Ting blogja

Napi zenedózis [2011.08.08.-08.09.]

Értékelés
Nyolcadik hó nyolcadika, szép lány ez a Katinka! (istenem, miért, miért kell nekem rímeket kitalálni? )

Az ingyen muzsikát nem lehet nem szeretni. Na jó, ami nagyon rossz, azt tényleg nem. De ez bizony minőségi darab. Wonkap készítette, a címe Eliminate, és hogy őszinte legyek, én nagy jövőt jósolok neki, mivel több számot is hallottam tőle, és mind remek volt.

Nervával készítette a Different Orbit nevű EP-t, ezen megtalálható a dal. Nyugi, ingyenes az egész.



Köszönöm, hogy velem tartottak, a héten még megvalósítok egy őrült ötletet, valószínűleg csütörtökön, azt sem kéne kihagyni. Or else you will DIE! Naw, jk.

-----------------------------------------------

2011.08.09. Kedd:

Legyenmárholnap, legyenmárholnap, legyenmárholnap, váááá.... Miért? Mert kijön a Fruit Ninja Kinect, és én már szeretném azt tolni!

Addig is itt van Spenca Birds című száma, amiben nem csak a sample üt, hiszen az egész tökéletesen van összerakva. Igazi nyugis dal, ajánlom mindenkinek! (ha nem ajánlanám, nem is lenne itt, omg /facepalm )

Ingyenes letöltés majd akkor lesz, ha meglesz az 1000 lájk a Facebook oldalán, csatlakozz Te is! Most járunk 961-nél, szerintem 1-2 napon belül meglesz, ha igyekszünk!



Remélem a dühös madárkák nem fognak túlságosan megharagudni rám... Holnap jelentkezem, vagyis csak LEHET, mivel nagy az eshetősége annak hogy szétfüggés lesz.

Utoljára módosítva: 2011-08-10, 23:24-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Címkék: spenca, wonkap Címkék módosítása
Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    ne aggódj, az Istenért sem hagynám ki majd azt az "őrült ötletet"
  2. Ting logója
    Gondoltam.