Ting blogja

Napi zenedózis [2011.08.10.-08.12.]

Értékelés
2011.08.10. Szerda:

Iszonyat jóóóó ez a Fruit Ninja Kinect, vááá!

Sokat gondolkoztam, hogy ma milyen szám legyen, ezért úgy döntöttem: ezúttal poénos muzsika következik! Az Open Stage már olyan legendás dalokat készített mint az "Aranka szeretlek", a "Letörtétek a tükrünköt", vagy a "Semmi pánik bejbe". Legújabb remekművük pedig nem más mint a "Kalinka kaland", és ez fog most következni.



Most pedig egy bónusz feladat jön: telefonon van egy úgynevezett QR-olvasó program, ezt kell most használni. Előveszitek, és beszkennelitek ezt a képet, majd egy linket fogtok kapni, amit nyissatok meg (gépen és mobilon egyaránt megnyitható), majd élvezzétek, és írjátok meg, hogy legyen még ilyen, vagy nem. Nyugi, legközelebb már normális cucc lenne.



Mára ennyi voltam, viszlát!

-----------------------------------------------

2011.08.11. Csütörtök:

A mai zseniális nyan.cat őrültség után következzék egy jóval nyugisabb Napi zenedózis.

Egy remix következik, méghozzá egy nem is akármilyen, D-Jahsta készítette a már amúgy is szuper Brutal című számból, amit eredetileg Point Blank hozott világra.



Mivel nem érkezett válasz a QR-kódos feladatokkal kapcsolatban, ezért itt van egy újabb:



Ez már egy kicsit bonyolultabb, viszont aki megpróbálja, annak előbb-utóbb sikerülni fog! (akinek megvan, az írja le a jelszót a kommentekbe)

-----------------------------------------------

2011.08.12. Péntek:

Bő 2 óra Left 4 Dead 2-zés után üdvözlök mindenkit, eléggé lefárasztott a zombigyilok, úgyhogy egyből csapjunk is bele.

Ephixától készítette a mai számot, a Some Wobblest, ahol azt kell mondjam JÓ SOK wobble van, de ez teszi a dalt olyan jóvá.

Akinek szintén bejött, az beszerezheti Ephixa saját oldalán a muzsikát.



QR-kód ma nem lesz, mert már este van, és nincs túl sok kedvem csinálni egyet. (főleg, hogy amúgy sem fejtitek meg őket... :P)

Jó éjt!

Utoljára módosítva: 2011-08-14, 23:20-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. YzaaA logója
    az Open Stage nagyon jóóó!!!!!XDD
    Ezek Erdélyiek!!
    imádom öket non fárasztókXD