Ting blogja

nyan.cat

Értékelés
Említettem, hogy lesz egy őrült ötletem még ezen a héten. Nos, MOST megvalósítom, de előtte megbeszéljük a részleteket:

Fel fogok menni a nyan.cat nevű oldalra. Ez egy olyan hely, ahol folyamatosan megy a Nyan Cat dal, és közbe számolja az időt. Megpróbálom 1000 másodpercen át kibírni, semmi csalás, semmi kamu. Közben pedig írni fogok, arról ami csak az eszembe jut. Lehet, hogy reklámokról, lehet, hogy EZO.TV-ről, akármi lehetséges. Még valami: úgy lenne az igazi, ha ti is bekapcsolnátok. Oké? Akkor indulhatunk?

1...
2...
3...
GÓ!

Okés, elkezdődött, már kb. 10 másodperce megy, miről is beszélgessünk? Hmmmm.... kinek milyen napja volt? (11:45-kor ezt kérdezni, pfff... XD) Az enyém átlagos, JuhTyúkozás, fórumozás, nyan.cat-ezés, tudjátok. Reméljük nem kellesz WC-znem, amíg ez menni fog. Már 66 másodpercnél járunk, lehet hogy az 1000 mp túl kevés lesz.

Milyen filmet néztetek mostanában? Én megmondom őszintén rendesen leálltam velük, itt van egy csomó film a gépen, de nincs kedvem megnézni őket. Itt a Red, a Hobo With a Shotgun, meg még ki tudja mik. Viszont az Álomháborút azt nemrég láttam, és nagyon tetszett. Iszonyat látványos volt, a sztori is jól ki volt találva, minden okés volt. Önmagammal beszélgetni powaaaaa... azértremélemhogyolvastokésközbenélvezitekanyancath atalmat.

Napi zenedózist is kell majd csinálnom, de szerintem azzal még várok mert lusta vagyok, és még nem találtam számot. Viszont ma láttam, hogy kijött Spenca műve, a Birds full ingyen, egy DZ remixszel együtt, szóval szerezzétek be, ha tetszett amikor megmutattam nektek annó 2-3 napja.

267 másodperc? Máris... meh, ez kevéééééés, még élvezem. És most random leálltam bólogatni a dalra, mivel nem jutott eszembe semmi.

Ja igen, XBOX. Ki mivel kockul mostanában? Én Fruit Ninja Kinectezek, Red Dead Redemptionezek, Doritos Crash Courseozok (néha úgy felhúz a nehézségével, gyááá), meg állítólag jön majd egy új DLC a Dead Blockhoz. Ez még semmi igazából, mert PC-n is van még rengeteg játék amit végig kéne vinnem, de már csak 20 nap van a szünetből. Még belegondolni is rossz...

Közben megnéztem, és megvolt a 400 másodperc, már mindjárt túl vagyunk a felén, legalábbis én, azt nem tudhatom, hogy ti is bekapcsoltátok-e addig, vagy sem. 22 posztból eddig ez a legértelmetlenebb, de nem baj, mert ilyen is kell.

Csak félek, hogy túl sok lesz a szöveg, meg a hangulatjel, és 2 részre kellesz osztanom, az meg azért nem jó, mert a helyet elveszem a remek posztoktól, amit mások itt csinálnak.

Tegnap a Left 4 Dead 2 új achievementjét próbáltam megszerezni, miszerint végig kell vinni a Dead Airt Versus módban elejétől a végéig. Na most, mi ezt megcsináltuk, sőt, még győztünk is (mi győztünk, mi győztünk, mi győztünk, hurrááá, yeswedidit, mi győztünk!), de nem akarta megadni az öcsit, mert moddolt szerveren játszottunk. És mi ezt honnan a francból tudtuk volna?

572 mp, az elég jó, nem? Ma mit fogtok még csinálni? Gondolom mentek enni, mert mindjárt dél, de én nem fogok, mert úgy tolom like a boss.

622, és el kéne kezdenem rímelgetni, nem? De most valahogy nem megy (eddig sem ment XD), a zenére koncentrálok. Bleh. Egyszer már amúgy kéne folytatnom a Portal-őrületet is, csak ahhoz is lusta vagyok. Hiába, néha inkább kockulnék mondjuk a Super Meat Boyjal, minthogy én cikket írjak.

720, úgy látszik, egy bekezdés, +100 másodperc. Amúgy 1000 mp az kb. mennyi, 20 perc? Mert ha igen, akkor vagy gyorsan telik az idő, vagy csak én számoltam el elég rendesen.

772, közben itt van mellettem az új 576 katalógus, aminek az elején a Battlefield 3 van, a hátulján meg a FIFA 12. Ti várjátok ezeket a játékokat? Én nem, valahogy egyik sem az én ízlésem.

830, már mindjárt megvagyunk. Szoktátok nézni az EZO.TV-t, és társait? Én néha véletlenül látom, és összeesek a röhögéstől. Komolyan, hogy tudnak ezek ilyen profin kamuzni? Minden telefonálójuk 50 év fölött van. (egyszer volt egy '72-es születésű)

917 mp, ideje elbúcsúznom, remélem élveztétek ezt az őrületet, kiírom majd hogy 1000 mp, és vége lesz a cikknek, k? Thx, bai! Vagy mégsem? Mégsem! Még van 30 mp-m, vááá, mit mondjak? XD Jaigen, jó étvágyat az ebédhez mindenkinek, majd jelentkezem!

10...
9...
8...
7...
6...
5...
4...
3...
2...
1...

1000 mp.

Utoljára módosítva: 2011-08-11, 12:08-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Minden egyéb

Hozzászólás

  1. Ting logója
    "Önmagammal beszélgetni powaaaaa... azértremélemhogyolvastokésközbenélvezitekanyancath atalmat."

    Itt azért írja így, mert túl hosszú volt a szó.

    UI.: Néhányszor előfordult szóismétlés, esetleg elírás, ezeket kijavítottam, többet nem nyúltam bele, amúgy ugyanaz.
  2. YzaaA logója
    én egész végig követtem jót fáradtamXDD
    szép volt Ting várom a Portal örületet
    mondjuk én még csak 887 mpné vokXD
    nah mostmán elértem az 1000 mp-t
    Utoljára módosítva: 2011-08-11, 14:27-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  3. Kacsa logója
    10 000 mp YzaaA? nem semmi
    elég random poszt volt, de attól még tetszik
  4. YzaaA logója
    neeeem nem annyi!!!XDelírtam
    nah de mind 1 kibirtam és kész!!!
  5. Ting logója
    Örülök, hogy valaki elolvasta egyáltalán. Azért lehetett neked kevesebb, mire végigmentél rajta, mivel azt nem tudhatod, hogy milyen tempóban írtam, érted?
  6. dzsemfix logója
    én csak 2 percig jutottam
  7. Ting logója
    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása
    én csak 2 percig jutottam
    Ez azért van, mert valószínűleg gyorsan olvastál.