Ting blogja

Napi zenedózis [2011.08.13.-08.17.]

Értékelés
2011.08.13. Szombat:

Most kezdhetek magyarázkodni, hogy miért nem volt poszt szombaton, igaz? Ok, nos, este 7-kor értem haza, addig be sem volt kapcsolva a gép, és inkább azokat a YouTubeos videókat néztem meg, amikről lemaradtam. Most pedig kezdjünk bele.

Azt tudjátok, hogy szeretem a Nero együttest. Nem a kőkemény filth jellemző rájuk, inkább a művészibb dubstep, és pont ez teszi őket egyedivé, mivel ezt mesterien csinálják. Holnap fog eredetileg megjelenni az első teljes albumuk, a Welcome Reality, viszont nekem már volt szerencsém meghallgatni, nem is akármelyik kiadást, a Deluxe Editiont. 2011 legjobb albuma, egyszerűen minden van benne: retró, "durvább dalok", slágergyanús muzsika, és az egész egy nagy kaland, amit egybe kell meghallgatnod. Most pedig szóljon a lemez második száma, a Doomsday.



Ideje nekilátnom a következő posztnak, majd ott lesz elköszönés, meg a szokásos.

-----------------------------------------------

2011.08.14. Vasárnap:

Az előbb a beköszöntő volt a hosszabb, most meg a búcsúzás lesz az, úgyhogy leccgó!

A Knife Partyról, legalábbis az előadóiról hallottatok már, csak nem biztos hogy tudjátok. Segítek: a Pendulumból már jól ismert Rob Swire és Gareth McGrillen ismét összeállt, de amikor ezen a néven tevékenykednek, akkor Skrillex szintű őrületet hoznak létre. Első remixükben a Swedish House Mafia számát a Save The Worldöt fogjuk hallani, garantálom, nem fogtok csalódni! :-)

A dal több helyen is elérhető, például a Beatporton. Ha pedig még több Késpartira vágytok, menjetek fel a www.knifeparty.com oldalra, ahol letölthetitek a 30 perc hosszúságú élő mixüket, amiben rengeteg saját mű is hallható, ismert zenészekkel közreműködve.



Azt ígértem, hogy a búcsúzkodás hosszabb lesz, de nekem ez nem nagyon megy, úgyhogy csak annyit mondok: tshőőőőőőő!

-----------------------------------------------

2011.08.15. Hétfő:

Kellemes HATEfő estét kívánok mindenkinek, 22:00-ra be kell fejeznem a cikket, mert a Discoveryn lesz egy jó dokumentumfilm, ami érdekel.

A Magnetic Man egy olyan csapat, ami a dubstep igazi nagyágyúiból állt össze: Skream, Benga, és Artwork világszerte sikereket ért el, debütáló albumukról pedig szóljon az I Need Air.

A dal beszerezhető a lemezen, vagy külön, viszont most egy érdekességet akarok inkább ajánlani. A SPAR-nak van most ez a STARZONE csomagja, 2500 Ft után jár egy kártyacsomag. Ebben található egy ingyenes kód, és ha ezt beírjátok a starzone.hu-n, és megkeresitek a számot, akkor konkrétan ingyen tiétek lehet, úgy, hogy magáért a muzsikáért nem is fizettetek. K?



21:45, ez egész hamar megvolt! Bai!

-----------------------------------------------

2011.08.16. Kedd:

Yay, már csak kb. 1 hónap, és kijön a Resident Evil 4 és a Code Veronica XBOX 360-ra HD-ben, tele könnyű acsikkal. (700G mind a 2 játékban azzal, hogy csak mész, és játszol)

Ingyenes trekk fog most következni, köszönhetően Cory Enemynek és Dillon Francisnek, akik elkészítették az Ultra című számot csak nekünk embereknek. Ütős muzsika egy kis Skrillex beütéssel, pont ahogyan én szeretem.

Ja igen, akinek kell a dal, tessék IDE kattintani.



A napokban pedig el fogok kezdeni dolgozni az új Portal-őrületen, amiben a Lab Rat képregény mellett egy kicsit visszatérünk az első rész dinosaur fájlaihoz, szóval érdemes lesz majd elolvasnod, hogyha rajongó vagy!

-----------------------------------------------

2011.08.17. Szerda:

Szerda, nem más mint Etelka,
borzalmas rímek, viszik a prímet,
Ting ezt csütörtökön írja, ásít egyet hébe-hóba,
kezdődjön a poszt, zenélgessünk hát, senki sem várja az iskolát!

A Cry Wolf is szerepelt már a blogomon. A The Home We Made egyből belopta magát a szívembe, és még mindig az egyik legszebb dalnak tartom, ami csak létezik. Szerencsére a srácok nem álltak le, az Ephemeral című számuk is legalább van olyan jó, mint az előző.

Ráadásul jó szokásukhoz híven ismét ingyenesen letölthetővé bocsájtották nekünk művüket, tehát ha tetszett, kattints IDE!



Jó hírem van: ismét itt van egy QR-kód fejtörő számotokra, mint már mondottam, ha a telefonotok támogatja azokat a programokat, amik ezeket képesek beolvasni, akkor nosza, tessék megfejteni őket!



Találkozzunk a következő posztnál!

Utoljára módosítva: 2011-08-18, 22:54-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    húúú meg kéne szerezni azt a Resi csomagot... dehát... a resi4-et már rohadtul untam.... rongyosra, véresre toltam (amúgy kicsit sem akadozott xDDDD)
    ha nem lesz drága ez a resi4 és Code: Vera csomag, akkor.. 8D de nem biztos... a Code: Verára vagyok egyedül kiváncsi, annak kijátszottam a Darkside Chronicles-es remakejét, dehát az on-rail shooter volt.
    várom a Portal-őrület kövi epizódját!
  2. Ting logója
    Sajnos elég drágának tűnik, 1600 MS pont egy rész, én is csak azért tudom őket megvenni, mert akkor lesz a születésnapom, amikor kijönnek, és így akkor ezzel lepem meg magam.