és sok más jóságot.

Viszont ehhez arra kérnélek meg Titeket, hogyha tetszik az ötlet, akkor támogasd! Természetesen még EZ is ingyen van! Ha van Facebookod, menj fel a kiadás eseményére, és oszd meg ezt ismerőseiddel is! Itt megtudhatsz mindent, amit tudni szeretnél erről az egészről, most pedig nézzük meg a promót!



Én pedig megköszönöm azoknak, akik végig velem tartottak, remélem ha egy kicsit is, de élveztétek ezt a közös 1 hónapot, én élveztem, és remélem azért voltak olyan számok, amik nektek is bejöttek.

-Ting

Utoljára módosítva: 2011-08-21, 23:09-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    Ting, írd meg a Portal-őrületet,
    Mert már nagyon várjuk... a hülyeséget.
  2. Ting logója
    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása
    Ting, írd meg a Portal-őrületet,
    Mert már nagyon várjuk... a hülyeséget.
    Jó hogy szólsz, szerintem holnap nekiállok. De mostmár tényleg!
  3. Kacsa logója
    Vége van Jó volt Én rendszeres olvasó... khm.. néző voltam. A Tingzorz TV nem zárja be a kapuit
  4. Ting logója
    Ezért kapsz tőlem egy achievementet!
  5. YzaaA logója
    bár énnekem nem nagyon áll a szívemhez a dubstep de azért én is belessegettem és meghalgattam egy két számot értékelem a munkádat és sajnálom hogy nem lessz több ijen nadehát ez van:/
    viszont ha lessznek még blogok azokat is meglesem csak azért is mert kiváncsi vagyok rájuk^^